Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kadının güzelliğiyle iltifat etmek

Merhaba beyler.
Biliyoruz ki; bir kadına açılış yaparken veya onu neden seçtiğimizi bahsederken; bu cümlelerden uzak durmalıyız.
'' Çünkü sen çok güzelsin. ''
'' Güzel gözlerin var ''
'' vs.. ''
Genel olarak güzel diye adlandırdığımız her şey !
Bunları söylemek; bizim çekiciliğimizi azaltır ve bizi sıradan kategorisine sokar.
Bunu atlatmak ve bir çekim yaratmak için söylememiz gerekenler ise;
'' Dışarıda ki kızlara baktığımda, hepsi yıkılmış ve kendini kurtaran bir erkeği beklemekte gibi görünüyor. Fakat sana baktığımda ve seninle konuştuğumda; daha farklı görüyorum. Kendini geliştirmeye çalışan, güçlü bir kız profili görüyorum. ''
gibisinden...
Ben mesela yukarıdakini bir kıza uygulamıştım.
Kendine değer veren birine benziyorsun hesabı.
Kız ise; teşekkür etmişti ve oldukça etkilenmişti.

Fakat sonra geç cevap verdiğini görünce; seni farklı zannetmiştim, böyle olmasını istememiştim vs.. Kendine iyi bak vs.vsvs..
- Seni umursamadığımdan geç yazmadım. İşim olduğu için cevap geç yazıyordum diye sallıyordu kevaşe.
Madem beni artık farklı görmüyorsun, yapacak bir şey yok. Kendine iyi bak demişti.
Yani o iltifatım, ilişkinin sonunda bile hala etki altındaydı.
Demem istemem o ki; farklılık yaratmanız gerekiyor.

( Tatlım, biliyorum şu anda karışık duygular içinde savruluyorsun, belki de kendini yalnız hissediyorsun ama hatırlamanı isterim ki ben hep yanındayım. Kollarımın arasında; sana sarılırken o güveni hissedebilirsin. Dışarıda birsürü kız var ama seni onlardan farklı yapan birşey var. Belki de içindeki güzel duygularının gülüşüne yansımasıdır bu özel yapan şey. O gülüşünü daim tutmak için varım burada. Sadece bu anın tadını çıkar ve tüm olumsuz duyguları geride bırak. Hadi gel birlikte starbucksta güzel bir kahve içelim ve anın tadını çıkaralım bebeğim.' demek bir kadın için çok şey ifade edebilir ;) ) - Playboy okulu wp alıntıdır burası.

Vermek istediğimiz mesaj bu olmalı.

Ettiğin iltifat kızın götünü kaldırmış gibi.

Dostum farklı iltifatlar bunu kadından ili aldığımız zamanda yapılır ve bahse varım kadın sana seni seviyorum demediyse bundan sonra önce sıcak yapacaktır sonra da soğuk lakin bunu dedikten sonra öpücükle desteklersen güzel çapa olur 👌🏻

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8