Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

iremderici yanındayız

kadına şiddet reklamı mı var?

• HAYIR

Kullanılan: 3 30.0%
  • EVET

Kullanılan: 7 70.0%

• Kullanılan toplam oy
    10
evet beyler bu tiwit hakkında ne düşünüyorsunuz?

konuyu bilmeyenler için: irem dericinin hayranı elinde çiçeklerle kadının kapısında bekliyor.( ama öyle bir anlatılmış ki inanamazsınız)

bence propaganda amaçlı kadınların üzerinde kurban algısı oluşturulmaya çalışılıyor. hatta ülkemizde kadın şiddeti her zaman gündeme getiriliyor ve sanki her gün kadınlar kurban ediliyormuş gibi gösteriliyor

ikinci düşüncemde: irem derici çok çılgın hayat yaşıyan birisi böyle bir şeyden asla korkmaz. ayrıca yüzünde çok estetik var yani adam da salak bence. ve çıktığı programlara bir bakın çok güçlü davranıyor.

beyler haberi tekrar gözden geçirdim ve adamkadının evine girmiş herhalde ve dava açması kendini savunması ve toplumumuzun buna destek vermesi gerekiyor. olaya sadece tvitırdan göz gezdirdim sonra araştırma yaptım ama abartıyor olabilirler.

son olarak ta: emine buluta yazık oldu o kadının gerçekten zor bir hayatı olduğu belli. ama irem derici gibi kişileri kimse taciz edemez diye düşünüyorum. ve bu aylarda kadına şidet haberleri sürekli gösteriliyor yani propaganda yapıyorlar. bu da şu demek oluyor: kadın erkek ilişkilerine bakışınızın değişmesini sağlamak. bunun neden yapıldığını bilen varmı,,?

Son düzenleme:
Senin yaptığının komplo teorisi olduğunu düşünüyorum sanırım red pill fazla kaçmış neyse bence doğru adam köyden gelmiş daha okuma yazmadan ileri gittiğini düşünmüyorum malesef böyle erkeklerin pazar değeri 0 kadınsan güzelsen ve salaksan bile çok yüksek pazar değerin oluyor ama erkek için zeka, genel kültür vs. çok önemli ülkemizde eğitimli insanların bile pek eğitim almadığını düşünüyorum Türkiye cinsel açlığın afrikası sözü doğru denebilir Avrupa'ya gitsen açlık yok Arabistan'a gitsen yine yok çok eşlilik var falan ama Türkiye hem oraya hem oraya yakın olduğu için böyle bir Afrika çıkıyor ortaya. Genel olarak bakacak olursam kadına şideet, kadın cinayetleri diyorlar insan cinayeti olmuyor artık toplum feminizm yönünde ilerliyor dünyanın her yerinde

Senin yaptığının komplo teorisi olduğunu düşünüyorum sanırım red pill fazla kaçmış neyse bence doğru adam köyden gelmiş daha okuma yazmadan ileri gittiğini düşünmüyorum malesef böyle erkeklerin pazar değeri 0 kadınsan güzelsen ve salaksan bile çok yüksek pazar değerin oluyor ama erkek için zeka, genel kültür vs. çok önemli ülkemizde eğitimli insanların bile pek eğitim almadığını düşünüyorum Türkiye cinsel açlığın afrikası sözü doğru denebilir Avrupa'ya gitsen açlık yok Arabistan'a gitsen yine yok çok eşlilik var falan ama Türkiye hem oraya hem oraya yakın olduğu için böyle bir Afrika çıkıyor ortaya. Genel olarak bakacak olursam kadına şideet, kadın cinayetleri diyorlar insan cinayeti olmuyor artık toplum feminizm yönünde ilerliyor dünyanın her yerinde

çok iyi yazmışsın ama ben işin ailede bittiğini düşünüyorum. çünkü kızlarına namuslu ol telkini yapıyorlar. bu olunca da bir süre sonra topluma yayılıyor bu telkin

ve arkadaşları da kızları şekillendirmeye başlıyor. bu yüzden de cinsellikte korku oluşuyor diye düşünüyorum ama eğer saha raporu falan okuyorsanız her şey çok ta kolay görünüyor. okuduğum saha raporlarında göre 8. bulşma sonrası seks olabiliyor

Olayı okumadım ama ezbere şu yorumu birakabilirim: " Böyle bir olay olur da kadına şiddet reklamı es geçilir mi? Bulunmaz fırsat. "

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8