• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Kadınlar ilgiye muhtaç canlılardır

pawelow

Üye
Katılım
26 Kasım 2018
Mesajlar
274
Şehir
Kayseri
Kadınlar ilgilerini çok nadiren direkt söylerler ki o duruma da nadir gelirler. Kadınlar çoğu zaman ilgilerini belirli sinyallerle belirtirler. Aslında kendileri de farkında değildir bu sinyalleri verdiğinin, bu sinyalleri çekici bir erkeğe karşı içgüdüsel bilinçaltı olarak verirler.

Bu sinyaller 2 gruba ayrılıyor;

1. Zayıf ilgi sinyalleri; bunlar kadının size pasif ilgi gösterdiği işaretlerdir. Bazen fark etmesi zor olabiliyor çünkü ortam müsait olmuyor, kız utangaç olabiliyor. Bu işaretler aniden sönebilir veya güçlenebilir. Kadın sizi tanıdıkça bu değişecektir.

Pasif ilgi işaretlerini anlamak zordur çünkü kadınlar belirsiz davranabiliyor.

2. Güçlü ilgi sinyalleri; kadın size açıkça ilgi duyduğunu hissettirir. Yanınızdan ayrılmaz ve sizinle çok fazla göz teması kurar. Bu kadının sizi istediğinin en güçlü mesajıdır.


İlgi işaretleri nelerdir;

1. Sürekli göz teması kurması ve göz bebeklerinin büyümesi

2. Saçlarıyla oynaması

3. Mesajınıza hemen cevap vermesi ve size ilk mesajları atması

4. Beden dilini size karşı sürekli açık tutması

5. Size iltifat etmesi

6. Size karşı kendini övmesi ve pozitif şeyleri anlatması

7. Yanınızdan ayrılmaması ve uzaklaşsanızda peşinizden gelmesi

8. Her dediğinize gülmesi bazen komik olmasa da.

9. Size bir şeyler ısmarlaması ve sizinle zaman geçirmek istemesi

10. Sizin yakınlarınızda takılması, sınıfta yakınınıza oturması, aynı cafede yakınınıza oturması vs


Kadınlar ilgi işaretlerini verir ve değerlendirmek erkeğe kalmıştır. Kadının hoşlanma ve ilgi duyma seviyesine kadar değişebilen şeyler bunlar.

Sahte İlgi işaretleri(Fake IOI);

Bunlar kadının kullandığı beta erkek yemidirler. Yani size ilgi duyuyormuş gibi yapıp yem atarlar ve siz bu yemi yutunca sizi etrafında tutarlar.

Aslında size karşı güçlü çekim hissetmez ama ilginiz hoşuna gider. Friendzone da s*ks olmadan sürekli ilgi verirsiniz bedavaya.

Sahte ilgi işaretlerini kullanan çok kadın var. İşlerini hallettirinceye kadar sanki size ilgi duyuyormuş gibi yaparlar ama daha sonrasında sallamazlar. Bu kadının, erkeğin s*ks umudunu manipüle ederek kullanmasıdır. Tecrübesiz eekekler bu yemi yutmakta fazlasıyla iyidirler.

Sahte ilgi işaretlerini anlamanın en iyi yolu, kadına ilginizi belli ettiğinizde arkadaş kalalım demesidir. Siz ama sen de böyle şöyle yaptın dersen kız aa arkadaş olarak samimi davrandım diyecektir. Size sanki sevgili olmak için davranıyor gibi hissettirip aslında öyle olmamasıdır.

Eğer kız size ilgi gösterip siz gösterdiğinizde kendisini geriye çekiyorsa o zaman orada sorun var demektir. Ya ilginizi tam belli edin ya da kadını hayatınızdan çıkarın daha ilgi ve alaka göstermeyin. Sahteyle gerçeği ancak böyle anlarsınız. Kadınlar ilgiye Tapan varlıklar unutmayın.
 

rin

Üye
Katılım
26 Mart 2019
Mesajlar
17
Yaş
25
Şehir
Ankara
Güzel yazı. Güçlü ilgi işaretlerinden birini unutmuşsun. Yanınızdaki diğer kadınları yermesi. İltifat etmesi bile şaşabilir, ama bu şaşmaz.
 
Üst