• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

İnzivaya çekileceğim.

Katılım
10 Temmuz 2018
Mesajlar
78
Yaş
18
Şehir
İzmir
Bir süre inzivaya çekileceğim.Çunkü hala kendimi keşfedemedim. Düsüncelerimi, dişileri, insanları, genel kultürüm yok diyebilirim Onlarla uğraşacağım. Kitaplar okuyacağim. Tabi ki gelişmeye ve açılışlara da devam edeceğim,

Hala TOY'um abi... :)

● Hedefim özgüven 2 ile 3 seviyelerini bitirmek.( bunları ben böyle seviye filan yaptım fakat 3 seviyeye ayırdım. Bir oyun gibi olsun istedim. Zaten 1.seviyeyi bitirdim. 2.seviye için birisinden kitap tavsiyesi alacağım. 3.sünde ise bunları zorlanmadanı yapana kadar devam edeceğim.)
● MGTOW ( Böyle yazılıyordur umarım ) 'a başlamak ve devam edeceğim.
● insanları daha fazla inceleyeceğim.
● beden dili ve diksiyon ile uğraşacağım.
● genel kultür kasacağım.
● espiriler ve fıkralar öğreneceğim.
● düşüncelerimi öğreneceğim.
● kitaplar okuyacağım.
● sitelerdeki yazılari okuyacağım
● no-fap'a devam edeceğim.

Bunları yapınca siteye tam halde bir rapor girecegim. O zamana kadar siteye her zaman bakamayabilirim. Ve bu yazdiklarimın hepsini okullar açilmadan önce yapacağım. (y)

Şuana kadar bana yardim eden herkese çok teşekkürler. Kendimi geliştirince artik beni sahalarda göreceksiniz. :D o zamana kadar hoşçakalın beyler kendinize iyi bakın.

Gelişim elden gitmesin. ( gelişim elden gidiYEAH).
 
Üst