• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

İNANMAK

Belki herkes bu foruma bir nedenden geldi veya başka bir sebepten orası bir gerçek İnsanoğlu hayata yaşamak için her zaman kendine bir sebep bulmak istemiştir bulmak istemeyen bahane bularak kendini avutsalar da kendilerini kandırmıslardır ben her zaman bir inancım vardır bu foruma da zaten bir çoğumuz Alfa nasıl oluruz öğrenmek bilgi alışverişi yapmak için gelmedik mi ? benim gözümde en büyük alfa ATATÜRK tür ona her zaman inanmışımdır onun gibi olmaya çalışmışımdır sonucta inanmak başarmanın yarısı değilmidir zaten ?? benim alfalık amacım kızlar falan deıl hayatan zevk almak kendimi mutlu ve huzurlu ve iyi hissetmek için geldim lakin şu sizin kafanızda " nasıl yani kızlar hiç umrunda falan değil mi " diye düşünebilirsiniz kadınlar bence bir amaç olmamalılar ya da bir zafer ulastıgımı zanetmemız bence bız kıtap okuyarak kendımızı geliştirerek inanarak her şeyi başarabileceğimizden eminim beni en çok Atamızın şu cümlesi motive eder" Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur! " her zman bir umudum var ve inanıyorum sizinde inanmanızı ve başarmanızı canı gönülden istiyorum

Ekli dosyalar

Philliscan

Fahri Üye
Alfalığın kesinlikle sadece kadınlar için olduğunu düşünmüyorum. Başarılı,statü sahibi,lider konumu,zeki,espritüel ve bunun gibi bir çok maddede zirvede veya zirveye yakın olmasıdır. Alfa kendini geliştirendir, alfa hırslıdır, alfa en iyisi olmak için uğraşır. Kadınlar ise yukarıda verdiğim maddelerden sadece ufak bir detay.

Alfalığın kesinlikle sadece kadınlar için olduğunu düşünmüyorum. Başarılı,statü sahibi,lider konumu,zeki,espritüel ve bunun gibi bir çok maddede zirvede veya zirveye yakın olmasıdır. Alfa kendini geliştirendir, alfa hırslıdır, alfa en iyisi olmak için uğraşır. Kadınlar ise yukarıda verdiğim maddelerden sadece ufak bir detay.
yani kadınlar tabiri caizse Pastanın üzerindeki çilek :D

Altair

Üye
Hayır çilek değil pastanın üstündeki çikolata yahut krema..Siz biz hepimiz o kremalara takılıyoruz..Kadının aslı pasta içindeki kek yahut biskuvidir..o kek bayatmı küflü mü yoksa taze ve malzemesi iyi mi onu bilmeniz gerekir..