Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kadına Daha Fazla Seçenek Sunmak Yerine Bazılarını Elinden Almalısın

Kadın, ondan kaçan şeyin peşinde koşmak için yaratılmıştır.
Psikolojisinin içerisindeki bu küçük “özellik”, yerine getirilmesi için avlanması ve takip edilmesi gerektiği anlamına gelir. Ondan kaçmazsan, seni kovalamak için olan doğal eğilimini reddediyorsun.

Buluşmayı iptal ettiğini, senden daha büyük ve önemli şeylere yönelmesi gerektiğini söyle.(Başka kadın var götüne tekmeyi basıyorum demek.) -Kıskançlık kartını oyna.-

Ona sevgili olmaktan ziyade daha iyi bir arkadaş olabileceğinizi söyleyin. Onu reddetmek, çekiciliğini sana düpedüz bağımlı hale getirecek. Buna cevap olarak; şaşkın, kafası karışmış ve öfkeli hissedecek. Ona diz çöktürmek istiyorsan, seni kovalamasını sağlamalısın.

Size Calvin Klein çamaşırıyla ger koşacağını garanti ederim.

Çoğu erkek kadınlarla böyle akıl oyunu oynayamayacak kadar TAVUK. Sen de o erkeklerden değilsindir umarım.

Kadına daha fazla seçenek sunmak yerine, bazılarını elinden almalısın.
Stay alpha...

İçeriğin çöp bunu uyguladıgın an kız ya senden soğur yada pesinden gelmez
Kıza farklı farklı duygular yasatırsan senden vazgecemez pesini bırakmaz yok kıza arkasas kalalım demek lıselı aklından baska bi bok degıl

Kadın, ondan kaçan şeyin peşinde koşmak için yaratılmıştır.
Psikolojisinin içerisindeki bu küçük “özellik”, yerine getirilmesi için avlanması ve takip edilmesi gerektiği anlamına gelir. Ondan kaçmazsan, seni kovalamak için olan doğal eğilimini reddediyorsun.

Buluşmayı iptal ettiğini, senden daha büyük ve önemli şeylere yönelmesi gerektiğini söyle.(Başka kadın var götüne tekmeyi basıyorum demek.) -Kıskançlık kartını oyna.-

Ona sevgili olmaktan ziyade daha iyi bir arkadaş olabileceğinizi söyleyin. Onu reddetmek, çekiciliğini sana düpedüz bağımlı hale getirecek. Buna cevap olarak; şaşkın, kafası karışmış ve öfkeli hissedecek. Ona diz çöktürmek istiyorsan, seni kovalamasını sağlamalısın.

Size Calvin Klein çamaşırıyla ger koşacağını garanti ederim.

Çoğu erkek kadınlarla böyle akıl oyunu oynayamayacak kadar TAVUK. Sen de o erkeklerden değilsindir umarım.

Kadına daha fazla seçenek sunmak yerine, bazılarını elinden almalısın.
Stay alpha...
Game master sendende daha çok paylaşım istiyoruz Tavsiyelerin çalışıyor gerçekten teşekürler

Dünyayı sikinize takmayın, o kızın vereceği cevaplar sizin için önemli olmaz. Önemli olan korkmamak. Korkunuzu yendikten sonra en söylenmeyecek şeyi bile söylersiniz. Eğefitness izleyin anlarsınız ne demek istediğimi.

Dünyayı sikinize takmayın, o kızın vereceği cevaplar sizin için önemli olmaz. Önemli olan korkmamak. Korkunuzu yendikten sonra en söylenmeyecek şeyi bile söylersiniz. Eğefitness izleyin anlarsınız ne demek istediğimi.
Son videosu efsane :D

Böyle yazılar paylaşmak engellenmeli çünkü gerçekten site çöplüğe dönüyor. Eğer alıntı yapıyorsanız kaynak belirtin ya da ben bu görüş doğrultusunda şöyle yaptım böyle geri dönüş aldım şeklinde deneyimlerinizden oluşsun. Öteki türlü ben de bir şeyler uydururum ve öyle güzel bir üslupla da yazarım ki işi ustasından dinliyor sanırsınız. Bu yazılar da tam olarak böyle gözküyor bana göre.

Kıza asla ondan hoslandiginizi onu sevdoginizi felan soylemeyin direkt sizden sogur.
Kizi elde ettikten sonra onu sevdiginizi felan soyleyin tabi ama kiza sensiz hayat cok kotu olur gibi de hissettirmeyin.
Bi kiz zaten sizden hoslandiysa bunu belli eder gelip size bi sey soylemez yani soylemeyecegine gore ona da ben seni arkadas olarak felan goruyorum diyemezsiniz.
Kizlar sizin pesinizden kosmaz, kizlarin erkege ihtiyaci yoktur, kizlarin hayat gelismek felan umrunda degildir. Yani daha kizlardan bi habersiniz.
Kizlar erkegi kullanir baska turlu erkeklerle iliski kurmaz.

İçeriğin çöp bunu uyguladıgın an kız ya senden soğur yada pesinden gelmez
Kıza farklı farklı duygular yasatırsan senden vazgecemez pesini bırakmaz yok kıza arkasas kalalım demek lıselı aklından baska bi bok degıl

Peşinden gelmiyorsa zaten baştan anlamış olursun niyetini bence :D

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8