Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kadıköy Saha Raporu (Başarılı)

Beyler uzatmadan konuya gireceğim ama öncelikle belirtmek istediğim şu ki, bu oyundaki ilk deneyimim daha önce kadınlarla uzun, kısa veya cinsel ilişki yaşadım ancak oyun ile ilgilenmeye başladığım için bu açıdan ilk deneyimim sayılacak fikirlerinizi belirtin.

Yakın arkadaşım ile eküri olarak ikili bir hedef arıyorduk amaç eğlenmekti akşamüstü spontane bir şekilde çimenlerde uzanan iki tane 10/7 kız gördük ve bizde yakınlara bir yere uzanıp bakışmaya başladık, gözlemledik ve sinyali alıp başlamaya karar verdik.

Not : Çekici ve bakımlı bir adamım fiziksel izlenim konusunda şüphelerim yoktu. Dik, açık ve sağlam bir şekilde yavaş ve büyük adımlarla kendinden emin ve gururlu bir şekilde yürüyüp direk onaysız oturup açılışa girdim.

B : Ben, A : Arkadaşım, H - Hedefim, K2 - Kız 2

Hedefim Konuşan ve Enerji Dolu bir kız çıktı - Kız 2 ise İçine Kapanık ve Karamsardı.

B : Merhaba ismim B peki ya sen kimsin? - Hedefime gülümseyerek elimi uzattım ve göz temasını bozmadım. (Tahmin etme oyunu oynasam daha iyiydi farkındayım.)
H : Merhaba - Elimi sıktı ve uzanmaya devam etti bize doğru bakmıyordu.
A : Ben de A - Hafif gülümsedi

İşte burada yaklaşık 3 dakika kadar sessizlik oluştu ve şunu söylemeye karar verdim dönüp alaycı bir tavır ile yanlamasına uzanıp karşıya bakarak

B : Instagramdan biri yazmış olsaydı dönerdiniz. Ne oldu gerçek hayat beklediğiniz gibi çıkmadı mı?
H : Yoo merhaba dedim ya işte
B : Görüldü atmayı çok seviyorsun herhalde? - Alaycı
H : Evet al sana görüldü atıyorum - Gülerek
A : Ne okuyorsunuz?
K : Lise son meslek
B : Fenden mezunuz ( Bu öylesine bir frame sağladı ki gece boyunca statü olarak bizi kovaladılar )
K2 : Siz zeki çocuklarsınız yani
B : Ee bu işler böyle - Gülerek
H : Anladım.
B : Senin ismin Berra mı?
H : Hayır en nefret ettiğim isim o benim! - (Şansım yaver gitti ve bu isim eski sevgilisinin onu aldattığı kızın ismiymiş)

Bunu yakaladıktan sonra affetmedim zaten yardıkça yardım konuyu hep hedefi konuşturdum.

Beyler sonrasında rutin konuşmalar devam etti geceye doğru işler değişti oraya geliyorum tamı tamına 4 saat konuştuk ve vapura uğurlayacağız kızları. Sahilde yürürken

H : Siz bizi bir daha aramazsınız şimdi
B : Bakarız
A : Emin olma o kadar
K2 : Hızlı ol biraz geç kaldık

Bu sırada ağır kino yapıyordum hedefimin omzuna elimi attım koluna, beline dokunuyordum ihmal etmedim kesinlikle. Bu sırada ben hedefle önde gidiyordum arkadaşım K2 ile arkada.

B : Vapur olmasa ne yapacaksın?
H : Kalırız burada ne yapacağız - Hafif endişeli
B : Bara gideceğiz sen ne sandın? - Gülerek
H : Bak normalde biz iyi kızlarız gerçekten bugün dağıttık biraz yoksa yani
B : İyi olmasan ne olacak?
H : Bilmem
B : O zaman sana senin gibi iyi bir çocuk lazım - Alaycı
H : Ne nasıl yani? Ne alaka? - Afalladı
B : Annemi dinliyorum desene
H : Ne dinlemesi?
B : Annenin uzak dur dediği erkeklerden biri ile konuşuyorsun hemde geceye doğru baş başa - Gülümseyerek göz temasını bozmadan
H : Aman ne olacak ne yapacaksın sanki - (Kabullenmiş artık)
B : Belli mi olur iterim seni bir anda denizin ortasına - Beline dokunmak için bu cümleyi bahane kullandım

Sonra vapurların oraya geldik ve önce bana sonra arkadaşıma sarıldı hedefim K2 de öyle ve gittiklerinden sonra
Beni beş dakika sonra aradı ve "Ne yaptınız? Bindik biz" dedi bende "Takılıyoruz öyle güzel o zaman" dedim kapattım sonra bir daha mesaj yada arama olmadı çünkü siklemedim ben pek sadece oyun ile ilgili tecrübe ve deneyim kasmaktı amacım, zaten aramızda 65 km var uğraşamam onunla. Evet beyler bu şekildeydi fikirlerinizi belirtin.

dediğin gibiyse eger basarili bir set olmus fakat sonda kiz 'eh ne yapacaksin ki' derken bi test yapmis gibi hissettim , acaba o anda boynundan opseydin nasil bi tepki verirdi? Eger dokunarak temas kurmayi gormezden gelmemissen ve isaretleri almissan negatif bi sey olmayacagi kanisindayim

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8