Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

İstediklerimi yapamıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba arkadaşlar ben yaklaşık 2 yıldır alfa-beta ilişkileriyle uğraşıyorum.Kendimi geliştirmek için set açıyorum özgüven geliştiriyorum yolda beğendiğim kişiyle gidip konusuyorum(red yemeye alıştım) ama bi türlü tam istediğim şekilde set açamıyorum 100 üzerinden 70 veririm açtığım sete ve umursamaz olamıyorum,biraz agresifim.Sevgilimde hiç olmadı desem yeridir akıllı biri arıyorum bekliyorum hatta ondan sevgilim olmadı.Şuan istediğim tam anlamıyla set açmak,alfalığa biraz daha yaklaşmak,artık taş gibi kız üzerinden milli olmak vs istiyorumYardımcı olsanız sevinirim.

Lan alfalık dediğin nedir oğlum sen bu boş işlerle uğraşırken arkadaşların kız sikiyor nedir alfalık nedir.Lan yok oğlum gerçek hayatta boyle bir dunya alfaliga yaklaşmak nedir.Allahım çıldıracam ya.La oğlum sizin hayat bacak aranızdan mı ibaret ? Ne zaman aklınız başınıza gelecek ? 2 yıldır bu işlerle uğraşiyorum diyon hala bir kızı bile sikmeyi becerememişsin sence de bi terslik yok mu ?Lan hayatında her şey dört dörtlük mü ki karı kız peşinde yıllarını heba ediyosun ?Umursamaz olamiyorsun çünkü umursamaz değilsin aq tek derdin karı kız olmuş hala umursamazlıktan bahssediyosun.La git dersine mersine çalış bunları bu kadar ince hesaplayacak kadar zamanı nerden buluyon ? Oğlum 2 yıldır alfa olmak gibi aslında olmayan bir şeye hayatını harcamışsın,hadi onu da geçtim..Neyse vazgeçtim ya vallaha yazılan kelimeler zarar ziyan.

Arkadaş çevren nasıl olursa sende öyle olursun benim arkadaş çevrem böyle oldugu için ister istemez böyle oldum.Bulunduğum yerdeki insanlar böyle aga.Üniye gittim dedim orda yaparım bişiler bok gibi bi yere gittim köy gibi bir yer ortam yok Bi ara gitmek için gün sayıyoken şimdi bitirmek için gün sayıyorum anlicağın böyle bi karmaşık durum var.Dediğin gibide hayatım 4 dörtlük değil dört dörtlük olsa zaten umursayacağım bişiler olmazdı.Bende diyorum umursamaz nasıl olurum umursamaz olsam kızlar vs işleride umrumda olmaz karamsar olmam yani

Aga uğraşma bu teorik boş işlerle
Git spor yap hobi edin kart numarası falan öğren kendine yatırım yaparsan kızlarla sohbet için kaynağın olur daha ne diyeyim ben sana.

1.Alfalık betalik işlerinden alacağını alır çıkarsın 2 yıldır uğraşmaşsın 2 yıldır teorik okuyorsan da pek bir şey öğrenememiş gibisin çünkü yazarlar alfalık-betalık bu kavramların saçma olduğunu söylerler. Bazı meşhur tr deki yazarlar hariç onlar seni kendisine bağımlı yapıyor.
2.Arkadaş çevren kötüyse sen de kötüsündür ama sen kötüyse arkadaş çevren kötü olur arkadaş çevreni değiştirebilirsin. Üniversitenin en iyi özelliklerinden biri network tür kötü üniversite de iyi network bekleme pek.
3.Sana kırmızı hap öneririm alacağını alırsın sonra bırakırsın teoriyi arada okursun amacın alfa olmak olmasın sen doğru şeyler yaparsın sonra insanlar seni alfa olarak görür.

Arkadaş çevren nasıl olursa sende öyle olursun benim arkadaş çevrem böyle oldugu için ister istemez böyle oldum.Bulunduğum yerdeki insanlar böyle aga.Üniye gittim dedim orda yaparım bişiler bok gibi bi yere gittim köy gibi bir yer ortam yok Bi ara gitmek için gün sayıyoken şimdi bitirmek için gün sayıyorum anlicağın böyle bi karmaşık durum var.Dediğin gibide hayatım 4 dörtlük değil dört dörtlük olsa zaten umursayacağım bişiler olmazdı.Bende diyorum umursamaz nasıl olurum umursamaz olsam kızlar vs işleride umrumda olmaz karamsar olmam yani
Ne okuyosun ?

Aga sana tavsiye edebileceğim şeyler şunlar.
-Kavramlardan kafanı uzaklaştır biraz.Alfa olmak için kasma , daha güçlü bir erkek olmak icin kas mesela.
-Red pill okuyabilirsin.Kiz tavlamak disinda olanlari oku hatta.Bir erkek olarak kendini hayatinin merkezine koymayi ogren mesela.Hayat hakkinda yazilan seyleri oku.
-Bir ise girip calisip kazandigin paralarla git biraz baska ulkeleri gez ukrayna ile italya ucuzdu.Bulundugun kavanozdan cik gez biryerleri yani.Hayata alfa olmaya yaklasmaya mi geldin?

Beklentilerini düşürmeyi denedin mi ? Bu kadar set açıp korkularını yenmişsin, ancak başka sorunları var gibi duruyor, set açmak yerine değerini yükseltmeye çalışabilirsin, unutma kızlar bir aynadır, sen ne kadar iyiysen onlarda sana öyle davranır

Aga sana tavsiye edebileceğim şeyler şunlar.
-Kavramlardan kafanı uzaklaştır biraz.Alfa olmak için kasma , daha güçlü bir erkek olmak icin kas mesela.
-Red pill okuyabilirsin.Kiz tavlamak disinda olanlari oku hatta.Bir erkek olarak kendini hayatinin merkezine koymayi ogren mesela.Hayat hakkinda yazilan seyleri oku.
-Bir ise girip calisip kazandigin paralarla git biraz baska ulkeleri gez ukrayna ile italya ucuzdu.Bulundugun kavanozdan cik gez biryerleri yani.Hayata alfa olmaya yaklasmaya mi geldin?
Ya şimdi onun için gelmedim evet ama şuan öğrenciyim parasal yönde belli bi kota oluyor belli bi sınır oluyor gezmek filan pek mümkün değil okulumu bitirdikten sonra kendimi geliştiriceğim şuanda gelişiyorumda okulu allahın izniyle bitirip iyi bir işim olsa param olcak giyiniş vs kendimi geliştiririm.Durum böyle olunca şartlar böyle oluyor.Kız konusundada hangi erkek mastrubasyon yapmıyor mesela yapmıyorum diyen çıkmaz konuda bu maksat kıza pompa filan ama şartmı değil tabiki ama ne kadar istemiyorum desemde öyle olmuyor ama deniyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8