Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kadın ve ilişki psikolojisi

Beyler, kadınların paylaşımı yapıldığı bir sitede takılıyordum ve şöyle bir başlığa değindim. '' İkinci Evlilik ve Gel Gitlerim ''
Kadın ilk evliliğinden ayrıldıktan sonra öbürleri için talipler gelmiş. Ve içinde ki durumu anlatıyor.

Öncelikle bu konudaki ikinci başlığım 35 yaşındayım iki kızım var ilkokul 1.ve 4.sinif öğrencisi kendim öğretmenim eşimden ayrıldım karşıma adaylar çıkıyor haliyle kriter olarak boşanmış ve çocuklu istiyorum damdan düşenin halini damdan düşen anlar misali karşıma bir astsubay çıktı erken evlilik yapmış 42 yaşında 3 çocuğu var bir oğlu diş hekimliği okuyor 19 yaşında iki de kızı var 13 ve 14 yaşlarında çok ilgili düsünceli romantik çok da iyi anlaşıyoruz ilk eşimden görmediğim ilgiyi sevgiyi vicdanı onda görüyorum fakat bir sorun var aşık degilim tipini pek beğendiğim söylenemez bir taraftan bu zamanda adam gibi adam bulmak zor diyorum diğer taraftan aşk olmadan evlilik yürür mü bilmiyorum cok değerli bir insan harika bir baba çocuklarınin velayeti kendisinde o derece soyleyeyim iki de kızım var evlenmeyi istiyor ben de istiyorum özellikle ikinci evliliğini yapmış arkadaşlar bu konu hakkında ne düşünüyor teşekkür ederim şimdiden

Benim size burada söyleyeceğim şey; bakın adamın parası ve karakteri olmasına rağmen kadın kendi karar veremeyip sitede ki yandaşlarına soruyor. Zaten bir şey de karar verememişsen ya istemiyorsundur ya da istemiyorsundur. Fakat yorumlar da ise aşk geçici, bu devir de zor bulunur falan diyorlar.
Sizden demem o ki, her ne kadar doğuştan torpilli olmasanız da, kendinize bakın.
-Siğara yüzün doğal rengini soldurur ve başka zararları da çok. Zevkine ara da bir içebilirsiniz fakat pakete çıkmayın.
-Cilt bakım kremleri kullanın ( doğal sabun vs.. )
- Saçlarınıza iyi bir bakım yapın. Saçlar güzelliğin %70'ini oluşturur. Kimyasal şampuan veya krem kullanmanızı önermem. Doğal aktarcılardan yağlar vs var onları kullanın. Saçlarınızı yağlı bırakın ki beslensin.
-Beslenme için vitamin kullanabilirsiniz yeme durumunuz iyi değilse. Cildinize ve saçınıza güzel bir etki bırakır.
- Keanu reevers'in yüzüne bakarsanız çok temiz. ( 55 yaş civarın da, 22'lik cildi var ) Adamın dediklerimi yaptığından eminim.
- Strest insanı mahveder. Sakin olmayı alışkanlık haline getirin ve umursamaz olun. Bu sizin hayatta ki strestinizi azaltır.

Kendinize ne kadar çok bakar ve değer verirseniz, kadınlar da size o kadar değer verir. Kadınlar sabah uyandığın da yanında temiz ve güzel bir surat görmek ister. Bir takozun kucağın da zıplamak hiç kimse istemez. Tabi farklı çıkarları yoksa ! ;)

EDİT: Şu yorumlara bakın *************, içim ürperdi.

1- Dusundugunuz beyin cocuklari buyuk. Tam masrafli zamanlari. Onda 3 sizde 2 cocuk. Sizlerle 7 nufus. Iki maas nasil yetecek. Bahsettiginiz meslek grubu streslidir. Yakinen biliyorum. O kadar naif ozellikler yazmissiniz ki,aklima yatmadi.'' Bir damarina basin ve tepkisine bakin.'' Gozlerinde bu bahsettiklerinizi gorurseniz firsat verin. Maske takip takmadigini ancak boyle anlayabilirsiniz. Kizlariniz da kucuk. Hani diyorlar ya kafamda deli sorular. Allah iyilerle karsilastirsin. Neden esinden bosanmis, o da onemli. Aski, adamin tipini bosverin bunlar ikincil onemli konular. Kredi cekmis mi,borcu var mi? Varsa bu borclara siz de ortak olacaksiniz.

2-Konudan biraz bağımsız ama astsubay lar ne kadar maaş alıyor bileniniz var mı kızlar

Kadın tipini beğenmiyorum ayağı çeksede asıl mesele adamın zihinsel yapısını beğenmemekte. Anlattığı adam bildiğin sağlayıcı. Eğer adam alfa bir sağlayıcı olsaydı bunlar başına gelmezdi.

Beta Sağlayıcı: Bir kadını baştan çıkaramadığı için kariyerini ve bilimum hipergamik özelliklerini kullanır yani kadının sexe yatırım yapar.

Alfa sağlayıcı: Kadını zaten baştan çıkarabilir. Bu yüzden kadını etkilemek için kariyerini göstermeye ihtiyac duymaz. Fakat eşini kimseye muhtaç etmeyecek iyi kariyeri var.

Kadın tipini beğenmiyorum ayağı çeksede asıl mesele adamın zihinsel yapısını beğenmemekte. Anlattığı adam bildiğin sağlayıcı. Eğer adam alfa bir sağlayıcı olsaydı bunlar başına gelmezdi.

Beta Sağlayıcı: Bir kadını baştan çıkaramadığı için kariyerini ve bilimum hipergamik özelliklerini kullanır yani kadının sexe yatırım yapar.

Alfa sağlayıcı: Kadını zaten baştan çıkarabilir. Bu yüzden kadını etkilemek için kariyerini göstermeye ihtiyac duymaz. Fakat eşini kimseye muhtaç etmeyecek iyi kariyeri var.
Testesteronu tavan olan bir erkeğin, kariyeri ile üste çıkması çok yazık.

Testesteronu tavan olan bir erkeğin, kariyeri ile üste çıkması çok yazık.
İşte beta sağlayıcılar kariyerle çıkarken. Güzellikle kariyeri takas ederken. Alfa sağlayıcılar güzellikle maskulenliği takas ediyor. Betalar aslında daha çok çabalıyor.

Astsubay adamın kariyeri olmasa kadını elinde tutamazdı. bu olayın mantıgını detaylı açmıştım. Lover(aşkadamı) olmak kadını etkilemek için önemlidir. Provider(sağlayıcı) olmakta olan bir kadını elde tutmaya yarar. Bu yüzden hem sağlayıcı gibi kariyer mal mülk kovalamalısınız hemde aşk adamı gibi maskulen yanınızı geliştirmelisiniz.

Ayriyeten güzel konuyu buraya taşımışın. Bu konuda çıkarılacak birsürü ders var.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8