Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

işyeri

İşyerindeki hanfendiye hep abla fapan diyodum bugün üzerinde oyunu oynadım ve kazandım onu güldürdüm kıno yaptım normalde kimseye dokundurmayan namuslu hanfendi her koluna omzuna eline dokunduğumda güldü dalga geçtim bütün kirli çamaşırlarını anlattı ama ben yahut kalktım yahut o anlatırken kediyi sevdim dinlemedim ara sıra dinledim konuşmayınca ben daha çok konuşmaya devam etti akşam işten çıkınca sen nereden gidiyosun falan diye sordu umursayip cevap bile vermedim bana iyi akşamları bile çok gören kız kötü çocuğu oynadim başkalarıyla dalga geçip güldürdüm falan ama devamını getirsemmi mesela senmi yalnizsin benmi yazsam büyük ihtimal devamini getirebilirim ama yazmalıyım içimden yaz diyen bir ses beynim yazma diyor ne yapmalıyım.
ÖZET BU YOKSA DAHA ÇOK OLAY OLDU.

Hocam o senin bilebileceğin bir olay kendi öz benliğin ile karar vericeksin burdaki insanlar ne deseler bile son karar senindir.

Kizin heralde adetine denk geldin sana yesil isik yakti. Kizin pesine takilip sikebilirdin ki bu golu kacirmissin. Gecmis olsun..

O zaman NEXT. Elimden kaçırdığım fırsatlar için üzülmeyi çok önceden bıraktım.

İş yerinde yapma bence riske gerek yok :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8