• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Jocko Willink'in günlük rutini

Thaischýs

Üye
Twitter'da Jocko'ya günlük rütinin ne diye soruyorlar bunun üstüne Jocko şöyle cevap veriyor:

Kalk
Dİşlerini fırçala
Egzersiz yap.
Çalış.
Jiu Jitsu
Steak (biftek)
Çalış
Dişlerini fırçala
Uyu

Jocko Willink kimdir?: Daha önce Amerika’nın en donanımlı komando birliğinin başında olan Jocko Willink, şuan kişisel disiplin, yönetim ve strateji konularında yararlı içerikler paylaşıyor. Bir çoğu ingilizce olduğu için Türkçe kaynağı çok az bulunuyor. Ayrıca sosyal medya hesaplarında her gün bu günlük rutininin fotolarını çekip yayınlıyor. Disiplin sahibi olmak isteyenler Jocko Willink'in tüm sosyal hesaplarını takip edip vay aq adam her gün aralıksız çalışmaya devam ediyor diyip motive olabilirler. Alta türkçeye çevrilmiş Tedx konuşmasını atıyorum mutlaka izleyin.

<< Önceki konu >>

Murat507

Üye
İnstagramda ki resimlerine baktım şimdi adam her gün 4:30 da kalkıyor saat resmini çekmiş sonra baktım ne zamandır böyle devam ediyor taa alta indim 2015 den beri ne irade ama