KADINLAR KONUSUNDA EKSİLERDEN GELİP

mihsekersi

Üye
Kendini aşmış birisi lazım bana sohbet edebileceğim. Yalnız eksilerden gelmesi gerekiyor. sikile sikile öğrenen birisi bence daha iyi öğretir.

Kasrqaa

Üye
Ben :D lisede kızların yedek sevgilisi gönüllerde beyaz eşekli soytarıyken, Beyaz atlı prensese dönüşmem. ve bunu 165 boyumla tipsiz bir suratla yapmam :D

Alfa

Üye
Kendin yaşa , kendin sikil , kendine ait bir hikayen olsun bu konu hakkında. Böyle yaparak aklındaki soruları kaldırabilirsin sadece. Ben de daha bu konuda yeniyim . Dün ilk sahama çıktım ama anket tarzı yani sikileceğim sivrilecegim bir sey olmadi sadece sivrileceğim yerlere gelmek için ön hazırlık ve rahatlık gibi bir şey bir nevi vazelin kullandım gibi :) ileriye bakacaz artık korkum yok

mihsekersi

Üye
Kendin yaşa , kendin sikil , kendine ait bir hikayen olsun bu konu hakkında. Böyle yaparak aklındaki soruları kaldırabilirsin sadece. Ben de daha bu konuda yeniyim . Dün ilk sahama çıktım ama anket tarzı yani sikileceğim sivrilecegim bir sey olmadi sadece sivrileceğim yerlere gelmek için ön hazırlık ve rahatlık gibi bir şey bir nevi vazelin kullandım gibi :) ileriye bakacaz artık korkum yok
benimde saha geçmişim sadece bir anketten ibaret dostum.

Mobile app for XenForo 2 by Appify