• Foruma giriş yaparken, kullanıcı adı ve şifre hatası alıyorsanız alfalojimedya@gmail.com adresine e-posta adresine hesabınızın ismini gönderin problemi giderelim.

Film Önerisi İskandinav Sineması

Katılım
27 Haziran 2018
Mesajlar
138
Şehir
İstanbul
İskandinavları her zaman seviyordum. Son zamanlarda da filmlerine merak saldım. Burada size 3 tane kaliteli film önereceğim. Gerek anlattıkları şeylerle gerekse o İskandinav ülkelerinin muhteşem görüntüleriyle harikulade filmler:

- Oslo, August 31st
Başarılı bir kariyerden uyuşturucu bağımlısı olmaya giden yolundan sonra yattığı hastaneden çıkan bir adamın eski tanıdıklarıyla ilişkileri ve yaşamını şekillendirme çabasını anlatıyor film (adamımız pek fazla çaba gösteriyor sayılmaz gerçi :)). Diğer sayacağım filmler gibi felsefi bir film.

- Adams Aebler
Bir rahibin yanına rehabilitasyon görmek bir mahkum şartlı tahliyeyle veriliyor. Onun dışında 3 mahkum ve bir de doktor var. Ama hiç biri rahibi bu adam kadar zorlamıyor. Fiziksel olarak da zihinsel olarak da, ilgi hak eden kısım zihinsel yönü tabii ki; aksiyon filmi değil bu. Filmde bol bol kara mizah var. Gülerken utandırıyor sizi ama çok güzel yerlere değiniyor.

- Haevnen
Kötülüğe nasıl karşılık verilmesi gerektiğini sorgulayan bir film. Gelişmiş İskandinav topraklarında ve Afrika'da geçiyor. Karakterlerin iyi ve kötü hakkındaki düşünceleri ve daha çok davranışları, aslında ikisi de aynı şey, düşündürücü.

Bonus:
- Pornopung
Benim için kalitesiz bir film de olsa pick up forumlarında tutuluyor, o yüzden bonus olarak vereyim dedim. Boş zamanınız varsa izleyin. Akıcıdır sıkılmazsınız.
 
Mobile app for XenForo 2 by Appify
Üst