Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kadın Psikolojisi

Sevgi aşk ihtiras için gemileri yakıp dağları delecek gibi görünürler işte sadece görünürler yoksa ferhat gibi dağ delecek, mecnun gibi çöllere düşecek kadar salak değiller ama çok kurnazlar  Aşk sevgi olayları hep laftadır. Kadınlar bir erkeği lafta sever, icraatta ise hiçbir sevgisini göremezsiniz.(cinsellik kızın erkeğe yaptığı bir yatırım değildir, onlar bizden daha abaza)
*Kadınlar erkeklerden daha abazadır. (Kendinizi biraz ağırdan satarsanız ne demek istediğimi anlarsınız.)
*Sevmedikleri adamları hep yanında tutarlar ve tamamen haklılar. Bende kadın olsam çevremde ezik erkeklerle dolu olsa onları yanımda tutup ayak işlerimi yaptırırdım. (Çarşıda denk geliyorum kıza tripot görevi gören, kızın instagram hesabına foto kasan adamlar,sevgilsi kaçmasın diye sarılarak yürüyenler ah siz yok musunuz siz. İyiki öyle adamlar var yoksa Türk lirası olan değerim bir anda dolar gibi yükselmezdi  )
*Özgüvenli adam görünce deliye dönerler.(set açtığımda ilk zamanlarımda ben çok heyecanlıydım sonra birşeyler farkettim, Kadınlar benden daha heyecanlılardı çünkü yanlarına yaklaşıp niyetini kibarca belli eden özgüvenli bir adam görünce niye heyecanlanmasınlar ki)
*Kadınların söylediklerin önemsizdir, önemli olan davranış.(Sorsan göbekli adam isteriz derler, Kaslı adam görünce ağızlarının suyu akar.)
*Kadınlar gizemi ve gizemli olanı çok severler.(Kadını kendine hayran bırakma formülünü verdim size. Ya merak uyandırın yada neyse  )
*Kadınlar güçsüz adama saygı göstermez, formalite icabı ilgi gösterebilir. (oda roldür normalde öyle adama bakmaz bile bari sevinsin gariban der.)
*p*ç erkekle eğlenir efendiyle evlenir olayı külliyen yalan. (Olayın gerçeği şudur. güçsüz ezik adamlara dert yanarlar ve onları kendilerine bir hayat sigortası yaparlar, güçsüz adamla birlikteyken kadın kendi mutluluğuna önem verir. Güçlü erkek ile birlikteyse onu baştan çıkarmak için türlü oyunlar dener türlü türlü hareketler yapar. Efendi adam p*ç adam yoktur, güçlü güçsüz vardır. Tarihte bir çok güçlü efendi adamlar mevcuttur ve bunlar kadınlar tarafından sevilir. Kadınlar gücü sever sizi değil acı gerçekleri söylüyorum, sonra üzülmeyin diye.)

Kadınlar Tamamen haklıdır. Bende kadın olsam hayatımı güçlü erkek peşinde koşarak harcarım. Tabi biyolojik saat doluncada ayak işlerimi yapacak beni koruyup kollayacak güçsüz herif ararım.

*Kadınlar erkeklerden daha abazadır.

Zor bir dönemden geçiyordum ve kıza istediğini verememiştim.. Çok şaşırmıştım o sıralar ama iş işten geçmişti :LOL:

Kadınların erkeklerden daha abaza olması bir yalandır gençler haberiniz olsun bilimsel araştırmalara göre erkeklerin aklına birkaç dakikada gelirken kadının gün içerisinde birkaç kez geliyor bu cinsel arzuda testesteron dan kaynaklanıyor erkeklerde kadınlardan birkaç kat fazla olduğu için erkekler daha abazadır ne demiş Sagopa reis istisnalar kaideyi bozmaz

Kadınların erkeklerden daha abaza olması bir yalandır gençler haberiniz olsun bilimsel araştırmalara göre erkeklerin aklına birkaç dakikada gelirken kadının gün içerisinde birkaç kez geliyor bu cinsel arzuda testesteron dan kaynaklanıyor erkeklerde kadınlardan birkaç kat fazla olduğu için erkekler daha abazadır ne demiş Sagopa reis istisnalar kaideyi bozmaz
Uyarılma başka birşey, cinsel istek başka (her ne kadar lçoğu zaman paket halinde gelse de)
Uyarılma şekillerimiz farklı, fakat
, "cinsellik falan sevmem ben öyle şeyler"külliyen yalan, tabii yalandan ziyade başka sebepleri de var.

Uyarılma başka birşey, cinsel istek başka (her ne kadar lçoğu zaman paket halinde gelse de)
Uyarılma şekillerimiz farklı, fakat
, "cinsellik falan sevmem ben öyle şeyler"külliyen yalan, tabii yalandan ziyade başka sebepleri de var.
onun sebebi erkeğin hakimiyet sahiplenme duygusunu arttırmak fakat bizim kadar çılgın fantezileri olduğunu bile sanmıyorum

*Kadınlar erkeklerden daha abazadır.

Zor bir dönemden geçiyordum ve kıza istediğini verememiştim.. Çok şaşırmıştım o sıralar ama iş işten geçmişti :LOL:
Kafamızdan teori üretmekten başka bir şey değil erkekler kesinlikle daha abazalar bakın kadınlar da istiyor ama erkekler çok daha istiyor kadınla duygusallık ta istiyor çünkü çoğu zaman görüntü yetmiyor kadın bir çok şey istiyor ama erkeğe görüntü yetiyor zaten hormonlar bunu açıklıyor kadınların da hormonlarının çok çıktığı dönemler oluyor o dönemlerde erkek seviyesine gelebiliyorlar özellikle karşıdaki kişi istediği biri ise

onun sebebi erkeğin hakimiyet sahiplenme duygusunu arttırmak fakat bizim kadar çılgın fantezileri olduğunu bile sanmıyorum

Sanmamanın sebebi kadınların kaşar damgası yemek istememeleri, en binmelik motorun bile ağzından "ben senin bildiğin kadınlardan değilim" imasını duyarsın, kadın cinsel stratejisi ama
, onlar da en az bizim kadar istiyorlar, dediğim gibi yaklaşımda farklılık var sadece.

Kadınlar erkeklerden daha abazadir.(1)
-Doğru.Belli etmezler.Cunku or*spu damgası yemek istemezler.Kadinlar güçlü ve özgüvenli erkekleri radarina alır ve onunla yatmak ister.Dun yaşadığım bir olay bunu gösteriyor.Bakislariyla beni siken kızin yanına gittim."Seninle konuşmak istemiyorum.Amacin neyse ona ulasamayacaksin."dedim.Uzuldu ve bana sarıldı.Kulagima yaklaşarak"Ama ben seni istiyorum"dedi...
Tabii,bunun üzerine attığım p*c gulumsemesini tahmin edemezsiniz... :)

Kadınlarin soyledikleriyle yaptıkları farklıdır.(2)
Maço olsun,kibar olsun, efendi ve iyi olsun derler.
Halbuki içgüdüleriyle hareket eden bir varlık bunları mantığa dayatsa da duygulari,mantığının önüne gececektir.
Her kızın hayalinde yakışıklı, özgüvenli,sosyal bir erkek vardır.
Ama şekilsiz ve özgüvenli erkeklerle birlikte olduklarına da çok şahit olduk.
Kanmayin.
Sizi daha da betalastirmak tek gayeleri.
İşine geliyorsun.

Kadınlar erkeklerden daha abazadir.(1)
-Doğru.Belli etmezler.Cunku or*spu damgası yemek istemezler.Kadinlar güçlü ve özgüvenli erkekleri radarina alır ve onunla yatmak ister.Dun yaşadığım bir olay bunu gösteriyor.Bakislariyla beni siken kızin yanına gittim."Seninle konuşmak istemiyorum.Amacin neyse ona ulasamayacaksin."dedim.Uzuldu ve bana sarıldı.Kulagima yaklaşarak"Ama ben seni istiyorum"dedi...
Tabii,bunun üzerine attığım p*c gulumsemesini tahmin edemezsiniz... :)

Kadınlarin soyledikleriyle yaptıkları farklıdır.(2)
Maço olsun,kibar olsun, efendi ve iyi olsun derler.
Halbuki içgüdüleriyle hareket eden bir varlık bunları mantığa dayatsa da duygulari,mantığının önüne gececektir.
Her kızın hayalinde yakışıklı, özgüvenli,sosyal bir erkek vardır.
Ama şekilsiz ve özgüvenli erkeklerle birlikte olduklarına da çok şahit olduk.
Kanmayin.
Sizi daha da betalastirmak tek gayeleri.
İşine geliyorsun.
Al işte yine internetten ordan burda yaw beyler biliyor musunuz kızlar daha çok zevk alıyormuş yaa denildiğinde aa olabilir onlar daha uzun orgazm oluyor diyerek bu kanıya varan birisi daha gidin bu işin biyolojisine bakın beyler hiçbir kız gidip te off şunu penisine bak yaa gibi bir şey söylemez isterse dünyanın en rahat yeri olsun kızların s*x yapmayı isteyeceği kişiler gerçekten hoşlandığı kişilerdir + olarak biraz sarhoş olmayı isterler çünkü o inlemeler zevk inlemesi olmuyor sandığımızın aksine çoğu zaman.

Al işte yine internetten ordan burda yaw beyler biliyor musunuz kızlar daha çok zevk alıyormuş yaa denildiğinde aa olabilir onlar daha uzun orgazm oluyor diyerek bu kanıya varan birisi daha gidin bu işin biyolojisine bakın beyler hiçbir kız gidip te off şunu penisine bak yaa gibi bir şey söylemez isterse dünyanın en rahat yeri olsun kızların s*x yapmayı isteyeceği kişiler gerçekten hoşlandığı kişilerdir + olarak biraz sarhoş olmayı isterler çünkü o inlemeler zevk inlemesi olmuyor sandığımızın aksine çoğu zaman.

Kadınların zevkten inlemediği gibi birşeyi size kim anlattı bilmiyorum ama
, bu doğru değil, gayet zevkten inlerler, tabii söylediğin birşey doğru, bir kadının kobraya ağzı sulanmasında etken olan şey, senden hoşlanıyor olmasıdır çoğu zaman.

internettte dakika bir gol bir sikini açan bi aç ilgisini çekmeyebilir

, iletişiminin olduğu ve beğendiği bir adamın sikine daha farklı bakacaktır.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8