• Bugün reklama 1 defa tıklayarak siteye ücretsiz bir şekilde destek olabileceğinizi biliyor muydunuz?

Kadınlar düşmanmı dostmu?

Evet arkadaşlar tcma nın yazıları sayesinde çoğu kişi kadınları bir düşman olarak görmeye başladı.Aslında bütün kızları düşman gören erkeklere hep karşı çıkardım ve adminin yazılarından sonrada önyargım baya kalktı.Ben önyargıyla yaklaşmim dedikçe kızların sinsiliği güç aşkı nankörlüğü gözüme gözüme çarptı.Tartışılabilir birşey ama tcmanın hatırladığım kadarıyla şu sözüne çok hak veriyorum 'Aşk diye birşey olmadığını,olsada dişilerin bunu hakedecek son varlık olacağını öğreneceksiniz.Arada istisnalar olabilir ama acı bir gerçek var bunu ordan burdan okuduğum makalelerle söylemiyorum bizzat hayat tecrübemle söylüyorumki kadınlar gerçekten çok sinsi ve çıkarcı varlıklar.O yüzden size tavsiyem asla tüm duygularınızla bir dişiye bağlanmayın aq.Ne kızlar gördüm çocuğa aşık olduğunu sevdiğini öyle inandırıp 10 erkekle konuşup 5ine umut veren.Gücünüz yoksa çekiciliğiniz yoksa veya hepsi var olupta sonradan törpülenince bana bir tane siktir çekmeyecek kadın söyleyin.1 tane karşılıksız bir şeyler yapan kız bulamazsınız.Yada hepsini geçin gerçekten etrafınızda evlilikten memnun olan 1 çift varmı benim çevremde yeni evliler dahi pişman durumda.Yada gine yakın çevremde evli olup internette bulduğu erkeğe çocuğuyla birkikte kaçan kadın var.Neyse fazla uzatmak istemiyorum anlamışsınızdır.
.Sizin bu konu hakkındaki görüşleriniz nedir?

Son düzenleme:
TCMA kadınları düşman olarak yansıtmadı.Değersizleştirdi.

Örnek vereyim; O ortamda ki maskülen veya alfa erkeğini gözünde büyütürsen.Sonuç hüsran olur.Fakat gözünde değersizleştirirsen; Ortamı domine eden taraf sen olursun.

Kadınlarda ise şu var.Kadınlara düşman olmak; Öze hakarettir.Ben ise özümün yani genlerimin alfa yani baskın gen olduğuna inanan bir insanım.

Dünya'nın düzeni çakışmak.Bu sayede nüfuslar arttı; İnsanlar ayrıldı.

"Yok,ben kadınlara düşmanım abi lanet olsun onlara." diyen alfabetalar alfa taklidi yapan ve yerine göre rol değiştiren moronlar.Kendince kadınları düşman olarak görürse; Kadınlar konusunda daha korkusuz davranacağını ve duygusuz davranacağını düşünür.Fakat durum ise tam tersi olur.Halbuki bilinç altına tüm duyguları kadınlara yüklemiştir bile.

TCMA kadınları düşman olarak yansıtmadı.Değersizleştirdi.

Örnek vereyim; O ortamda ki maskülen veya alfa erkeğini gözünde büyütürsen.Sonuç hüsran olur.Fakat gözünde değersizleştirirsen; Ortamı domine eden taraf sen olursun.

Kadınlarda ise şu var.Kadınlara düşman olmak; Öze hakarettir.Ben ise özümün yani genlerimin alfa yani baskın gen olduğuna inanan bir insanım.

Dünya'nın düzeni çakışmak.Bu sayede nüfuslar arttı; İnsanlar ayrıldı.

"Yok,ben kadınlara düşmanım abi lanet olsun onlara." diyen alfabetalar alfa taklidi yapan ve yerine göre rol değiştiren moronlar.Kendince kadınları düşman olarak görürse; Kadınlar konusunda daha korkusuz davranacağını ve duygusuz davranacağını düşünür.Fakat durum ise tam tersi olur.Halbuki bilinç altına tüm duyguları kadınlara yüklemiştir bile.
dostum kadınların düşman olduğundan değilde sevilmeyi ve bağlanılmayı hakedilmediklerinden bahsediyorum

TCMA kitlesel manipülasyon yapan bir adam öncelikle pek ciddiye alamıyorum. RedPill hakkında güzel yazıları var ama akıl süzgecinden geçirerek okunmalı. Kadınlar düşman değil, nasıl bir yılanı sizi ısırdığı için suçlayamazsanız kadınları da suçlayamazsınız. Onlar da sadece solipsist doğalarına göre yaşıyor ve bu çok normal.

kadınlar gerçekten çok sinsi ve çıkarcı varlıklar.O yüzden size tavsiyem asla tüm duygularınızla bir dişiye bağlanmayın aq.
Bu kısım kısmen doğru. Bir kadına bağlanmak yumurtaların hepsini bir sepete koymaya benzer. Opsiyonları olan erkek güçüdür (aynı şekilde kadın da ama kadının opsiyonları bu abazan toplumda her daim fazla). Bu yüzden tabak çevirmeliyiz.

evlilikten memnun olan 1 çift varmı benim çevremde yeni evliler dahi pişman durumda
skeptico burada çok haklı bence :
Düşman olmak çare değil, olayları olduğu gibi kabul etmek ve kuralına göre oynamak asıl çare.1000lerce yıllık evrimin sonucu ortaya çıkmış bu dürtülerin değişmesini hemen bekleyemezsin :)

Bu arada yazım kurallarına uymadığın için yazı güzel olmasına rağmen hiç akıcı bir şekilde okunmuyor. Biraz dikkat edersen yazıların daha akıcı okunacaktır. Ellerine sağlık.

TCMA kitlesel manipülasyon yapan bir adam öncelikle pek ciddiye alamıyorum. RedPill hakkında güzel yazıları var ama akıl süzgecinden geçirerek okunmalı. Kadınlar düşman değil, nasıl bir yılanı sizi ısırdığı için suçlayamazsanız kadınları da suçlayamazsınız. Onlar da sadece solipsist doğalarına göre yaşıyor ve bu çok normal.

Bu kısım kısmen doğru. Bir kadına bağlanmak yumurtaların hepsini bir sepete koymaya benzer. Opsiyonları olan erkek güçüdür (aynı şekilde kadın da ama kadının opsiyonları bu abazan toplumda her daim fazla). Bu yüzden tabak çevirmeliyiz.

Düşman olmak çare değil, olayları olduğu gibi kabul etmek ve kuralına göre oynamak asıl çare.1000lerce yıllık evrimin sonucu ortaya çıkmış bu dürtülerin değişmesini hemen bekleyemezsin :)

Bu arada yazım kurallarına uymadığın için yazı güzel olmasına rağmen hiç akıcı bir şekilde okunmuyor. Biraz dikkat edersen yazıların daha akıcı okunacaktır. Ellerine sağlık.
Twitter'dan takip et beni dostum.O cevaplarda ben de varım.

3 saatlik uykuylayım yazım kurallarına pek dikkat edemedim onun haricinde tamamen sana katılıyorum zaten benimde anlatmak istediğim dişileri düşman görmek değil ama sevgi kavramını hakettiklerini düşünmüyorum.(Gay falan değilim amk :D )