• Bugün reklama 1 defa tıklayarak siteye ücretsiz bir şekilde destek olabileceğinizi biliyor muydunuz?

KADINLAR KONUSUNDA EKSİLERDEN GELİP

Kendini aşmış birisi lazım bana sohbet edebileceğim. Yalnız eksilerden gelmesi gerekiyor. sikile sikile öğrenen birisi bence daha iyi öğretir.

Ben :D lisede kızların yedek sevgilisi gönüllerde beyaz eşekli soytarıyken, Beyaz atlı prensese dönüşmem. ve bunu 165 boyumla tipsiz bir suratla yapmam :D

Kendin yaşa , kendin sikil , kendine ait bir hikayen olsun bu konu hakkında. Böyle yaparak aklındaki soruları kaldırabilirsin sadece. Ben de daha bu konuda yeniyim . Dün ilk sahama çıktım ama anket tarzı yani sikileceğim sivrilecegim bir sey olmadi sadece sivrileceğim yerlere gelmek için ön hazırlık ve rahatlık gibi bir şey bir nevi vazelin kullandım gibi :) ileriye bakacaz artık korkum yok

Kendin yaşa , kendin sikil , kendine ait bir hikayen olsun bu konu hakkında. Böyle yaparak aklındaki soruları kaldırabilirsin sadece. Ben de daha bu konuda yeniyim . Dün ilk sahama çıktım ama anket tarzı yani sikileceğim sivrilecegim bir sey olmadi sadece sivrileceğim yerlere gelmek için ön hazırlık ve rahatlık gibi bir şey bir nevi vazelin kullandım gibi :) ileriye bakacaz artık korkum yok
benimde saha geçmişim sadece bir anketten ibaret dostum.