• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

İlk Saham

Katılım
27 Haziran 2018
Mesajlar
137
Şehir
İstanbul
Pek saha sayılmaz ama sonunda bir açılış yaptım :D
Denizde iki tane kız vardı. İlk beni kestiklerini sandım neyse girdim denize yüzdüm bunlar da denizdeydi. Biraz yüzdükten sonra gittim yanlarına. Kızların HB'si 6-7/10'du. Yanlarına gidince fark ettim. Uzaktan kız kesip sapık gibi görünmek istemiyorum, gözlerim de bozuk zaten, dikkatli bakmamıştım. Neyse gittim yanlarına diyalog şöyle:
Ww: Günaydın.
- duymadılar
Ww: Selam, bir şey soracaktım da?
K1-2: Tabi buyrun sorabilirsiniz.
Ww: Keşke ne soracağımı düşünseydim (güldüm bunu söylerken ama tam alfa gibi değil biraz strese girdim çünkü konuşmayı devam ettirmek için aklıma bir şey gelmiyordu)
- güldüler
Ww: (biraz dursaksayıp) Demin okul hakkında konuştuğunuzu duydum, liseye mi gidiyorsunuz.
K1-2: Evet.
Ww: Buralı mısınız?
K1-2: Buralıyız. Sen?
Ww: Ben de. Buralardanım.
K2 (sanırım): Ama İstanbul'da okuyoruz. (birbirlerinin konuşmasını tamamlıyorlar)
Ww: Ben de. Şimdi buradayız.
Bundan sonra okul muhabbeti yaptık. Kızlarla aynı yaştaymışız. Bana büyük gösteriyorsun dediler (büyük gösteririm biraz :)) Kızlardan biri sosyal bilimler lisesine gidiyormuş. Ben de sosyal bilimlere gitmek istiyordum dedim. Öyle konuştuk falan. Güler yüzlüydüm konuşma boyunca. Öyle mal gibi sırıtıp bakmadım ama. Espritiüel biri olmama rağmen ilk saham diye aklıma pek bir şey gelmedi. Fazla espri yapamasam da sempatik olduğumu düşünüyorum. İyi eğlenceler deyip yüzmeye devam ettim. Konuşçak konu bulamadım sıkıntı oydu. Dediğim gibi birazcık stres vardı birde aslında ben fazla konuşmak istemiyormuşum gibi duruyordum. İki kıza da ilgi gösterdim. Biri daha konuşkandı diğeri konuşmuyordu ama onun da keyfi yerinde gibi duruyordu. Oh, bu kadar, sonunda sahaya çıktım.
 

Philliscan

Fahri Üye
Katılım
19 Haziran 2018
Mesajlar
191
Yaş
19
Şehir
İstanbul
Okuduklarıma göre yorum yapacağım

Selam bir şey soracaktım da biraz yanlış bir başlangıç olmuş.
Hem klişe hemde onay arama kullandığın bir başlangıç..
Ama ben soracağımı düşünmeliyim gibi bir şey ile düzeltmişsin gibi. Küstah bir gülüş yapsaydın daha yüksek puan alırdın.
Haricinde üst üste sorular sorman da yanlış olmuş
2 yorum 1 soru mantığıyla yapmalısın.
Mesela bir neg atarak başlayabilirdin
Veya açılışı her şekilde yapabilirsin saçma şeylerle bile.
Mühim olan söylediklerin değil söylediklerini eğlenceli bir şekilde anlatman
İlk sahaya göre gayet iyi bence hatta olumsuz tepki almaman senin özgüvenini daha çok arttırır ve daha sonraki sahalarında sana kolaylık sağlar.
Diğer sahalarında muhabbeti çok uzatma. Kısa net ve eğlenceli ol.
Mesela 5 dakikalık eğlenceli bir muhabbet geçirdikten sonra şunu diyebilirsin ; kafa kızmışsın eğlendim ben numaranı versene. Gibi ama çok önemli nokta onay arama numaranı verir misin, konuşabilir miyiz gibi.
Bu arada 2. Sahan başarısız olabilir kesinlikle kafaya takıp utanma gayet olağan şeyler. Utandığın çekindiğin için 2. Saha da bırakırsan 3. Sahada ki randevu alma ihtimalini kaçırırsın. İyi eğlenceler :)
 
Katılım
27 Haziran 2018
Mesajlar
137
Şehir
İstanbul
Okuduklarıma göre yorum yapacağım

Selam bir şey soracaktım da biraz yanlış bir başlangıç olmuş.
Hem klişe hemde onay arama kullandığın bir başlangıç..
Ama ben soracağımı düşünmeliyim gibi bir şey ile düzeltmişsin gibi. Küstah bir gülüş yapsaydın daha yüksek puan alırdın.
Açılışı bilerek öyle yaptım sonradan keşke gelmeden ne soracağımı düşünseydim diyebilmek için. Tavsiyeler için sağol.
 
Katılım
4 Nisan 2018
Mesajlar
86
Yaş
21
Şehir
Antalya
Bence ilk açılışın olduğu için seni eleştirmem pek doğru olmaz şunu yapmamalıydın şu olmamış vs yerine şunu söylemek istiyorum.Sonunda bu adımı atarak bu forumda da birsürü olan ve forumun dışında da milyonlarca erkeğin önüne geçmiş oldun.Seni tebrik ederim :D
 

Alfa

Üye
Katılım
5 Mayıs 2018
Mesajlar
332
Şehir
Diyarbakır
O stresi yok etseydin biraz daha relax olsaydın eğer buluşmayı kapmıştın.
 
Üst