Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Instagram takipçi-takip sayısı önemli mi?

Sosyal medyayı gerçek hayatının bir simülasyonu gibi düşün . Gerçek hayatta ne kadar az aktif olursan , ne kadar köşeye çekilirsen o kadar umursanmazsın . Sosyal medyada ise takipçiyle bağdaştır bunu . 90 takipli bir hesabı kimse ciddiye almayacaktır . Bu senin sosyal çerçevenin zayıf olduğunu gösteriyor karşındaki insanlara karşı . Takipçi sayın yürüdüğün insanların takipçi sayısıyla örtüşmeli . Önemli olan kaç fotoğraf attığın ya da kimin çektiği değil . Fotoğrafın kalitesi ve profilinle uyumu . Bana kalırsa en az 1 2 tane herhangi kızlarla çekilmiş fotoğrafın da olmalı . Bu güvenilir olduğun ve kızlar tarafından tercih edildiğin mesajını verir .

Benim yorumuma gelirsek boş işlerle uğraşıyorsun . Nedeni de cin olmadan adam çarpmaya çalışman . Gerçek hayatı levellerden oluşan bir oyun gibi düşün . Her levelde farklı bir statüye erişip farklı nimetlerden faydalanabiliyorsun . Ama sen daha 1 leveldeyken ve kendini geliştirmeye uğraşmadan üst seviye nimetlerin peşinden koşuyorsun ve onları elde edemediğin için kendi kendini kemiriyorsun . Önce seviye atla , sonra hepsi sana gelecek zaten .
Ne alaka kızlarla foto atınca güvenilir mi olunuyor? kız gibi düşünmeyi bırakın. istersen itin,uğursuzun önde gideni ol sanane birader. Kimseye mesaj ve sinyal vermek zorunda değilsiniz feminen hareketler bunlar. Etkilemeyi düşünmek, onun için çabalamak felan boşverin bunları işinize gücünüze kendinizi geliştirmeye bakın.

Bak şimdi dostum, Sosyal medyadan vakit harcamayı düşünüyorsan elbette takipçi sayın önemli. Attığın fotoğrafların kalitesi önemli olmak zorunda, kendinle bağdaşmaya bakıcaksın. Kimseye de sinyal vermek zorunda değilsin sosyal medya beyinine yerleştiği an çıkarmak zor olur. 3200 takipçim var 192 takip ettiğim insan sayısı var( Milli takım da dövüşçüyüm, tanınıyorum). He sor peki bunlar önemli mi? Hayır. İnstagramdan oradan buradan herkes kızlarla bir muhabbet kurmaya çalışır. Hikayeden konuya girme vs vs bunlar tam bir klişe olmuş durumda 65 yaşında ki amcadan farkın ne senin? Sen daha gençsin daha kendine bakabilirsin ama onlar öyle değil. Tek dertleri ''A*'' bunun olmaması için çık kendine bak sporunu yap kıyafetlerini düzenle kılık kıyafetine önem ver dışarıda hayat bul. Bağlanma sosyal medyaya sadece sana yararlı faydası olucak şeyleri takip etmeye bak. İyi şanslar.

Bence çok önemli benim hesabımdan hikayede bağlantı vereyim dedim 10 bin takipçi olmadığı için vermediler. Daha sonra yapay takipçi aldım artık link verebiliyorum. Takipçi Beğeni Satışı - Instagram burdan çok uygun fiyata aldım

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8