• Bugün reklama 1 defa tıklayarak siteye ücretsiz bir şekilde destek olabileceğinizi biliyor muydunuz?

İyi kızlarda varmıdır ?

Burdaki çoğu kişinin başına gelmiş klasik olayı anlatıyorum şimdi ;
Bir kızla tanışırsınız kızı umursamazsınız , kız size aşırı iyi davranır , bir dediğinizi iki etmez götünüzden ayrılmaz ama siz siklemezsiniz en sonda “ya bu kız çok temiz bir insan ben buna niye kötü davranıyorum ki” diye düşünürsünüz ve olaylarlar burda patlar. Kız sizle ilgilenmemeye erkeklerle konuşmaya aldatmaya vb. Başlar evet bu çoğumuzun başından geçti ama aklıma takılan bir soru var

Bir kız gerçekten iyi olamaz mı ?
Ne yani illa aldatması seni dinlememesi şart mı bu kızlar tamamen vicdansız yaratıklar mı ? Hiç biri bana değer veriyor aldatmamalıyım başka erkekle konuşmamalıyım diye düşünmüyor mu ? Hepsi karakter yoksunu mu bu konuda tercübesi olanların yorumlarını bekliyorum

İyi kız vardır fakat o kıza hakettiğinden fazla değer veriyoruz bu yüzden kızın iyi yapısını bozuyoruz. Yani biz suçluyuz her konuda. Mesela banada bir kız hakettiğimden fazla değer verse terkederim böyle erkeklerde var. Mesela bir kadın eşine ev araba alıyor dükkan açıyor eşi ise onu boşayarak ödüllendiriyor :D

AWALT- All women are like that.
Kadınlar bir erkek ile birlikte olduktan sonra sürekli onu dizginlemek ve uysal bir erkek haline getirmek için elinden geleni yapar. Bunun nedeni erkeğin özgürleşip kendi başına hareket etmesini önlemek ve sağladığı kaynakları devam ettirmesini sağlamaktır. Eğer erkek yine de uzaklaşırsa s*ks konusunu gündeme getirebilir.
Ama erkek uysallaşırsa artık bir provider olur. Sürekli onu maddi manevi besleyecek bir kapıdır artık. Ama provider erkekler doğada sağlayıcıdır, dölleyici rolü ise alfalar üstlenir. Kadının daha sağlıklı genetikle üreme iç güdüsü bastırdığında bir alfa ile birlikte olmak isteyecektir. Ama bunu yaparken de provider'ı kaybetmek istemez ve sürekli onu dengede tutarak kaynakların kesilmemesini sağlar. İnsanoğlu bu içgüdü sayesinde bugünlere kadar gelebilmiştir dolayısıyla bunun vicdansızlıkla bir alakası yok.
Tüm bu evrimsel gerçeklere rağmen risk alıp bir kadın üzerinde duygusal yatırım yapmayı denemek sana kalmış?

iyi kızlar var lakin bir çoğu bizim beğeneceğimiz tip değil..Hani ismail Yk nın bir şarkısı var Beni beğeneni ben beğenmem benim beğendiğim ise beni beğenmez diye..Aynı kadınlarda olduğu gibi erkek de fazla ilgi ve iyi niyet sonucu kasası kalkar..Mesele karekter ve kişiliği iyi analiz etmek lazım..Varsa etrafınızda size ilgi gösteren iyi kızlar kıymet bilin..Keşke benimde olsa :)

AWALT- All women are like that.
Kadınlar bir erkek ile birlikte olduktan sonra sürekli onu dizginlemek ve uysal bir erkek haline getirmek için elinden geleni yapar. Bunun nedeni erkeğin özgürleşip kendi başına hareket etmesini önlemek ve sağladığı kaynakları devam ettirmesini sağlamaktır. Eğer erkek yine de uzaklaşırsa cinsel ilişki konusunu gündeme getirebilir.
Ama erkek uysallaşırsa artık bir provider olur. Sürekli onu maddi manevi besleyecek bir kapıdır artık. Ama provider erkekler doğada sağlayıcıdır, dölleyici rolü ise alfalar üstlenir. Kadının daha sağlıklı genetikle üreme iç güdüsü bastırdığında bir alfa ile birlikte olmak isteyecektir. Ama bunu yaparken de provider'ı kaybetmek istemez ve sürekli onu dengede tutarak kaynakların kesilmemesini sağlar. İnsanoğlu bu içgüdü sayesinde bugünlere kadar gelebilmiştir dolayısıyla bunun vicdansızlıkla bir alakası yok.
Tüm bu evrimsel gerçeklere rağmen risk alıp bir kadın üzerinde duygusal yatırım yapmayı denemek sana kalmış?
Dostum tamam genetik olabilirde hiçbir kız mı gelipte ben başka erkekle konuşmamalıyım sevgilim var diye düşünmüyor aq

iyi kızlar var lakin bir çoğu bizim beğeneceğimiz tip değil..Hani ismail Yk nın bir şarkısı var Beni beğeneni ben beğenmem benim beğendiğim ise beni beğenmez diye..Aynı kadınlarda olduğu gibi erkek de fazla ilgi ve iyi niyet sonucu kasası kalkar..Mesele karekter ve kişiliği iyi analiz etmek lazım..Varsa etrafınızda size ilgi gösteren iyi kızlar kıymet bilin..Keşke benimde olsa :)
Öyle bir kız vardı iyi davrandım bıraktı beni ?

işte burdaki diğer uzman kardeşler anlatıyor ya misal admin kardeşimiz anlatıyor kızlara nasıl davranacan ne yapacan vs..haklısın bende iyi davrandım aynısı oldu..uzman kardeşleri izlemek lazım dengeyi iyi kurmak gerek demekki