İyi bir kombin nasıl olmalı sizce

Arkadaşlar renk uyumu felan önemli mi mesela ben bunu almak istiyorum: SWEATSHİRT - Bant - Mr. Robot Fsociety Kapşonlu Erkek Sweatshirt Hoodie

Altıma siyah bişeyler mi almalıyım yada mesela sarı kapşonlu bişey aldım ona göre mi altımı seçmeliyim

Yada kombin nasıl yapılır sadece renk üzerinden gitmeyelimde :D

Şu kanal baya kafamı karıştırdı kombinlerinizi kötü yapıyosunuz felan önemli yapın paranız var boşa harcıyosunuz diyo Yenal Atlas

Tabi bu kanal çatır çatır para harcıyor kıyafetlere ben okadar harcamam orası ayrı konu ama neyse :D

Sade ve şık ol
koyu renkleri tercih edebilirsin
iki renk seç örneğin siyah ve beyaz
üste beyaz t-shirt veya kazak malum havalar soğuk:).
Altına siyah vücuda oturan bir pantolon ve beyaz bir ayakkabı.aksesuarlarda önemli.

Dostum yapacağın kombin her zaman kendi giyim tarzına göre gelişir. Sözgelimi minimalist veya basic tarzda giyinen birisi için almayı istediğin sweatshirt alınmaması gereken bir kıyafet. Fakat tavuskuşu tarzında giyinen birisinin ekseriyetle olmamak kaydıyla gardırobuna ekleyebileceği bir şey. Altına alacağın pantolon için benim tavsiyem abartı olmamak kaydıyla eskitmeli(yırtıklı değil) normal kesim siyah bir kot pantolon olacaktır. Tercihen gri pantolon da gayet güzel olacaktır. Fakat en sevmediğim olaylardan birisi de siyah takıntısıdır. Bence kişinin gardırobunda sadece bir adet siyah odaklı kombin olmalıdır. Diğer renkleri de hayatına katmayı öğrenmeli insna

Kanka o kanalı siktir et bence :D ben gıcık oluyorum baktıkça. Benim bir kaç tüyom var
Ayakkabı ile kemer aynı olsun.
Kendine bir tarz belirle klasik , agır bir giyiminde olabilir yada Kapşonlu giyinir , yada gömlek giyinirsin yani insanlar senin nasıl bir giyim zevkine sahip olduğunu bilsin onüne geleni giyme. Bir tarzda ilerle istersen çok marjinal de giyinir dikkat çekersin Johnny Depp gibi (tavus kuşu terosi gibi birşey vardı bakmanı öneririm.)
Onun dışında 3 renk kuralını geçme yani üstünde 3 renkten fazla renk farklılığı olmasın.
Beyaz ayakkabı ve siyah ayakkabı bulundur siyah pantolon beyaz t-shırt bulundur.
En önemlisi modaya uyma kanka :D aklıma gelenler bunlar , sonradan gelirse ozelden yazarım

Siyah kotun üstüne her rengi giyebilirsin. Siyah kotun altında beyaz ayakkabı çok güzel durur. Dar paça pantolon bot kombini de yapabilirsin. Resimdeki siyah sweatshirt ü alacaksan gümüş kolye takabilirsin. Üstüne deri mont giyebilrisin sweatshirt ün. Birde aa şunda çok güzel olmuş banada olur diye düşünme. Sonra palyaçoya dönersin. Videoları izle resimlere bak ama aynılarını yapma. Aklında fikir olarak kalsın sadece. Herkesin giydiği şeyleri de giymemeye çalış. Kendi tarzını yarat

Arkadaşlar renk uyumu felan önemli mi mesela ben bunu almak istiyorum: SWEATSHİRT - Bant - Mr. Robot Fsociety Kapşonlu Erkek Sweatshirt Hoodie

Altıma siyah bişeyler mi almalıyım yada mesela sarı kapşonlu bişey aldım ona göre mi altımı seçmeliyim

Yada kombin nasıl yapılır sadece renk üzerinden gitmeyelimde :D

Şu kanal baya kafamı karıştırdı kombinlerinizi kötü yapıyosunuz felan önemli yapın paranız var boşa harcıyosunuz diyo Yenal Atlas

Tabi bu kanal çatır çatır para harcıyor kıyafetlere ben okadar harcamam orası ayrı konu ama neyse :D
Sade giyim olsa ve birazda aksesuar desen iyi olursun bide rahat ol :D

Kanka o kanal bence çok iyi. Çok para harcamıyor. Videoları izlediysen bit pazarından 1er liraya felan bile kıyafet alıyor 😂. Ayrıca herkes bir şey söyler; biri dar giysiler der, biri bol giy der, biri sokak modası ne der, biri sokak modası dar anlıyacağın sana kalmış .