Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kadınlar neden tehlikeli , şeytani erkekleri sever (Detaylı)

En basit örnek olarak saçlardan vermek istiyorum. Saçılarını hiç beğenmiyorum ... şeklinde yapmak sana daha çok yakışırdı kız veya buna benzer bir kaç cümle daha. Zamanında çok yakın bir arkadaşımdan şöyle bir söz duydum , bu sözü asla aklından çıkarma ;

"Ne söylediğin değil , nasıl söylediğin önemli olan"

Kadına istediğin şekilde laf söyleyebilirsin fakat Güven ve Çekiciliğini kadına çok ciddi manada empoze etmen lazım. Bunu başaramazsan "beğenmiyorsan siktir git" diye bir yanıt alabilirsiniz. Belirli bir tecrübeye ulaşmadan yapmanızı önermem.

Twitter : @NirusRealist
Eski sevgilime bilmeden sık uyguladığım bir taktikmiş o zaman. Gayette işe yaradı kıza saçlarını kestirmiştim. En son muhtaçlık kokan hareketler yapmasaydım ilişkim iyi gidiyordu aslında :)
Evet maalesef ki kadınlar güçsüz erkeğin kokusunu 9183928 km öteden hissedebiliyorlar :( , yapacak bir şey yok bu da senin kulağına küpe olur artık :).

Evet maalesef ki kadınlar güçsüz erkeğin kokusunu 9183928 km öteden hissedebiliyorlar :( , yapacak bir şey yok bu da senin kulağına küpe olur artık :).

Hani cidden dert yanmak gibi olmasın ama YA AYRILMAK İSTİYEN KIZA “AYRILMAK ZORUNDAMIYIZ” , “BİRAZ DAHA DÜŞÜN YARIN KARAR VER SENİ ÇOK SEVİYORUM UNUTMA” dediğim dönemleri hatırlıyorum. Bu nasıl bir YIKIKLIK SEVİYESİ HATIRLADIKÇA KENDİMDEN UTANIYORUM YİNE AKLIMA GELDİ

Dozu iyi ayarlamak gerekiyor, İlişkiler zeka işidir.. Kadınlar ondan zeki erkek isterim diyorlar.. Sizin bilimle uğraşmanız veya uzayda otel inşa etmeniz zerre umurlarında değil.
Kesinlikle.

Dozu ayarlamak için şunu yapabilir miyiz: Bir gün çok yakın davrancaz ertesi gün git başımdan falan siktir cekicez. Böylece hemde merak duygusu oluşturmaz mıyız
Hayır , sadece g*t oğlanı gibi davrandığın için kız birdaha yüzüne bakmaz büyük ihtimalle. Aşırı yakın davrandığında ise kolay erkek olucağın için beta konumuna düşersin. Siklememekten kasıt kıza hakaret edip kötü davranmak değil. Dediklerini geçiştirmen konuşmak istemiyormuşta zorla konuşturuluyormuş gibi yapman gerekiyor. 2 ileri 1 geri denilmiyor sonuçta. İyi davranıcağın zamanlar ise yine de fazla yılışıklaşma. Çerçeveni aşmasına izin verme. Normal arkadaşınla konuşuyormuş gibi muhabbet et. Bana göre İlişkiler “Seks + Arkadaşlık” formülünden ibaret zaten kasma seviyeli bir şekilde çerçeveni bozmadan sohbet et yeter

Ben de bu konuya çok kafa yordum. Kısaca kadınlar p*ç erkek görürse sever,tapar,cinsel ilişkiye deli gibi girmek ister. Peki p*ç olup elde ediceğiniz kadından hayır gelir mi? Hayırdan kastım evlenilecek bir kız mı? Tabii ki eğlenilecek bir kız ne evlenmesi!

Hani durum çok tuhaf ve boktan. Özellikle Türkiyedeki çoğu aile çocukları ''Onu yapma, Elleme, Koşma'' vesayre diyip aşırı koruduğu kolladığı için ve hayatı öğretemediği için bazı çocuklara üzülüyorum. Aileler bu çocuklara efendilik,usluluk aşılıyor. TIPKI BENİM AİLEMİN YAPTIĞI GİBİ.

Onun haricinde bazıları ''Kötüsün'' felan diyebilir takma. Ellerinde güç ve imkan olsa onlar da p*ç olup kızları götürecek ahah. :D

Bunun dozunu ayarlayamıyorum ben bu arada.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8