Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

İnstagram avı

Dostlar merhaba..öncelikle iyi bayramlar..
Bu soruyu daha öncede sordum ama pek ipleyen olmadı..Hedefte 3 kişi var ya 3ü birden yada 3ünden birini avlamam lazım..birebir görüşme şansım yok olsa gerek yoktu ama onlara ulaşmamın tek yolu Facebook ve İnstagram..
Siz nasıl yürüyorsunuz sosyal medyada..Mesajda ne yazılmalı nasıl etki altına almalı?
Değerli fikir ve tavsiyelerinizi bekliyorum..

Öncelikle Instagram hesabını duzenle, göze batmasin. Daha sonra, kızından biosunda ya da fotoğraflarınin altına yazdığı yorumlardan çıkarım yap. ordan girmeye calis, gidip ezbere ordan buradan gördüğün cümleler ile girme. muahbbeti fazla uzatma. kıza eğlenceli biri olduğunu düşündür ve sen onun için değil o senin için uğraşsın.
Muhabbeti fazla uzatmadan numarası al. Buluşma ayarla.
Dediğin gibi yapıyoruz ama işte dönüş yapan yok..Cevap veren yok..

Avlayacağın kıza günde 50-60 merhaba gibisinden mesaj geliyor. Senin daha banel olmayan şeyler yazman lazım. Mesela bi yerde okumuştum "bugün dişlerini fırçaladın mı?" normalde çok saçma bi cümle olarak gözüküyor %100 etkili olmasada ben denediğimde mesajıma cevap vermişti.

Avlayacağın kıza günde 50-60 merhaba gibisinden mesaj geliyor. Senin daha banel olmayan şeyler yazman lazım. Mesela bi yerde okumuştum "bugün dişlerini fırçaladın mı?" normalde çok saçma bi cümle olarak gözüküyor %100 etkili olmasada ben denediğimde mesajıma cevap vermişti.
neler deniyorum cevap vermiyolar birde bana yürüyo bu diye cevap vermiyorlar sanırım..Yürüyüpte yürümüyomuş gibi yapmak gerek ama işte bilemedim

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8