Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

KADININ ERKEKTE ARADIĞI ÖZELLİKLER

Evet brolarım naber, hayat güzel değil mi ? evet bence de güzel :) . Bu kardeşimiz bazılarımızın bildiği, bazılarımızın bilmediği şeylerin üstünden kısaca geçmiş. Diğer videolarını da izlemenizi tavsiye ederim.

videoyu izlemedim ama kızlar olarak hitap ettiğin kesime göre bu işler değişir.15-25 arası ergenlere hitap edersen sadece tipe ve popülerliğe bakarlar.olgun kadınların aradıkları cok daha başkadır

videoyu izlemedim ama kızlar olarak hitap ettiğin kesime göre bu işler değişir.15-25 arası ergenlere hitap edersen sadece tipe ve popülerliğe bakarlar.olgun kadınların aradıkları cok daha başkadır
Olgun kadın yoktur. Kadınlar değeri yüksekken etrafında güçlü erkeklere yürürler. Değeri ve güzelliği düşünce söz geçirebileceği ezik bir erkekle evlenir ve o ezik erkeğe saygı felan göstermez. İnsanlar bu olaya kadın olgunlaştı desede, aslında kadın çıkarına göre hizmet etti. Kadın güçlü erkeklerle takılıp,ezik bir erkekle evlenerek kazan kazan durumu yaşadı.

Düşünsene gençliğin güzelliğinin baharındasın her erkek bakıyor. Birden acımasızca yaşlanıp çirkinleşiyorsun, güçlü erkekleri elde edecek kapatisen yok oluyor. Böyle durumda sende kadın olsan, olgun rolü yapıp güçsüz adamları tuzağına düşürürdün. O yüzden olgun kadın subu o masallara kanmayın.

illaki öyle.zamanla 30 dan sonra güzellik gidince kadınlar ben tipe değil karaktere bakarım ayagı yapıyolar.tabiki bunların hepsi palavra.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8