Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

İlk tanışmadan sonraki ikinci adım...

Arkadaşlar 3 gündür tanışıp konuştuğum bir kız var..Öylesine konuşuyoruz..Ondan önce de yine tanıştığım 2 başka kız daha var..Onlarla da denk geldikce konuştuk..şimdi ilk 2 kıza mesaj atıyorum cevap vermiyorlar..Son kız da kısa kısa zoraki cevap veriyor..Bu cevap vermeyenlere "Ya kusura bakma bende seni nazik görgülü insan sanmıştım ama anladım ki hiçbişey umrunda değil afedersin değer vermekle rahatsız ettim" gibi bir mesaj mı atmalıyım yoksa hiç tınmamam mı lazım..Son kızda zoraki cevap veriyor ona da şakayla karışık laf mı vurmalıyım yoksa onuda mı tınmayayım..Bu durumlarda ne yapmalı ileriki adımlar nedir?

"Ya kusura bakma bende seni nazik görgülü insan sanmıştım ama anladım ki hiçbişey umrunda değil afedersin değer vermekle rahatsız ettim"
Hayırdır 3 çocukla terk mi edildin bu ne trip. Erkeksin sen kendine gel.
Tek yapman gereken hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam etmen. Tabi onlar olmadan bu kadar basit.
Eksik veya yanlış yaptığın bir şeyler olduğu kesin. Durumu düzeltmeye çalışmak yerine başkalarına yelken aç.

Peki hatalar nelerdir mesela ilk attığım mesaj şu şekilde idi...
Merhaba X...15 nisanda karşılaştık büyük bir sabır ile aradım instagramda sizi hatırlarsanız size de sormuştum birazda instagramda acemilikten ancak 8 mayısta buldum profilinizi..O günden sonra bir daha sizi görmek görüşmek nasip olmadı derslerinizin yoğunluğunu düşünerek ve takibide kabul etmemenizden dolayı pek rahatsız etmek te istemedim..Mesajıma cevap verme inceliğini göstermeniz beni mutlu edecek görüşmek üzere iyi geceler..
2 ci mesaj şöyle...: Merhaba X beni hatırlayamadın mı?
3 cü mesaj da şu...: bir yazı çalışması var ve tıkandım fikirlerine ihtiyacım var bu konuda yardımcı olabilir ve vakit ayırabilirmisin?
Bu 3 mesajın hangisi hatalı ne olmalıydı yanlış olan nedir

İlk mesaj çok uzun. Fazla yatırım yapmışsın. İyi çocuk esintileri içeren bir mesaj atmışsın.
İlk mesajı attıktan sonra mesaj gelmeden ikinciyi atma demişti birisi mystery galiba.

Mesajıma cevap verme inceliğini göstermeniz beni mutlu edecek görüşmek üzere iyi geceler..

Abicim bu nedir ya. Bunu hiç yazmasan iyiymiş.
15 nisanda karşılaştık büyük bir sabır ile aradım instagramda sizi hatırlarsanız size de sormuştum birazda instagramda acemilikten ancak 8 mayısta buldum profilinizi..O günden sonra bir daha sizi görmek görüşmek nasip olmadı derslerinizin yoğunluğunu düşünerek ve takibide kabul etmemenizden dolayı pek rahatsız etmek te istemedim.

Burası da olmasa iyiymiş. Açıklama yapma bırak o sorsun. Sorunca da cevaplama. Ne kadar az bilgi verirsen o kafasında tamamlar seni. Vücudunu gorene kadar six packlerin olduğunu düşünür. Gizemi koruman gerekirken açıklaman olmamış. Belki geç yazdın diye meşgul olduğunu felan düşünecekti.

Dediklerimi yapınca bir tek Merhaba X mesajı kalıyor :D Bunu yaptıktan sonra instagram storysi ile ilgili yorum yapıp yürüyebilirdin.

Oyun kitabını okumadı isen bir bak açılışı neg ile yapmakta fayda var

Çok mesaj yatırımci yanlış
Siz demek yanlış
Büyük bir çaba gösterdiğini göstermek yanlış
Kızın hayatını merkeze koymak yanlış
Rahatsız etme düşüncesi yanlış
Ve kızdan beklentiye girmişsin mesaj istemişsin yanlış
Mesaj gelmeyince birdaha mesaj atmışsın yanlış
Sonra birdaha mesaj atmışsın izin istemişsin yanlış

Mesajların hepsi hatalı zihniyetin hatalı
Zihniyetin onay arayan iyi çocuk karşındaki kadını yücelten bir tip

Kafa yapını komple değiştirmen gerekli

Peki hatalar nelerdir mesela ilk attığım mesaj şu şekilde idi...
Merhaba X...15 nisanda karşılaştık büyük bir sabır ile aradım instagramda sizi hatırlarsanız size de sormuştum birazda instagramda acemilikten ancak 8 mayısta buldum profilinizi..O günden sonra bir daha sizi görmek görüşmek nasip olmadı derslerinizin yoğunluğunu düşünerek ve takibide kabul etmemenizden dolayı pek rahatsız etmek te istemedim..Mesajıma cevap verme inceliğini göstermeniz beni mutlu edecek görüşmek üzere iyi geceler..
2 ci mesaj şöyle...: Merhaba X beni hatırlayamadın mı?
3 cü mesaj da şu...: bir yazı çalışması var ve tıkandım fikirlerine ihtiyacım var bu konuda yardımcı olabilir ve vakit ayırabilirmisin?
Bu 3 mesajın hangisi hatalı ne olmalıydı yanlış olan nedir
Reis okurken kanser oldum o nasıl mesaj :D kıza sadece üç nokta atsaydın(...) böyle emin ol illaki bir cevap verirdi :D

Havar komşular havaaar...Desenize hepten patates olduk..Ya ben bu yaptığımı nazik doğru efendi bir kişilik tavrı sanıyodum eliminen kaçırdım desenize..Beki malum sçmışız tüy de dikilmiş hiç kurtarır tarafı yokmu ne bilim biraz un biraz maya misali..Son çırpınış olarak ne lazım

Havar komşular havaaar...Desenize hepten patates olduk..Ya ben bu yaptığımı nazik doğru efendi bir kişilik tavrı sanıyodum eliminen kaçırdım desenize..Beki malum sçmışız tüy de dikilmiş hiç kurtarır tarafı yokmu ne bilim biraz un biraz maya misali..Son çırpınış olarak ne lazım
Kızı düşünme başka kızlara yürü

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8