• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

işyeri

Katılım
7 Ağustos 2018
Mesajlar
52
Yaş
18
Şehir
İstanbul
İşyerindeki hanfendiye hep abla fapan diyodum bugün üzerinde oyunu oynadım ve kazandım onu güldürdüm kıno yaptım normalde kimseye dokundurmayan namuslu hanfendi her koluna omzuna eline dokunduğumda güldü dalga geçtim bütün kirli çamaşırlarını anlattı ama ben yahut kalktım yahut o anlatırken kediyi sevdim dinlemedim ara sıra dinledim konuşmayınca ben daha çok konuşmaya devam etti akşam işten çıkınca sen nereden gidiyosun falan diye sordu umursayip cevap bile vermedim bana iyi akşamları bile çok gören kız kötü çocuğu oynadim başkalarıyla dalga geçip güldürdüm falan ama devamını getirsemmi mesela senmi yalnizsin benmi yazsam büyük ihtimal devamini getirebilirim ama yazmalıyım içimden yaz diyen bir ses beynim yazma diyor ne yapmalıyım.
ÖZET BU YOKSA DAHA ÇOK OLAY OLDU.
 

dark3man

Üye
Katılım
21 Ağustos 2018
Mesajlar
17
Şehir
Antalya
Hocam o senin bilebileceğin bir olay kendi öz benliğin ile karar vericeksin burdaki insanlar ne deseler bile son karar senindir.
 

Muglali

Üye
Katılım
22 Ağustos 2018
Mesajlar
131
Yaş
24
Şehir
Muğla
Kizin heralde adetine denk geldin sana yesil isik yakti. Kizin pesine takilip sikebilirdin ki bu golu kacirmissin. Gecmis olsun..
 
Katılım
7 Ağustos 2018
Mesajlar
52
Yaş
18
Şehir
İstanbul
O zaman NEXT. Elimden kaçırdığım fırsatlar için üzülmeyi çok önceden bıraktım.
 
Üst