Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

İLK SAHA

Tabi tam saha denilirse ama neyse,

Dün kendime 3 kişiye adres soracaksın hedefi koydum. Fakat dışarı çıktım g*t yemedi valla genç kızlara sormaya bende erkekelere sorabildim. 5 erkeğe adres sordum.şuan kendimi mutlu hissediyorum. ( çünkü normalde tanımadığım erkeklerle bile konuşan birisi değilim.) Birde heyecanlandım ilkinde gittim oturan amcaya "kolay gelsin" diyerek açılış yaptım. :( ilk sorduğum amca sadece 55-60 yaşlarındaydı diğerleri en fazla 30 dur.

Ama okumaya devam edeceğim ve en geç 2 haftaya ( belki 3'e çıkabilir.) kızlarada adres sormaya çalışacağım. :)

Son düzenleme:
Aferim. Bu şekilde devam kendini yetiştireceksin ve istediğin seviyeye geleceksin inanıyorum sana .

Tabi tam saha denilirse ama neyse,

Dün kendime 3 kişiye adres soracaksın hedefi koydum. Fakat dışarı çıktım g*t yemedi valla genç kızlara sormaya bende erkekelere sorabildim. 5 erkeğe adres sordum.şuan kendimi mutlu hissediyorum. ( çünkü normalde tanımadığım erkeklerle bile konuşan birisi değilim.) Birde heyecanlandım ilkinde gittim oturan amcaya "kolay gelsin" diyerek açılış yaptım. :( ilk sorduğum amca sadece 55-60 yaşlarındaydı diğerleri en fazla 30 dur.

Ama okumaya devam edeceğim ve en geç 2 haftaya ( belki 3'e çıkabilir.) kızlarada adres sormaya çalışacağım. :)
Eaegs is coming

Kanka ben bu adres sormalarda falan çok rahatım da ama ne biliyim kızın yanına gidip sohbete baslayamam daha denemedim birkac seyi bekliyorum. Bir keresinde otobüs durağını karıştırmıştım g*t korkusundan 20 kisiye duragı sormuşumdur gözüm erkek kız oldugunu görmüyordu :DDD

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8