Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

İyi biri olmak ?

Bu dünyada gerçekten iyi biri olup, iyi yerlere gelme şansımız neredeyse hiç yok. Ya sizce var mı ? Bazı geçen günlerde bunu tekrar tekrar fazlasıyla anlıyorum insanlar aklımın hayalimin almayacağı adilikler yapabiliyor. Etrafımda ki insanlar veya genel olarak insanlar... bu insanlara rağmen iyi biri olarak kalmak gerçekten büyük bir APTALLIK. Evet başarı falan değil bana göre APTALLIK.

Çok fazla şey var kafamda ama kelimelere dökemiyorum.
Bu dünyada, toplumda iyi insanlar, saf insanlar her daim sömürülmeye devam edilecek.
Duygusal anlamda da maddi anlamda da o insanlar iyi olmayanları besleyecek.

iyi insan olmamak lazım işte. mavi hapın etkileri hala devam ediyor. aramın iyi olduğu beta arkadaşlarıma bile siktiri çektim. psikolojimi etkiliyorlar. onlar gibi oluyorum. alfalık yolunda yalnız kurt gibi yaşamaya alışmak zorundayız. annemiz dışında kimseye güvenmemeliyiz.

Beyler video eğitim kanalından,alfa kişilik videosunu izleyin,öneririm.

iyi insan olmamak lazım işte. mavi hapın etkileri hala devam ediyor. aramın iyi olduğu beta arkadaşlarıma bile siktiri çektim. psikolojimi etkiliyorlar. onlar gibi oluyorum. alfalık yolunda yalnız kurt gibi yaşamaya alışmak zorundayız. annemiz dışında kimseye güvenmemeliyiz.
Ben annemi dinlersem beta olurum :D
Bir kendime güveniyorum birde yaratıcım olan kişiye :)

Şahsen iyi bir insan olmadığımı düşünüyorum
Çoğu zaman etrafımda ki insanlar da bana bunu söylüyor ama şöyle birşey var
Bundan 1 2 yıl önce o iyi insan diye tabir edilen olayı yaşıyordum
Hiç kimseyi üzmemeye çalışıyordum Öfke sorunlarımı içimde halletmeye çalışıyordum ki olmuyordu çoğu zaman kendime zarar veriyordum çok soğuk bir tip olmuştum ortamlarda saygı görüyordum ama satilacak bir kişi varsa ilk bendim çünkü eğlenemiyordum
Sonra bir karar aldım ve Kötü İnsan dedikleri kişi oldum
İstemediğim şeylere hayır dedim
Kendi mutluluğumu önemsedim
Gibi gibi
Ve şu an dünya üzerinde ki en mutlu özgüvenli ve kendisiyle barışık olan insanlardan biriyim etrafımda cok insan var ve kimse beni satmayı göze alamıyor.
Bu boktan dünyada iyi olmakla zamanınızı harcamayın beyler

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8