Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

İlk Saham

Pek saha sayılmaz ama sonunda bir açılış yaptım :D
Denizde iki tane kız vardı. İlk beni kestiklerini sandım neyse girdim denize yüzdüm bunlar da denizdeydi. Biraz yüzdükten sonra gittim yanlarına. Kızların HB'si 6-7/10'du. Yanlarına gidince fark ettim. Uzaktan kız kesip sapık gibi görünmek istemiyorum, gözlerim de bozuk zaten, dikkatli bakmamıştım. Neyse gittim yanlarına diyalog şöyle:
Ww: Günaydın.
- duymadılar
Ww: Selam, bir şey soracaktım da?
K1-2: Tabi buyrun sorabilirsiniz.
Ww: Keşke ne soracağımı düşünseydim (güldüm bunu söylerken ama tam alfa gibi değil biraz strese girdim çünkü konuşmayı devam ettirmek için aklıma bir şey gelmiyordu)
- güldüler
Ww: (biraz dursaksayıp) Demin okul hakkında konuştuğunuzu duydum, liseye mi gidiyorsunuz.
K1-2: Evet.
Ww: Buralı mısınız?
K1-2: Buralıyız. Sen?
Ww: Ben de. Buralardanım.
K2 (sanırım): Ama İstanbul'da okuyoruz. (birbirlerinin konuşmasını tamamlıyorlar)
Ww: Ben de. Şimdi buradayız.
Bundan sonra okul muhabbeti yaptık. Kızlarla aynı yaştaymışız. Bana büyük gösteriyorsun dediler (büyük gösteririm biraz :)) Kızlardan biri sosyal bilimler lisesine gidiyormuş. Ben de sosyal bilimlere gitmek istiyordum dedim. Öyle konuştuk falan. Güler yüzlüydüm konuşma boyunca. Öyle mal gibi sırıtıp bakmadım ama. Espritiüel biri olmama rağmen ilk saham diye aklıma pek bir şey gelmedi. Fazla espri yapamasam da sempatik olduğumu düşünüyorum. İyi eğlenceler deyip yüzmeye devam ettim. Konuşçak konu bulamadım sıkıntı oydu. Dediğim gibi birazcık stres vardı birde aslında ben fazla konuşmak istemiyormuşum gibi duruyordum. İki kıza da ilgi gösterdim. Biri daha konuşkandı diğeri konuşmuyordu ama onun da keyfi yerinde gibi duruyordu. Oh, bu kadar, sonunda sahaya çıktım.

Okuduklarıma göre yorum yapacağım

Selam bir şey soracaktım da biraz yanlış bir başlangıç olmuş.
Hem klişe hemde onay arama kullandığın bir başlangıç..
Ama ben soracağımı düşünmeliyim gibi bir şey ile düzeltmişsin gibi. Küstah bir gülüş yapsaydın daha yüksek puan alırdın.

Açılışı bilerek öyle yaptım sonradan keşke gelmeden ne soracağımı düşünseydim diyebilmek için. Tavsiyeler için sağol.

Bence ilk açılışın olduğu için seni eleştirmem pek doğru olmaz şunu yapmamalıydın şu olmamış vs yerine şunu söylemek istiyorum.Sonunda bu adımı atarak bu forumda da birsürü olan ve forumun dışında da milyonlarca erkeğin önüne geçmiş oldun.Seni tebrik ederim :D

O stresi yok etseydin biraz daha relax olsaydın eğer buluşmayı kapmıştın.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8