Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Iş konusu ?

Merhaba arkadaşları sizlere bir konuda danışmak istiyorum. Ben bu sene lise son siniftayim sürekli değişen eğitim sistemi olsun mezunlarin iş bulamama durumu gibi sorunlar beni üniversiteden soğuttu o yüzden üniversite düşünmüyorum Fitnees antrenörlüğü en çok istediğim meslek aslında olaya sadece iş olarak bakmıyorum bir hobi olarak da görüyorum fitnees antrenörü olmak istiyorum sizce bu doğru bir karar mi iş olanağı ve kazancı hakkında ne düşünüyorsun?

Fitnees antrenörü çok fazla var bu işi diğerlerinden daha iyi hakkını vererek yapman lazım güzel bir gelir kaynağı olabilmesi için vücudun ve bilgine güveniyorsan olabilir

Fitnees antrenörü çok fazla var bu işi diğerlerinden daha iyi hakkını vererek yapman lazım güzel bir gelir kaynağı olabilmesi için vücudun ve bilgine güveniyorsan olabilir
Her alanda rekabet ust düzeyde burada da oyle kendime güveniyorum sadece is imkanı hakkında cesitli soylentilervar ondan yazdim

Her alanda rekabet ust düzeyde burada da oyle kendime güveniyorum sadece is imkanı hakkında cesitli soylentilervar ondan yazdim
Zenginlere özel ders verip iyi paralar kazananlar var ama pek iyi olmayan bir spor salonunda antrenör olursan çok iyi para kazanamazsın bence

"Ben bu sene lise son siniftayim sürekli değişen eğitim sistemi olsun mezunlarin iş bulamama durumu gibi sorunlar beni üniversiteden soğuttu o yüzden üniversite düşünmüyorum "
Üzgünüm ama bu çok mantıksız bir açıklama. Üniversite mezununun bile iş bulamadığından yakınıp üniversite okumayınca neler olacağının farkında mısın? Madem Fitness antrenörlüğünü bu kadar istiyorsun BESYO okuyup kendini geliştirip olabilirsin. Üniversite okumak sadece mesleki yeterlilik açısından değil, vizyon geliştirmek açısından da çok önemli. Kesinlikle ama kesinlikle üniversite oku, üstüne ekleyerek devam et.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8