Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kadın ve Erkeğin Cinsel-Sosyal Kimlikleri Değişiyor

İlahi ya da Politeist-hemen hemen her dini inanışta yoldan sapmanın, kıyamete doğru yol almanın ya da tanrıları kızdırmanın başlıca işaretlerinden birisi erkek ve kadının cinsiyetsel açıdan rol değiştirmesi, kadınların erkek-erkeklerin kadına dönmesidir.

Bana genel olarak güçsüz, beyaz tenli ve turuncu saçlı hatunlar çok çekici gelir. Hani, yanlış anlaşılmasın- bu benim küçük tavizimdir. Bir seksüel fetişten daha ziyade iyi yönlü bir ön yargı diyelim. Mesela kiminiz sarışınları seviyordur, kiminiz esmer-latin tipli hatunları. İşte benim için bu, turuncu saçlı-beyaz tenli kızlar. İleride öyle bir kızım olsa gözüm eşimi bile görmez, hayatımı ona adarım. Zira bir dişiye babalık yapıyorsanız, isterseniz dünyanın en büyük kadın avcısı olun- bir anda dış etmenlere karşı ağır bir betaya dönüşüyorsunuz. Mesela Mystery ve kızını ele alalım, her ne kadar Mystery bir "alfa-baba" örneği teşkil etse bile kızı için, kızını birisi üzerse onu taşaklarından kancaya asacak kadar da duygusal ve agresif bir insan içten içe.

Velhasıl kelam, internetin derin bok çukurlarında dolaşırken şöyle bir şey gördüm;
1542448127782.gif

eh, herhalde tepkimi tahmin edebilmişsinizdir... Çıldırdım anasını satayım. Hani böyle aşırı derecede mutlu olduğunuzda içinizde bir ışık gösterisi, sımsıcak bir yaz güneşi ya da en sevdiğiniz şarkının tınısını hissedersiniz ya. Aynen o halde "hassiktir bu benim gelecekteki KIZIM olmalı!" diye düşündüm. Koruyup kollayacağım, hayatı öğreteceğim, okulundaki ilk gösterisinden tutun mezuniyetine kadar gururla başarılarını izleyeceğim KIZIM.

Kızım kelimesini neden bu kadar vurguladığımı merak ettiniz değil mi? Çünkü erkek çıktı.
ERKEK ÇIKTI.

Evren de bana böyle yapmıştır muhtemelen...

Büyük bir sorun var beyler, çok büyük bir sorun var. Güney Kore cinsiyetsizleştiriliyor, Amerikan-çöp gençliği beyinsizleşip yalnızca seks-anime ve instagram üzerine kuruluyor. Avrupa'nın kadınları (!) ise, erkeklerden daha fazla ses çıkartmaya başlıyor. Eskiden insanların utanması vardı, değil mi? ARTIK YOK! UYAN! ERKEK OLMAK SUÇ! HERKES TRANSSEKSÜEL OLSUN! KADIN TACİZ ETSE SORUN YOK, ERKEK "SELAM" YAZINCA OHA TECAVÜZCÜ!

Dünyanın en beta erkeklerine sahip topluluğu net bir şekilde İngiltere'dir. O kadar aciz ve ezikler ki, yıllarca Margaret Thatcher diye bir beta-kadın'a yönettirdiler kendilerini. Bu kadının bir oğlu bir kızı oldu Mark ve Carol diye. Mark başta annesinin baskılarına oranla fena sayılmayacak bir seviyede, "birazcık" paranın yardımıyla çakma bir kadın avcısıydı. Şimdi ise dünyanın en büyük boşanma davası ücretlerinden birisine sahip olmakla anılıyor. Carol ise sıradan, muhafazakar bir orta-yaşlı İngiliz kadını işte. Tahmin etmişsinizdir.

Büyük sorun burada başlıyor, açıkça belli olduğu üzere annesi Margaret, Mark'tan çok daha maskülen. Şimdi ise Theresa May diye birisi var başlarında, biraz da buna okşatsınlar gururlarını. Ne yapalım? Bazıları annesinin yanından ayrılamıyor.

Attığım gifteki o turuncu saçlı "kişi" Bonbibonkers adında, cosplay-tiktok parodi videoları ile meşhur olmuş birisiymiş. Bir tarafa onun fotoğrafını açın, diğer tarafa Theresa May'in. Hangisi daha feminen ve tabiri caizse "fuckable" geliyor size? Ciddi soruyorum bunu, homoseksüellik yargılarımızı bir kenara bırakalım ve ikisini aynı pencere altında inceleyelim. Bir "dişi" (!) olarak hangisi daha yüksek puan alıyor görünüş ve hatlardan? Günümüzdeki güçsüz-kadınsı erkek topluluğunun artma sebebi de bu zaten. Anneleri beta, toplum betalaşıyor. Kadınlar erkek olunca onlar neye ilgi duyacak? Tabi ki erkek iken kadın olanlara...

Kaybediyoruz beyler, korkarım ki kaybediyoruz... Ağır ağır batıyoruz dünyanın karşısında. Sizi bu yüzden dışlıyorlar, bu yüzden kültürsüz piçlere gülüyorlar. Çünkü onlar sizin gibi tehdit unsuru oluşturmuyor. İçten içe hepsi korkuyor ama, bir vajina uğruna; hele ki Türkiye'de ne güneşler sönüp gidiyor.

Cinsellik algısı ve cinsel kimlik sapıp giderken, bizim daha da azimle ve yılmadan bu yolda devam etmemiz gerekiyor. Çocuklarımıza "big red" olmayan bir dünya bırakabilmek için...

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8