• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

İlk saha raporu

alfabey

Üye
Forum tarihine de geçtiğime göre,tavsiyelerinize uyup başka set açmıyorum ve başarı oranımı %100'de bırakıyorum arkadaşlar :)
Şaka bir yana,atılan yorumlar güldürdü :)

Winter

Üye
Bence tebrik edilmesi gereken başlangıçtı. En nihayetinde hatalarını süzüp ders alabileceğin bir durum.

demasaya

Üye
Hocam özel ders veriyor musunuz acaba engin tecrübelerinizden faydalanmak isterim.

EminBey

Üye
Öncelikle herkese selam iyi forumlar.
İlk açılışımı yaptım ve iyi gitti sizlerle paylaşmak,görüşlerinizi almak istedim.

Denizden çıktım kumlarda kızla bayağı bakıştık oturduğumuzda falan ben sanırım cesaretimi toplayamadım bir süre en son kız yanındaki küçük kızla kalkıp giderken söze girdim; (K:kız B:ben)

B:Bakar mısın (arkası dönüktü)
B:İnstagramını alabilir miyim sakıncası yoksa?
K: (Biraz güldü) Olur telefon var mı dedi yanında(yanımda değildi)
B:Sen söyle ben aklımda tutarım
Kız söyledi ve bana ismimi sordu daha sonra gitti.

Yaptığım bir yanlış vb.söylerseniz iyi olur ne yapmam gerekir ne zaman harekete geçmeliyim vs. yardımcı olursanız memnun kalırım.
Direkt gidip insta istemek absürtlüğü zaten başlı başına saçmalık ama olsun olsun bir sıfırdan her zaman çoktur.Kız zaten direkt onay vermiş ama instadan yazmak değil amacımız.Olay yüzyüze ilgiyi yönetebilmek veya birlikte bir şeyler yapabilmeyi sağlayacak ortamı kurmak.Ama seni anlıyorum set açmak için böyle bir girişimde bulunmuşsun fakat özgüvenin gayet yerinde artık nice setlere diyelim :)

alfabey

Üye
Direkt gidip insta istemek absürtlüğü zaten başlı başına saçmalık ama olsun olsun bir sıfırdan her zaman çoktur.Kız zaten direkt onay vermiş ama instadan yazmak değil amacımız.Olay yüzyüze ilgiyi yönetebilmek veya birlikte bir şeyler yapabilmeyi sağlayacak ortamı kurmak.Ama seni anlıyorum set açmak için böyle bir girişimde bulunmuşsun fakat özgüvenin gayet yerinde artık nice setlere diyelim :)
Teşekkür ediyorum incelemen için.

Kardeşim özelden mesaj atsam yardımcı olurmusun sen bu işin ustası olmuşun belli