Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

İnternetten Yeni Tanışılan Biriyle Sohbet!!

Ekşisözlükten, connected2'den, tinder'dan,instagramdan veya fecebook'dan birçok kızla iletişime geçiyorum.
egolu ve şımarık olanları eliyorum (büyük çoğunluk). ama güzelce tanıştıklarım da oluyor.

sorun şu; tanışma kısmını iyi kötü geçtikten sonra, cezbedici sohbet, telefon alma ve yüzyüze buluşma aşamasına geçemiyorum.

arkadaşlar siz internetten yeni tanıştığınız kızla ne konuşuyorsunuz ?
hangi konular hem eğlenceli hem de kızın konuşmasını sağlıyor ?
konuların bir ayarı var mı? mesela birisi bana sadece morali bozukken yazıyor, koltuk değneği gibi davranıyor, sürekli dertlerini anlatıyor.
internetten tanışıp sevgili olanlar var mı aranızda ve nasıl yaptınız ??
cezbedici sohbet konularınız, yaptığınız goygoylar, eğlenceli boş muhabbetleriniz neler ?

manipülasyon yapmalısın. bunun için psikolojik taktikler defalarca yazıldı, çizildi. eski konuları deş.

dertlerini kesinlikle dinlememelisin.. kızı iyi hissettir sadece, kız derdini anlatmadan başka konuya atla.. bu bir kezban testidir. no s*x zoneye girmek istemiyorsan yapma :)

- mesajlara geç cevap ver.. 1 mesajı attın, sana yazdıktan sonra 1 saat sonra 2.mesajı ise 2 saat 3 sonra yaz. çevrimiçiysen 4-5 daika sonra yazabilirsin (kızın mesajına anında bakma küfür ettirme bana :D ) (bu çok etkili bir taktiktir)
-niye geç yazıyorsun diye sorarsa kaçamak cevaplar ver.. seni gizemli gösterir. (meşgul adamım biliyorsun diyebilirsin )
-saçma absürt gerçek olmayan hikayeler anlat olsun fazla zamanını harcama ama senin zamanın değerli ;) örnek; okula girdim sallana sallana yürüyorum hoca dedi düzgün yürüsene oglim.. tabi ben dururmuyum aldım elime kocaman taşı, dedim sanane oglimm der demez buna bir koydum kafasından fişne suyu akıyor. vsvs.
-her attığın mesaj kaliteli olsun. komik olsun. tm evt hyr diye geçmesin konuşma
-bugün tanıştığın kızları anlat gerçek olmasa bile :D:D çok etkilidir.. seni arzulayan başka kızlar var mesajını da ver ( bugün parkta oturuyordum bir kız gelip çakmak istedi sonra parfümümün markasını filan sordu sonra arkadaşı gelip numarasını alabildin mi diye sordu.. ben gülme krizine girdim. çakmak parfüm yalanmış kız utandı çok eğlenceliydi)
- okul,ders,kardeşi,babası anası, hakkında sıkıcı konulara girme
-ilk mesajı atarken slm,nbr,nslsn gibi günde 500milyon gelen mesajlar gibi atma. yaratıcı ol :)
tamam lan yeter bu kadar babama bile vermem bu kadarını gerisi bende kalsın :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8