• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Ilk saha deneyimim

Atheron

Üye
Aslında pek saha denilemez ama uzerimdeki ölü toprağı attigimi düşünüyorum ve bunu paylasmak istedim.

Toplam 4 kişiyle konuştum bugün

Ilk konuştuğum kız tatlı sayılabilecek bir kızdı durdurdum yüzüme baktı

Ben: selam güzel görünüyordun ve taa

Derken yoluna devam etti sanırım bunu derken rap god ritmi ile söyledim diğer konuştuğum kızlara sadece saat sordum 2 tanesi aşırı korktu ama korkulacak ya da çekinilecek bir sikintinin olmadigini fark ettim.

FromendD

Üye
Teori'de eksiğin var öğrendiğini sanıyorsun ama öğrenmemişsin yoksa korkmazlar

kfy

Üye
cocugun hevesını nıye kırıyosunuz aq goren sanarki ilkokulda set açmaya başladınız. devam kardesım eğlenmene bak. terslenince gül geç. yaptıkca öğreniceksin unutma. teori bi yere kadar götürür seni

FromendD

Üye
cocugun hevesını nıye kırıyosunuz aq goren sanarki ilkokulda set açmaya başladınız. devam kardesım eğlenmene bak. terslenince gül geç. yaptıkca öğreniceksin unutma. teori bi yere kadar götürür seni
Pratik tabi ki iyidir ama kendimden biliyorum mantalite ile kızlara yaklaşımın değişiyor iyice teorik bilgiden sonra nasıl yaklaşmam gerektiğini öğrenip yapınca korkan olmuyor

theturker

Üye
Oldukça iyi en azından sahaya çıkma ve konuşma cesaretini gösterdin bunu yapamayan sayısız insan var aramızda adres sorup muhabbete de girebilirsin veya bir şey isteyebilirsin(sigara,peçete vs)