Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kadınlar Bizi Hak Etmiyor?

Merhaba Beyler,
Birkaç ay öncesine kadar kadınları gözümde çok büyütür, onlara ulaşmak için kendimi geliştirirdim. Neyse ki hatamın farkına vardım, artık s*kimde değiller ve yaptığım her şeyi kendim için yapıyorum. Ben kadınları değil s*ksin nasıl bir şey olduğunu merak ediyormuşum aslında, o merakımı giderdikten sonra O kadar saçma geliyor ki artık evlenmek, aile kurmak vs gibi şeyleri hayatımı zindana çevirecek şeyler olarak görüyorum.

Sizin gibi ben de bu platformla tanıştıktan sonra hayatıma çok şey kattım. Hobim var, düzenli spor yapıyorum, kitap okuyorum, sağlıklı beslenmeye başladım, derslerime çok daha önem veriyorum, geleceğimi planlıyorum vs. Hepinize teşekkür ederim benim bu noktaya gelmemde yardımcı olduğunuz, yol gösterdiğiniz için.

Bu kadar şeyi yapmaya başladıktan sonra kendimi bir kadına kullandırtmak, zaman ayırmak ilgilenmek çok saçma geliyor bana. Gereksiz gözüyle bakıyorum kadınlara çünkü o kadar çaba ve emeğe karşı bize verebilecekleri ne var? 100 gram et ve, ve si yok. Çok saçma değil mi? Sırf 100 gram et için kendini, vaktini, kaynaklarını, bilgini ortaya koymak zorunda olmak.

Aklımı çok kurcalıyor bu düzen, sırf 100 gram eti için birine kendimi kullandırtmak? Değersiz hissettiriyor bana kendimi, benim değerim bir mi onunla? Gün boyu instegramdan çıkmayan, arada bir makyaj yapan başka bi vasfı olmayan birisi sırf kız diye ben ona kendimi kullandırtmak zorunda mıyım?

Sadece ben mi böyle düşünüyorum, siz ne düşünüyorsunuz beyler bu konu hakkında?
Okuyan herkesin yorum yapmasını istiyorum, tartışalım bu konuyu.

Pragmatik olarak bende öyle düşünüyorum.Ki yaşadığım bir ilişki sonrası tam anlamıyla böyle bakmaya başladım duruma fakat şöyle bir şey var insanın üremek gibi bir iç güdüsü var sanırım buna aşk diyorlar (yanlışım varsa düzeltin)yani teoride böyle düşünsekte pratikte iç güdüsel olarak bir kızdan hoşlanıp gardımız indirebiliyoruz burda da tecrübe devreye giriyor.Velasıl kelam kesinlikle katılıyorum sanırım bu düşünceden sonra önümüze iki yol çıkıyor birincisi kızlar sadece eğlence için bir araç (sanırım eğlenen ustalık) ikinciside mgtown.
Son olarak gördüğüm kadarıyla hiç biri yatırıma değmiyor...
Daha tecrübeli abilerimizin de yorumlarını merak ediyorum. Güzel konu bu arada

Merhaba Beyler,
Birkaç ay öncesine kadar kadınları gözümde çok büyütür, onlara ulaşmak için kendimi geliştirirdim. Neyse ki hatamın farkına vardım, artık s*kimde değiller ve yaptığım her şeyi kendim için yapıyorum. Ben kadınları değil s*ksin nasıl bir şey olduğunu merak ediyormuşum aslında, o merakımı giderdikten sonra O kadar saçma geliyor ki artık evlenmek, aile kurmak vs gibi şeyleri hayatımı zindana çevirecek şeyler olarak görüyorum.

Sizin gibi ben de bu platformla tanıştıktan sonra hayatıma çok şey kattım. Hobim var, düzenli spor yapıyorum, kitap okuyorum, sağlıklı beslenmeye başladım, derslerime çok daha önem veriyorum, geleceğimi planlıyorum vs. Hepinize teşekkür ederim benim bu noktaya gelmemde yardımcı olduğunuz, yol gösterdiğiniz için.

Bu kadar şeyi yapmaya başladıktan sonra kendimi bir kadına kullandırtmak, zaman ayırmak ilgilenmek çok saçma geliyor bana. Gereksiz gözüyle bakıyorum kadınlara çünkü o kadar çaba ve emeğe karşı bize verebilecekleri ne var? 100 gram et ve, ve si yok. Çok saçma değil mi? Sırf 100 gram et için kendini, vaktini, kaynaklarını, bilgini ortaya koymak zorunda olmak.

Aklımı çok kurcalıyor bu düzen, sırf 100 gram eti için birine kendimi kullandırtmak? Değersiz hissettiriyor bana kendimi, benim değerim bir mi onunla? Gün boyu instegramdan çıkmayan, arada bir makyaj yapan başka bi vasfı olmayan birisi sırf kız diye ben ona kendimi kullandırtmak zorunda mıyım?

Sadece ben mi böyle düşünüyorum, siz ne düşünüyorsunuz beyler bu konu hakkında?
Okuyan herkesin yorum yapmasını istiyorum, tartışalım bu konuyu.

Kadınlara enerji harcamak mastrübasyondan farksız. Bu kadar heveslenicek canlılar değiller. İlk kez Bir kıza sürtünerek boşalmıştım. Ondan sonra eve gelip mastrübasyon yapmıştım. Aradaki fark ne biliyormusun ? Hiçbirşey. Kadınlar vakit kaybıdır. Oyun oynamak gibi. Sadece eğlencelidirler , Size katkı sağlamazlar. Bir kızı becerince kendinizi daha iyi ve daha güçlüde hissetmiyorsunuz. Sadece anlık zevk alıyorsunuz Mastrübasyondan farkı yok işte boşa demiyorum. Enerjimizi daha iyi şeylere harcayabiliriz

Yarı mgtow düşüncesine sahip gibiyim sanırım. Belli bir statüye, seviyeye gelmeden hiçbirine vakit harcamam.

Yarı mgtow düşüncesine sahip gibiyim sanırım. Belli bir statüye, seviyeye gelmeden hiçbirine vakit harcamam.
Ben de aynı senin gibi düşünüyordum. Birilerine aşık olana dek. Siktiğimin hormonları nasıl bir şeyse istediğin şey seks olmuyor. Sadece onunla vakit geçirmek istiyorsun. Ne kadar kafamdan bu beta düşünceyi uzaklaştırmak istesemde daha da tutkulanıyorum. Büyük ihtimal fazla boş zamanım olduğu için sikimsonik şeyler düşünüyorum. Pazartesi'den itibaren monk mode a giriyorum. Programı hazırlamaya başladım.

şuan düşüncelerin bu. bence yanlış. o kadar emek harcıyorum bilgi dökyüroum falan filan sonra bana verebilecekleri tek şey 100 gram et demişsin. kadınları sadece sikilmeye yarayan varlıklar olarak görüyorsun. ve bu çok saçma annene değinmek istemiyorum çünkü o da bir kadın. kadınları bu kadar küçümsemene hiç gerek yok. biz birbirimiz için yaratılmışız, oyununu düzgün oyna.

şuan düşüncelerin bu. bence yanlış. o kadar emek harcıyorum bilgi dökyüroum falan filan sonra bana verebilecekleri tek şey 100 gram et demişsin. kadınları sadece sikilmeye yarayan varlıklar olarak görüyorsun. ve bu çok saçma annene değinmek istemiyorum çünkü o da bir kadın. kadınları bu kadar küçümsemene hiç gerek yok. biz birbirimiz için yaratılmışız, oyununu düzgün oyna.
Kafam çok karışık kadınlar hakkında. Bir yandan onları sinsi bir şeytan, kullan at tıraş bıçağı gibi görüyorum. Bir yandan da sevilip değer verilecek canlılar olarak görüyorum. Şimdilik 1. si daha ağır basıyor, zamanla belli bir sonuca varacağım gibi. Sanırım 2-3 yıl daha kendime değer katmaya devam etmeli ve sonra oyunumu geliştirmeliyim.

Evliliğe odaklı kadınlar bulmayın işte. Kendini geliştirmeyi evlenmekten daha önemli gören ve evliliği olmazsa olmaz olarak görmeyen bir kadınla tanışırsan zaten ondan etkilenir 100 gr ın önemsizliğini anlamış olursun. Ama maalesef bu ülkede kadınların büyük çoğunluğunun hayattaki en büyük amacı evlilik. Böyle olduğu için de ben de senin gibi düşünüyorum çok haklısın. O yüzden amacım avrupaya yerleşmek. Ama umarım baştaki dediğim gibi kadınlar karşımıza çıkar da kendimizi artık şanslı hissederiz.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8