Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

İlk saha raporu başarısız

4 erkek masadayız bir barda.Ve yarım saattir yan masadaki 2 tane HB 7-8 kızla kesişiyoruz. Sonra yanımdaki arkadaşla kalktık dedim merdivende bekle, sonra arkadan yanaşarak ellerimi sandalyelerine koydum ve sol tarafımdaki kızla konuşmaya başladım
B:Ben K:Kız

B: Selam iyi eğlenceler(5 saniye bekledim cevap yok)

B: Arkadaşla acıktık yemeğe geçeceğiz sizde gelin.

K: Yok gerek yok

B:Biralarınızı alın gelin

K:Yok teşekkür ederim.

B:İyi eğlenceler o zaman size.

Analizleri bekliyorum.

Saha raporu diyebileceğimiz bir eylem bile olmadı var sayıyorum. Harekete geçmiş olman çok iyi fakat direkt isimleri öğrenmeden, kendini tanıtmadan böyle bir teklifte bulunman geri tepmiş. "Selam iyi eğlenceler" sonrası oluşan 5 saniyelik sessizlikte ortamı germiş olsa ki cevap direkt olumsuz olmuş. Muhabbeti çıkmadan önce kurman ve tanınbir biri olarak onları davet etmen gerekirdi. Cesur bir davranışla bu olayın olmasını sağlamışsın, bu bence gecenin kazancı olarak sende kalsın. Bir dahakine muhabbeti ilerletip böyle bir teklif yapmayı dene.

Başarısız olarak nitelendirme ya öğreniriz ya kazanırız ilk defa olduğu için önemli değil önemli olan aksiyona geçmen

Kızla uzun süre kesişirsen ve yanına gitmezsen,kız cesaretini toplamaya çalıştığını ve özgüvensiz olduğunu düşünür.Kızlar şans verdiği erkeğin hemen harekete geçmesini bekler ve geç kalan erkek gözlerinde değerini yitirir.Oturan setlerin arkalarından yaklaşmak hatalı.Görüş alanlarından yaklaşmalısın.Başlangıçta selam iyi eğlenceler dedikten sonra durup beklersen,kız onay arayan muhtaç bir erkek olduğunu düşünür.Bu yüzden iyi eğlenceler dedikten sonra hemen sohbete devam etmeliydin.En az 5 dakika kızla sohbet etmezsen,kız senden çok etkilense bile kaşar damgası yememek için senin davetini kabul etmez.

Son düzenleme:
Karşim kız sana 1 2 defa baktıysa gitmen saçma olur.
Ama biraz daha fazla ise gittiğinde kendini tanıt onları tanı.
Şöyle düşün kızsın bir erkek geliyor merhabalar hadi biranızı alın ymeeğe gidelim?
Saçma değil mi.

O yüzden hareketlerinde girişimlerinde bazı şeylere dikkat et dostum.

Kızla uzun süre kesişirsen ve yanına gitmezsen,kız cesaretini toplamaya çalıştığını ve özgüvensiz olduğunu düşünür.Kızlar şans verdiği erkeğin hemen harekete geçmesini bekler ve geç kalan erkek gözlerinde değerini yitirir.Oturan setlerin arkalarından yaklaşmak hatalı.Görüş alanlarından yaklaşmalısın.Başlangıçta selam iyi eğlenceler dedikten sonra durup beklersen,kız onay arayan muhtaç bir erkek olduğunu düşünür.Bu yüzden iyi eğlenceler dedikten sonra hemen sohbete devam etmeliydin.En az 5 dakika kızla sohbet etmezsen,kız senden çok etkilense bile kaşar damgası yememek için senin davetini kabul etmez.
güzel analiz teşekkürler 👌🏼

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8