• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Jinekomasti

Selam gençler dün ameliyattan çıktım Allaha sükür ameliyat sgk tarafından karşıpandı sadece 400tllik bir korse almam gerekti
Eğer jinekomasti sorununuz varsa hiç beklemeyin gidin doktora
Ama eğer büyükse memeleriniz O ağrı olmayacak diyenlere inanmayın cok kötü ağrıtıyor
Ameliyat sonrasında ilk 7 gün Antibiyotik kullanımı çok önemli Sonra doktor kontrolü yaptırmanız gerekecek 1 ay içinde korseden kurtulup yeniden normal yaşamına dönüyorsun

Bunu buraya yazmamin sebebi eğer jinekomasti sorununuz varsa sosyal hayatta sizi gerçekten kötü etkiliyor hiç beklemeyin ameliyat olun

Shine

Üye
Geçmiş olsun. Bizim arkadaşta da var sanırım. Tişört giyiyor çocuğun memesi belli oluyor. Dedim normal değil doktora git yok kilodan o diyor. Göbeği yok ama meme dokusunda yağ olması garip.

Geçmiş olsun. Bizim arkadaşta da var sanırım. Tişört giyiyor çocuğun memesi belli oluyor. Dedim normal değil doktora git yok kilodan o diyor. Göbeği yok ama meme dokusunda yağ olması garip.
Sağol bro,kontrol ettirmesi lazım ama :(
Edit***
Göbek yoksa,Bir süredir spor yapıyorsa Ve hâlâ meme varsa büyük ihtimal jinekomastidir

SFB

Üye
Selam gençler dün ameliyattan çıktım Allaha sükür ameliyat sgk tarafından karşıpandı sadece 400tllik bir korse almam gerekti
Ama eğer büyükse memeleriniz O ağrı olmayacak diyenlere inanmayın cok kötü ağrıtıyor
Ameliyat sonrasında ilk 7 gün Antibiyotik kullanımı çok önemli Sonra doktor kontrolü yaptırmanız gerekecek 1 ay içinde korseden kurtulup yeniden normal yaşamına dönüyorsun

Bunu buraya yazmamin sebebi eğer jinekomasti sorununuz varsa sosyal hayatta sizi gerçekten kötü etkiliyor hiç beklemeyin ameliyat olun
ben de bu hafta olacağım bakalım. 5 yıldır farkındayım psikolojikmen kötü etkiliyor. özgüveni düşüren bir şey. sende ameliyattan sonra özgüven nasıl gelişti?

ben de bu hafta olacağım bakalım. 5 yıldır farkındayım psikolojikmen kötü etkiliyor. özgüveni düşüren bir şey. sende ameliyattan sonra özgüven nasıl gelişti?
Benim hep özgüven yüksekti fakat memeler gidince daha fazla özgüven daha fazla ego kazandım :d

mripekci

Üye

Bana devlette 6000 TL iğne parası istediler baya iyi olmuşsun

shookones

Üye
ben de 2018 haziran'da olmuştum. jinekomasti hastaları için ameliyat, psikolojik gelişim anlamında ilk yapılması gereken hareket.

SFB

Üye
bakalım ameliyat oldum 2 hafta geçti. dikişlerim iyileşiyor kabuk düştü bugün. birazcık ödemler var son halini sanıyorum 1-2 ay içinde alacak. 2 haftaya hiç bişeyim kalmaz. doktor spora başlayabilirsin dedi. bi an önce bitsin de spora devam edeyim istediğim kıyafetleri giyebileyim.

bana 4k liraya mal oldu özel bi doktor yaptı kendi bürosu vardı.