• Yeni gelenler öncelikle Alfaloji Blog'da bulunan yazıları okusun.

İSTEMEMEYİ İSTEMEK

Selamun aleyküm beyler.
Eskiden çok hırslı bi adamdım . Sürekli çalışırdım , bir işten bir işe atlardım. Her şeyle uğraşırdım. Enerjim bitmek tükenmek bilmezdi. Günde üç dört saat uyur zıpkın gibi kalkardım.
Şimdilerde ise sadece kaçıyorum beyler. İşlerden, sorumluluklardan, yaşamaktan kaçıyorum. 24 saat müzik dinliyorum.Yatıyorum,yiyip içip oturuyorum. Her gece yatağa girdiğimde yarın farklı bi gün olacak desem de olmuyor beyler . Bi insan 12 saat yatar mı ? 12 SAAT.
Aylardır toparlanamıyorum beyler. Kalkmam lazım iş yapmam lazım , yapamıyorum.
manik depresifim bu arada.Takmıyorum bu rahatsızlığı psikolojik olarak güçlüyüm bi robot gibiyim ama inanın beyler çok zorlanıyorum .ölmek için günleri sayıyorum resmen beyler.asla başladığım işi bitiremiyorum . sürekliliğim yok. Ben nasıl düzelirim beyler nasıl?

KANKA YARIN İÇİN KENDİNE BİR İŞ BELİRLE. VE KALKAR KALKMAZ O İŞİ YAP. MESELA EVİNİN DÜZENİNİ DEĞİŞTİR. VEYA NE BİLEYİM ÇİÇEK MİÇEK SULA. DAHA SONRA EVDE KENDİNE BİR KAHVALTI HAZIRLA(ORUÇ TUTMUYORSAN). DAHA SONRA GENE KENDİNE BİR İŞ KOY. AMA YAPMAZSAN ANANI SİKECEKLERMİŞ GİBİ DÜŞÜN. YANİ TAM ÖRNEK VEREMEDİM AMA ANLAMIŞSINDIR BENİ.

OZAMAN ŞİMDİ YAP. DÜŞÜNME BİŞEY. SADECE HAREKET ET. DÜŞÜNME. YAP. DÜŞÜNME. YAPMAZSAN ANANI SİKECEKLER. DÜŞÜNME. YAP. ŞİMDİ. YAP. KANKA.

Selamun aleyküm beyler.
Eskiden çok hırslı bi adamdım . Sürekli çalışırdım , bir işten bir işe atlardım. Her şeyle uğraşırdım. Enerjim bitmek tükenmek bilmezdi. Günde üç dört saat uyur zıpkın gibi kalkardım.
Şimdilerde ise sadece kaçıyorum beyler. İşlerden, sorumluluklardan, yaşamaktan kaçıyorum. 24 saat müzik dinliyorum.Yatıyorum,yiyip içip oturuyorum. Her gece yatağa girdiğimde yarın farklı bi gün olacak desem de olmuyor beyler . Bi insan 12 saat yatar mı ? 12 SAAT.
Aylardır toparlanamıyorum beyler. Kalkmam lazım iş yapmam lazım , yapamıyorum.
manik depresifim bu arada.Takmıyorum bu rahatsızlığı psikolojik olarak güçlüyüm bi robot gibiyim ama inanın beyler çok zorlanıyorum .ölmek için günleri sayıyorum resmen beyler.asla başladığım işi bitiremiyorum . sürekliliğim yok. Ben nasıl düzelirim beyler nasıl?
Şu kitabı oku süper insan. Bu depresif modadan seni kurtarabilecek gibi duruyor

erkek adam blogunda disiplin ile alakalı üç tane seri yazı vardı. zaten eskiden gayet disiplinli birisiymişsin. bu yazılar da sana yol gösterirken işin zor olmaz.