Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

İniş Ve Çıkışlar

Beyler bıktım artık bu durumdan bana bir çözüm yolu gösterin.Böyle arada bir enerji patlaması yaşıyorum her şeyi yapabilecekmiş gibi hissediyorum gidiyorum kızlarla tanışıyorum deli gibi spor yapıyorum sürekli çok kaliteli espiriler yapıyorum çevremdeki insanlar benimle zaman geçirmek istiyor fakat bu sadece yaklaşık 2 hafta sürüyor,ondan sonra tekrar enerji düşüyor hiç bir şey yapasım gelmiyor hayattan sıkılıyorum aşırı agresif oluyorum hiç ama hiç konuşmuyorum içime kapanıyorum bıktım bundan bunun sebebi ne olabilir psikolojik destek mi almalıyım acaba

kanka aynısını bende yaşıyorum fakat durum bende biraz farklı mesela ben 4 gün depresif takılırken anlam veremediğim bir şekilde kafam güzelmiş gibi hissediyorum ve o gün benim için müthiş geçiyor fakat sonra gene depresif moda geri dönüyorum
ben artık akışına bıraktım depresif olduğumda okul ev alkol yatış iyi hissettiğimde yapmak istediğim herşeyi yapıyorum

Beyler bıktım artık bu durumdan bana bir çözüm yolu gösterin.Böyle arada bir enerji patlaması yaşıyorum her şeyi yapabilecekmiş gibi hissediyorum gidiyorum kızlarla tanışıyorum deli gibi spor yapıyorum sürekli çok kaliteli espiriler yapıyorum çevremdeki insanlar benimle zaman geçirmek istiyor fakat bu sadece yaklaşık 2 hafta sürüyor,ondan sonra tekrar enerji düşüyor hiç bir şey yapasım gelmiyor hayattan sıkılıyorum aşırı agresif oluyorum hiç ama hiç konuşmuyorum içime kapanıyorum bıktım bundan bunun sebebi ne olabilir psikolojik destek mi almalıyım acaba
sana tek bir kelime söylücem "istikrar"

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8