• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

İtfaiyeciniz Yolda Antalya'ya Geliyorum

Selam beyler hortumcunuz yolda antalya akdeniz üniversitesi itfaiyecilik kazandım,artık ben de bir antalyalıyım,yakın zamanda oraya geliyorum,aranızda antalyada okuyan,yaşayan varsa beni şehir hakkında,üniversite hayatı hakkında ve genel olarak üniversiteye yeni başlarken dikkat etmem gereken şeyler hakkında bilgilendirirseniz sevinirim.Ayrıca set işlerine adam akıllı başlayamadım gitti,beni açacak adam edecek bir veya birden fazla kişi varsa minnettar olurum.Eskiden hatırlıyorum kuşçubaşı falan birileri vardı antalyada unutmadım onları belki hala grupta aktiflerdir öyleyse görürler,kim olduğunuz farketmez dostlarım yeterki tanışalım takılalım,sonrasında devamı gelir ve çok güzel şeyler başarabiliriz,heleki antalya gibi bir tatil şehrinde.. :D

dark3man

Üye
Selam beyler hortumcunuz yolda antalya akdeniz üniversitesi itfaiyecilik kazandım,artık ben de bir antalyalıyım,yakın zamanda oraya geliyorum,aranızda antalyada okuyan,yaşayan varsa beni şehir hakkında,üniversite hayatı hakkında ve genel olarak üniversiteye yeni başlarken dikkat etmem gereken şeyler hakkında bilgilendirirseniz sevinirim.Ayrıca set işlerine adam akıllı başlayamadım gitti,beni açacak adam edecek bir veya birden fazla kişi varsa minnettar olurum.Eskiden hatırlıyorum kuşçubaşı falan birileri vardı antalyada unutmadım onları belki hala grupta aktiflerdir öyleyse görürler,kim olduğunuz farketmez dostlarım yeterki tanışalım takılalım,sonrasında devamı gelir ve çok güzel şeyler başarabiliriz,heleki antalya gibi bir tatil şehrinde.. :D
akdeniz ünide 3. sınıfa geçtim şehir yazın sıcak dersleri ver yaz okuluna kalma kyk da kalabilirsin iyidir saat derdi olmaz kafana göre takılırsın insanlar ilk hafta haşır neşir olacak çok şey yapma ünide kimin ne bok olacağı belli olmuyor 3 4 aya herkesin foyası ortaya çıkar sizin fakülte yakut çarşısının yanında kafeler falan filan sizin fakülte boş adam kaynar çok bulaşma topluluklara git oralarda iyi kişiler oluyor dağcılığa gel takılalım okulun ilk zamanları bana haber edebilirsin.Şehire gelirsek bana göre türkiyenin en iyi şehri hem doğası çevresi hemde rahatlık bakımından 3 merkez belediye var konyaaltı ve muratpaşada rahat olursun kepez biraz daha tutucu bir yerdir zaten gelince bana haber edersen sana yardımcı olurum.

Son düzenleme:
Bende Akdeniz Üni, Bilgisayar Programcılığına yerleştim. İkinci öğretimim ama olsun :)
Beraber boş vakit yaratır takılırız :)