Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

İskambil konseptli parti

Selam beyler nasılsınız?
Melihcan ben nick imden de gördüğünüz gibi ismimle aynı. Kbü de mühendislik okuyorum. 2. senem ve ilk defa bu şehirde bir partiye katılıcam. Parti konsepti aynen şöyle.
BajkMg.jpg

Parti yarın akşam 20:00 ve 01:00 arası her neyse bu kadar detaya gerek yok sonuçta sizin davet etmeyeceğim ya :).
2 sorun veya sorum var aslında.
1. 4 buçuk aylık bir ilişkim var ve kız arkadaşım partiye gelemiyor benim de gitmeme pek razı değil ama bişey de diyemiyor tabi o kadar da değil :d. Her neyse ama partide denk durmamı kızlarla muhattap olmamamı falan filan istiyor söylüyor. Ben ise partide tabak bulmanın ortam yapmanın ve eğlenmenin peşindeyim. Ona karşı tavrım nasıl olmalı, durumu nasıl dürüst bi şekilde ona aktarabilirim?
2.
Partiye 1 kız arkadaşımı davet ettim aslında kızdan pek ümidim yok kızla sene başında tanıştık ama 1 kere bile yüzyüze görüşme veya çekim oluşturma şansım olmadı. Bir erkek arkadaşımın eski dostu. Ben de partiye kız da gelirse ondan faydalanıp başka avları düşürürüm diye düşündüm. Her neyse, partinin başından itibaren kız arkadaşım gelse veya gelmeyip tek gitsem dahi izleyeceğim yol veyahut oynayacağım oyun nasıl olmalı? Sahneye eşimi bulmak için çıkmalı mıyım yoksa muhtaç biri gibi mi görünürüm?
Dediğim gibi partideki amacım ortam yapmak, tabak oluşturmak hatta ve hatta flört bile oluşturabilirim. Yani partiden maksimum derecede faydalanmak istiyorum. Siz olsaydınız ne yapardınız veya sizce ben ne yapmalıyım diyerek sözü size bırakıyorum. Yorumları teker teker okuyup ayrı ayrı cevaplıycam. Özellikle @Godless-Alpha senin fikrini merak ediyorum bebeyim :).

Hayat bir doğa ve bizlerse avcılarız.Av görüp kovalamayana avcı denmez.Kolay gelsin :)

Melih kanka bu akşam bizim evde 3 kız 2 erkek takılcaz bizde kalcaklar .Teki sevgili çift kanka oğlan ev arkadaşım . Bunlar tutturdular bana sevgili ayarlayacaklar neyse dipnotu yazayım :

Kanka ben hiçbirşey istemedim ne takılalım dedim ne bana birilerini ayarlayın .demem o ki birşeyi sürekli istersen olmaz ama kaçar senden ama istemezsen sana gelirler bu da hayatı akışına bırakmakla oluyor

Demem o ki siktir et oyunu çabalamayı sadece partiye siktir git akışına bırak ve delicesine eğlen dostum

A
Melih kanka bu akşam bizim evde 3 kız 2 erkek takılcaz bizde kalcaklar .Teki sevgili çift kanka oğlan ev arkadaşım . Bunlar tutturdular bana sevgili ayarlayacaklar neyse dipnotu yazayım :

Kanka ben hiçbirşey istemedim ne takılalım dedim ne bana birilerini ayarlayın .demem o ki birşeyi sürekli istersen olmaz ama kaçar senden ama istemezsen sana gelirler bu da hayatı akışına bırakmakla oluyor

Demem o ki siktir et oyunu çabalamayı sadece partiye siktir git akışına bırak ve delicesine eğlen dostum
Aa okey o zaman 1 kişilik kontenjan var. Gangbang yapar mıyız ? :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8