Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

İlk saha raporu (görebileceğiniz en saçma-beta set)

İlk defa set açayım dedim elime yüzüme bulaştırdım sanırım (kızlar m ve s ben y) (gözüme kestirdiğim kız m)
2 bank yan yana duruyor ve okulun biraz kenarında kalıyor bir bankta 2 kız oturuyorlardı biri kucağına hafif uzanmış bir şekilde sürekli bir şeyler konuşuyorlardı ben de her zaman oturduğum banka oturdum kızlar aşırı sesli gülerek sesli konuşmaya başladılar ben de yeşil ışığı yaktım ve set açmak için kendimi hazırladım ve sonunda kafamı sağa çevirerek;
Y- Kaçıncı sınıfsınız?
M- 10 sen?
Y- 11im ben de
diyerek sonrasında konuşmayı devam ettirmedim neden yaptım bilmiyorum o an dona kaldım onlarda gülerek hala konuşuyorlardı ve ben de hafiften gülümsüyordum sonrasında
Y-Sürekli buraya geliyorum ama sizi hiç görmüyorum?
M-Biz hiç çıkmıyoruz ki (gülüşmeler devam ediyor)
S-Klimanın altında buz gibi neden çıkalım
M- Sen hep burada mısın?
Y- Evet her zaman her teneffüs tam da burada oturuyorum
Bizim sınıfımız biraz ters düştüğü için bana şöyle bir soru yöneltti konuşmayı devam ettirmek amaçlı;
M-Taa oradan buraya neden geliyorsun biz şuradan bile inmiyoruz (gülüşmeler)
Y- Bu tarafta güzel kız bol diyorlardı o yüzden geliyorum
M-Tabii şimdi bizi gördün güzel değiliz dimi gibisinden bir şeyler söyledi tam hatırlamıyorum (shit test sanırım bu ne diyeceğimi bilemedim)
Y- hafif (şu p*ç gülümsemesi dedikleri) sırıtarak kafamı hayır der gibi salladım
Y- Sizi gördüm ya daha sık gelirim artık
sonra isimlerini sordum, daha sonrasında anlamlarını (aklıma bir şey gelmedi)
Daha sonra zil çaldı;
M- Hadi biz kalkalım - bir yandan hazırlanırken - sen de kalk istersen buradan oraya zor yetişirsin (gülüşmeler)
Sonra kalkıp gittiler ve ben arkalarından "Diğer öğle arası da bekliyor olacağım" gibisinden bir şey demek istedim ama diyemedim o an desem sizce nasıl olurdu?
(yanlış terim kullandıysam mahsur görün)

Hiç fena değil aslında, ama kızlar hiç ciddiye almamış gibi hep gülüşmeler.

bana kalırsa rahat ol konuş işte. birazdan kasırga veya diğer arkadaşlar gelir hatalarını söylerler :)))

Bana eski zamanları hatırlattın : )

Konuşman gayet güzel geçmiş, olduğun yaş grubunda senin yaptığın açılışı yapacak kaç kişi vardır? Bir adım öne çıktın bile! Yaptığın ufak hatalar sana sorunmuş gibi geliyor ama büyütmene gerek yok.
"Diğer öğle arası da bekliyor olacağım" dememem iyi bile olmuş, bir daha karşılaştığında yanlarına git eğer aynı yerde denk gelirseniz +1, kızların oraya neden geldiklerini zaten biliyorsun 😉

olur öyle şeyler :d takma kafana heyecandan ne diyeceğini unutmuşsun büyük ihtimal doğaçlama yerine şunu şunu diyeceğim diye plan yaptığın için oldu seni set açmaktan soğutmasın devam et.

Hiç fena değil aslında, ama kızlar hiç ciddiye almamış gibi hep gülüşmeler.

bana kalırsa rahat ol konuş işte. birazdan kasırga veya diğer arkadaşlar gelir hatalarını söylerler :)))
"Diğer öğle arası da bekliyor olacağım" diyemememin sebebi de ciddiye almamaları oldu birazcık da.

Bana eski zamanları hatırlattın : )

Konuşman gayet güzel geçmiş, olduğun yaş grubunda senin yaptığın açılışı yapacak kaç kişi vardır? Bir adım öne çıktın bile! Yaptığın ufak hatalar sana sorunmuş gibi geliyor ama büyütmene gerek yok.
"Diğer öğle arası da bekliyor olacağım" dememem iyi bile olmuş, bir daha karşılaştığında yanlarına git eğer aynı yerde denk gelirseniz +1, kızların oraya neden geldiklerini zaten biliyorsun 😉
yarın yine aynı saatte aynı yere gideceğim biraz kasılmıştım yarın daha rahat olurum diye düşünüyorum

Burada kızların rahat olma sebebi, aralarındaki güven bağı. Çok uzun zamandır yakınında olan birisiyle ölüme bile koşsan tedirginliğin yalnız olduğun zamankine nazaren çok daha azdır. Arkadaş her şeydir, çünkü enerjiler gerçekten önemli :D

Başarılı bir set olmuş, neden biliyor musunuz? Çünkü başarısızlık sadece ölümle son bulur.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8