Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

İşte kızların gerçek yüzü

Dün gördüğüm bir manzarayı size anlatıcam ve az da olsa çokta olsa kızların gerçek yüzlerini görüceksiniz.

Benim arkadaşımın bi sevgilisi vardı. Kızı seviodu kızda 9. Sınıfta siktir çektiydi. Nede bendd oğlana taktik filan verdin şunu yap bunu yap dedim. Kız 10. Sınıfta tekrar oğlana döndü ve çok seviolardı okul idaresi biliodu,aileleri biliodu. İki tarafında. Herkes özenerek bakıodu yani o derece.
Kızda mezun bizim dersanede dün ya arkadaşlar kızlar gerçekten çok ama çok karaktersizler, bakın 3 4 yıllık ilişkisi vardı. Daha dün başka bir oğlan kafasını filan öpüyodu. Ya siz şuna inanın ki kadınlar sinsi varlıklar, öyle itaatkar, sadık, işte onlar iyi biz erkekler güvenilmeziz oyununa filan inanmayın. Aq düşünün bir kendinizi yerinize koyun 3 4 yılınızı vericeksiniz, ananız babanız bilicekk. Sonra bir okul bitince kız başka erkeğin elinde, boynunda. Beyler kendinizden başka bir Allah'a güvenin. Allah'a inanmayanlar tanrıya mı artık kime yada kendilerine mi neye güveniyorlarsa güvensinler. Ama sakın ha sakın hiç bir kızı kopamıycak kadar, aşırı bağlanmayın. Kopup acı çektiğinizde bu yazı aklınıza gelicek. Kimseyi sevmedim demiyorum ama sakın kopamıycak kadar kaptırmayın. Çünkü siz mal gibi acı çekerken, yada haberiniz bile olmazken. Kopamadığınız, yapmaz dediğiniz başkasının elinde kucağında olur.

Sevgilerle...

Aynen kardeşim kız milletine güven olmaz benim çevremdede var öyle insan karşı cinsten soğuyor bu yüzden

Erkeklerin temel hatası bu. Kadınlara güvenmek yerine kendilerine güvenselerdi, bütün meseleler çözülürdü.

Yazının konusuyla bağdaşmayan ama çok önemli gördüğüm bir noktaya değinmek istiyorum.
Beyler kendinizden başka bir Allah'a güvenin. Allah'a inanmayanlar tanrıya mı artık kime

böyle bir şey yazmışsın. Tanrı ve Allah farklı şeyler değildir. Bunun bilincinde olalım. Farkında olmadan şirke düşmeyin.

hata oğlanda kanka. kızlar hep daha iyilerine giderler o yüzden daha iyi olmaya çalışmak gerek

Hayatın kuralı bu.

1.) Dişilere güvenme
2.) Betalara güvenme
3.) Kendine güven

Yazının konusuyla bağdaşmayan ama çok önemli gördüğüm bir noktaya değinmek istiyorum.

böyle bir şey yazmışsın. Tanrı ve Allah farklı şeyler değildir. Bunun bilincinde olalım. Farkında olmadan şirke düşmeyin.

Ben elhamdülillah müslümanım. Herkesin fikri ve inandığı şey ayrı olduğu için yazdım. Ateist arkadaşlarda var o yüzden dedim. Yoksa hala şirk koşmak gibi bir amacım yada niyetim asla yok.

Bu durumlarda kinlenmek doğru değil, iyi olan kazanır.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8