• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

İzmirdeki arkadaşlara ücretsiz dövüş eğitimi

Katılım
5 Eylül 2018
Mesajlar
191
Şehir
İzmir
Arkadaşlar bir projem var. Çevremdeki arkadaşlar için düşündüm ama buradan da İzmirde yaşayanlar katılabilir.
Antreman programım şu şekilde olacak.
1-Patlayıcı kuvvet antremanları (Dünyadaki değişik antremanların en faydalı gördüklerimin bir kombosu)
2- Kum torbası ve sparring çalışmaları
3- Yaratıcı kombinasyon teknikleri

Amaç Dünya şampiyonası katılmak ya da sokakta adam dövmek değil. Amacımız bedensel ve ruhsal sağlığı geliştirmek. Ekip olmak, dostluklar kurmak.


Henüz tarih belirlemedim ama mutlaka yapacağım. Fizik olimpiyatlarına öğrenci hazırlayacağım. Onunla çakışmaması için olimpiyat hazırlık tarihi ile kesişmeyeceği günleri seçeceğim.
Tarihi belli olunca buradan veririm.
Umarım katılır ve faydalanırsınız.
 
Katılım
2 Nisan 2018
Mesajlar
50
Yaş
19
Şehir
Kastamonu
Benim dövüş ile alakam yok , bu yüzden okulda her zaman ezildim.Tam da araştırıyordum İzmirdeyim ben de eğitim almak isterim eğer böyle bir şey olursa mükemmel olur
 
Katılım
5 Eylül 2018
Mesajlar
191
Şehir
İzmir
Yalnız antremanlarımız kafes dövüşü üzerine olacak. Yerde ve ayakta. Çünkü en iyi olduğumu düşündüğüm alan bu.
 
Katılım
5 Eylül 2018
Mesajlar
191
Şehir
İzmir
Ne zamana ayarlayabilirsin @İzmirden... ?
Aslında aklımda 15 Ekimde başlayıp Haziranda bitirmek var. Ama Tübitak ın Fizik olimpiyatlarına ve Uluslararası fizik olimpiyatlarına 5 tane öğrenci hazılıyorum. Onların saatine göre ayarlayacağım. Bir de kendi MMA antreman programım var. Ağırlık çalışması ve Crossfit de var. Bunların bir kısmını iptal edip ekip çalışmasında ekiple beraber yapayım diyorum. Bu yüzden biraz karışık 1 ay sonrasını net göremiyorum.
Çok güzel ve zevkli olacak. Herkes çok şey öğrenecek. Çünkü Dünya çapında birçok kick boksçu, Jiu Jitsucu ve Kafes dövüşçüsü ile tanışma ve onlardan gizli teknikler ve çalışma programları öğrenem imkanım oldu.
Bunları sentezleyip çok özel bir çalışma programı hazırladım. Amacımız bu değil ama eğer isterse bunları harfiyen 2-3 yıl uygulayan birisinin ulusal hatta uluslararası yarışmalarda bile derece alacağını düşünüyorum. Benim bunları öğrenmem ve sentez yapmam nerede ise 20 yılımı aldı. Yeni başlayanlar birkaç ayda benim 20 yıllık tecrübelerimi öğrenebilir.
Umarım eğitim sonunda herkes farklı bir kaçış açısı ve çeşitli kazanımlarla ayrılır. Herşeyden önce ömür boyu sürecek güzel dostluklar kurarız.
 

Godless-Alpha

Mekanın Sahibi
Yönetici
Katılım
28 Mart 2018
Mesajlar
571
Süpersiniz. İzmir'de olsam kesinlikle katılırdım. Böyle etkinlikler görmek çok güzel. Tebrik ederim. Her şeyi ayarladığınızda bilgilendirirseniz forumda duyuru yaparım katılmak isteyenler gelir yanınıza.
 

kapsonlu

Üye
Katılım
18 Ekim 2018
Mesajlar
12
Yaş
21
Şehir
İzmir
Şansa bak bende İzmirdeyim fakat Ayvalik'ta çalışıyorum şuan
 
Üst