Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kadınlar İçin Değmez

Ben kadınlar için alfa olmayı bırakıyorum. Peşlerinden koşmak için harcadığım tek 1 salise bile onlara değmez. Bana verecek veya beni üst seviyeye çıkaracak hiçbir sihirli değnekleri yok. Bugün ne kadar mal olduklarını anladım. Ve her gün aptal aptal kasıntı hareketleri ve burun kıvırmaları iyice usandırdı. Bir yerlerini ortaya çıkarıp erkek elde edeceklerini sanan ot beyinli varlıklar. Buradan o leş varlıkların götünün kaldıranların MK.

Ben kadınlar için alfa olmayı bırakıyorum. Peşlerinden koşmak için harcadığım tek 1 salise bile onlara değmez. Bana verecek veya beni üst seviyeye çıkaracak hiçbir sihirli değnekleri yok. Bugün ne kadar mal olduklarını anladım. Ve her gün aptal aptal kasıntı hareketleri ve burun kıvırmaları iyice usandırdı. Bir yerlerini ortaya çıkarıp erkek elde edeceklerini sanan ot beyinli varlıklar. Buradan o leş varlıkların götünün kaldıranların MK.
Sakin ol. Öncelikle sen kızlar için yapıyorsan bunca şeyi baştan kaybetmişsin kendin için yapıcaksın bas bas bağırıyorlar hayatın merkezine kendine köy en çok değeri kendine ver diye

[/QU
KARDOM HAYATIN MERKEZİNE KENDİNİ KOYMAZSAN GERİSİ BOŞA KİMİN İÇİN NE YAPTIYSANDA ÖNEMİ YOK ZATEN BUNLAR GELİP GEÇİCİ

Başlangıçta senin için iyi bir dürtü olmuş ama artık fark ettiğine göre kadınları gelişim için gereken bir dürtü olarak değilde sadece başarıyı seombolize eden bir yan ürün olarak görebilirsin.

Hayat beni bu noktaya getirdi. 2019 yılının şu son 1 2 ayı kendimi bulduğum aylar. Lakin halen eski bağlarım ve eski kafa yapım karşıma problem çıkartıyor. Şuan hiçbir kız umrumda değil. Huzurlu olduğum yaşamı yaşamak istiyorum. Tembellik olarak veya konfor alanı arzusu olarak anlamayın. Evde değilim çalışıyorum. Acınacak halde ne kadar çok kızın olduğunu ve ne kadar muhtaç varlıklar olduğunu anlıyorum. Ben asla duygumu belli etmem. Kimseye koz vermem. Aciz değilim, mükemmel değilim. Yolumu kendimi biliyorum. Sadece bir anlık sinir yaşadım. Hayata teşekkür ederim karşıma böyle bir vaka çıkartıp beni kendime getirecek çimdiği attığı için.

Dürüst olalım birçoğumuz Umursamaz olmayı bile kız gelsin diye tercih etti. İlk okuduğunuz zaman lan demek ki cool olunca birini bulacağım. O zaman yokmuş gibi davranalım dediniz. Sonra baktınız yine olmadı. Beyine reset at mk. Yok kız mız. Ben diyeceksin. BEN. Üstüne basa basa. Kız gelsin veya övgü alayım diye değil. Bugün şu işi hallettim tek başıma bunu yaptım, başardım., bitti. Ben yaptım bunu diyebilmelisin. Kendini boya badana ile satmaya çalışan zavallı muhtaçlar için bir şey yapmayacaksın. Düştüğünde başka erkeğin koynunda uyanma ihtimali olan bir leş için yapmayacaksın. İşsiz kaldığında bir ondan tekme yiyeceğin leş için yapmayacaksın. Tek doğdun tek gömüleceksin.

Kadınlar için yapmıyoruz kendimiz için yapıyoruz s*x gibi zevkli bir şey yapmış oluyoruz ama ben de hayatımız çoğu zamanında özel çaba sarf etmiyorum meşguliyet durumuma bağlı.

Dostum biz bu duruma literatürde MGTOW diyoruz . Bu kafa yapısından kurtulmaya bak çünkü bunun sonu eskiye dönmek ve eline bağımlı kalmak . Büyük bir ihtimalle ard arda red yemişsin ve bu da senin sağlam olmayan egonu parçalamış . Bunun sonucunda ise kendi problemlerini dışsal nedenlere bağlıyorsun .

Yapacağın şey uzun bir süre ilişkilerden uzak dur ve kendini geliştirmeye odaklan . Zaten ne yapacağını aşağı yukarı biliyorsundur . Sabırlı olmaya çalış ve sadece kendine odaklan .

Başarılar...

Bazen yeminederim keşke yarraksiz insanlar olsaydikta şu kızlara muhtaç olmasaydik diyorum aminakoyim. Cinsel dürtülerimiz öyle aklımizi başımızdan aliyor ki siktir et karıyı kızı diyemiyoruz. En azından ben demiyorum.

Dürüst olalım birçoğumuz Umursamaz olmayı bile kız gelsin diye tercih etti. İlk okuduğunuz zaman lan demek ki cool olunca birini bulacağım. O zaman yokmuş gibi davranalım dediniz. Sonra baktınız yine olmadı. Beyine reset at mk. Yok kız mız. Ben diyeceksin. BEN. Üstüne basa basa. Kız gelsin veya övgü alayım diye değil. Bugün şu işi hallettim tek başıma bunu yaptım, başardım., bitti. Ben yaptım bunu diyebilmelisin. Kendini boya badana ile satmaya çalışan zavallı muhtaçlar için bir şey yapmayacaksın. Düştüğünde başka erkeğin koynunda uyanma ihtimali olan bir leş için yapmayacaksın. İşsiz kaldığında bir ondan tekme yiyeceğin leş için yapmayacaksın. Tek doğdun tek gömüleceksin.

İçimdekileri döktüğün için ve bu güzel yazıyı bizlerle paylaştığın için ne kadar teşekkür etsem sana az.
Kendine iyi bak

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8