Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kadınlar neden tehlikeli , şeytani erkekleri sever (Detaylı)

N.R

Kadınlar şeytani erkekleri neden severler ? Bu soruyu daima kendinize sormuşsunuzdur ve evet ben de sordum yanıtlarım ise hep zengindir , yakışıklıdır bu yüzden erkeğin davranışlarına katlanıyordur oldu. Bu düşüncem kısa bir zaman sonra değişti zira farkettim ki bu kurala uymayan insanlar vardı.

Ne zengin ne de yakışıklıydı adam fakat yanındaki hatun cillop gibiydi , bunun nedenini çokça kendime sordum ve yanıt almaya çalıştım böylelikçe serüvenim başladı. 1 ay kadar önce bu konu hakkında detaylı bir bilgi edinmek istedim ve araştırmaya koyuldum. Bu araştırmalar tarih ve biraz da öznel yorum içermektedir , keyifli okumalar dilerim.

Adem ve Havva'nın olayını ele almak istiyorum. Şeytan Havva'yı kandırdı ve o yasaklı elmayı yemeleri için kullandı , peki Havva şeytana neden uydu ?

Çok mu manipülasyon uyguladı veya çok mu vesvese verdi ? Bana kalırsa bunların hiçbiri değil. Kadınlar şeytani varlıklara inanırlar ve onlara itaat ederler. Düşünsenize kötü davrandığınız "siktir git" dediğiniz kadınların kaçı cidden gitti ? Kaçı sözünüzü dinledi ve sizinle bir daha asla konuşmadı ?

Alacağım cevap ya 1 ya da 2dir ve evet bunlar bazı ayrıcalıklı kadınlar onları boşverin biz devam edelim.

Yılan Havva'yı kandırdı ve Havva Adem'i ikna etti. Havva duygusal Adem ise mantıksaldı (bunu açıklamama bile gerek yoktu bence zira bunu anlamanız gerekiyor artık.) değinmek istediğim şu bir kadına ne kadar kötü davranıyorsak o kadar çekici hale geliyoruz. Evet cidden böyleydi.

Böyleydi çünkü günümüz standartları kadınları erkek yapmaya başladı fakat yine de kadın kadındır daima içlerinde o kadınsal içgüdü kalacak. İlgi çekici , tehlikeli bir erkek (seri katillerden bahsetmiyorum bu arada mallık yapmayın) daima çekicidir. Konu seri katilliğe gelmişken şundan da bahsetmek istiyorum ;

Seri katiller neden çekicidir ? Bu adamlar kadın öldürdü , erkek öldürdü fakat yine de kadın mıknatısı lan hepsi neden böyle ?

Çünkü adamlar kötü. Richard Ramirez adında bir adam var (yakın zamanda öldü vardı diyelim biz ona :d) bu adam gerçek bir kadın mıknatısıydı ve bu adamın bir çok leşi vardı. Hapishanede ki ziyaret saatlerinde tonlarca kadının onunla konuştuğu hatta ve hatta evlilik teklifi ettikleri kayıtlara geçmiştir.

İyi bir insan olmak belki kadını size aşık edebilir (beta değil tabiki de amk iyi bir alfa) fakat kötülük kadının size tapmasını sağlar , ciddi manada tapmasını. Hava atmak için söylemeyeceğim zira götümün kalkmasını vs. düşünen bir insan değilim hatta beni normal hayatta görseniz sende ego yok sen nasıl adamsın amk dersiniz.

1 sene önce tanıştığım bir kızın afedersiniz ama arkadaşıyla seviştim dün yaptığımız konuşmada herşeyi silebileceğini fakat benimle konuşmayı kesemedeğini belirtti. Ben bunu nasıl becerdim hemen anlatayim ;

Güven , Çekicilik , Kötülük.

Ben buna GÇK kuralı diyorum. Kural şu şekilde işliyor , ilk olarak kadına yüksek miktarda güven aşılıyoruz (kadının size güvendiğini söylemesine kanmayın zira bunlar yalandır hareketlerine bakın ve ona göre ikinci aşamaya geçin). İkinci olarak çekiciliğimiz ile kadına artı bir hayranlık hissi atıyorsunuz ;

Bir mekanda otururken insanların gelip size selam vermesi , genel kültür , insanların size saygı duyması vs. çekiciliği belirleyen hususlardır bunu aklınızın bir köşesine koyun çünkü detaylı bir biçimde anlatmak istemiyorum bunu.

Üçüncü etap ise kötülük. Bu etabı dozunda oynamanız gerek zira fazla kötülük kızın anasını siker. Bakın dikkat cidden yani psikolojisi bozulur mallaşır falan. Az doz ise bir boka yaramaz , bu yüzden ortasını ayarlamanız gerek. Kötülüğü anlatmama gerek bence zira hepimizin içinde kötülük var bunu dışarı çıkarın yeter.

Kötülükten bahsettiğim kadını dövme vs değil , çeşitli hakaretler (dış görünüş ve kişisel özellikler hakkında) kadını değişmeye iter ve artık sizin için kendini değiştirmeye başlar ve durum böyle olunca artık hayatı sizin ekseninizde dönmeye başlar.

Az ve öz yazı yazmayı seviyorum ve bu konu kolay kolay bir insana verilecek bir bilgi değil zira verdiğim bu bilgi bir kadının hayatının amına koyabilecek bilgiler bu yüzden kullanırken dikkatli olun , iyi akşamlar dilerim

en çok arada kaldığım konulardan biridir.Aletimin zevki uğruna bu yolu seçip başarılı olabilirim içimde acımasız gaddar korkusuz kontrolsüz karanlık bir barbar var.Bunu baskı altında tutuyorum zararlarını gördüğümden beri.Çok şükür son anda bu yoldan saptım ve doğru olan yola girdim umarım yoldan sapmam.İnandığım dinin emirlerini uygulamaya çalışıyorum.''ŞEYTAN'' olarak sürekli kadın kaldıran savaş lordu olabilirsiniz bu sayfalarda gezinen çoğu arkadaşın isteği de savaş lordu gibi kadın kaldırmak.Ben bunun vebalini veremeyeceğim için bundan uzak durmayı tercih ediyorum.Arkadaşın dedikleri doğrudur ''ŞEYTANIN YOLUNDAN''gittiğiniz taktirde para güç kadın elde edebilirsiniz.Fakat sadece ''GEÇİCİ''olarak.Sonuçta bir gün yaptıklarınızdan ötürü(YARATICIYA İNANIN YADA İNANMAYIN )önemli değil.Birilerine hesap verecek ve bedel ödeyeceksiniz.Ben gerçek ERKEKADAM olmayı tercih ediyorum

Yapıp yapmamak sizin ellerinizde , sizin seçiminiz ve bu konu cidden çok sıkıntılı bir konu zira sonuçları çok büyük olabiliyor fakat dediğim gibi yapıp yapmamak sizin ellerinizde ben sadece yolu gösteririm

Beyler kötülük demişken, bunu sakın aşırı ego, kızı dakika başı üzmek tarzında bir şey anlamayın. Bende öyle sanıyordum, bu huyumdan kurtulmaya başladım yavaş yavaş. Kötü bir erkek olacağım diyo gereksiz ego kasıp, kızın gözünde çekici olucam diye gereksiz yere üzmeyin. Yanlış anlayan olur diye not bırakayım dedim.

O yanlış anlayanlar bırak yanlış anlasın dostum zira onların yazılarımı okumasını istemiyorum. Sürekli diyorum yazılarımı okuyup , beyin süzgeçinizden geçirin bunu yapmayan adamlar okuyup direk uygulamaya koyuluyor ve sonuç hüsran oluyor ardından mesaj kutumu bir açıyorum adam bana küfür etmiş. Açıkçası umrumda değiller , bende sizin umrunuzda değilim bunun gayet de farkındayım bu yüzden kasmıyorum neyse :d.

Burada yazdığım yazılar sadece size yol gösteriyor ve bu yol her kadına uymaz neden uymaz ? Zira her kadının kendine has beyin yapısı ve duygusal yapısı var , bu yapılar her an değişiklik içine girebilir. Regl döneminde ki bir kadını normal döneminde ki hayatını karşılaştırmak bu örneklerin en basitinden. Bu yüzden yazdıklarımı beyninizden geçirip harekete geçmek en mantıklısı.

O yanlış anlayanlar bırak yanlış anlasın dostum zira onların yazılarımı okumasını istemiyorum. Sürekli diyorum yazılarımı okuyup , beyin süzgeçinizden geçirin bunu yapmayan adamlar okuyup direk uygulamaya koyuluyor ve sonuç hüsran oluyor ardından mesaj kutumu bir açıyorum adam bana küfür etmiş. Açıkçası umrumda değiller , bende sizin umrunuzda değilim bunun gayet de farkındayım bu yüzden kasmıyorum neyse :d.

Burada yazdığım yazılar sadece size yol gösteriyor ve bu yol her kadına uymaz neden uymaz ? Zira her kadının kendine has beyin yapısı ve duygusal yapısı var , bu yapılar her an değişiklik içine girebilir. Regl döneminde ki bir kadını normal döneminde ki hayatını karşılaştırmak bu örneklerin en basitinden. Bu yüzden yazdıklarımı beyninizden geçirip harekete geçmek en mantıklısı.
Doğrudur, bir süre önce bende aşırı ego yapan biriydim. Zaten biliyorsundur :D O yüzden yazmak istedim. Yazılarının devamını bekliyoruz :d

Eyvallah dostum bunu yazman bile başlı başına bir cesaret. Elbette ki yazmaya devam edeceğim fakat şu sıralar o kadar yoğunum ki başımı kaldıracak zaman bulamıyorum , yorumun için teşekkür ederim

Yapılabilicek kötülüğe birkaç örnek verebilirmisin aklımızda kalması amacıyla.

Yapılabilicek kötülüğe birkaç örnek verebilirmisin aklımızda kalması amacıyla.
En basit örnek olarak saçlardan vermek istiyorum. Saçılarını hiç beğenmiyorum ... şeklinde yapmak sana daha çok yakışırdı kız veya buna benzer bir kaç cümle daha. Zamanında çok yakın bir arkadaşımdan şöyle bir söz duydum , bu sözü asla aklından çıkarma ;

"Ne söylediğin değil , nasıl söylediğin önemli olan"

Kadına istediğin şekilde laf söyleyebilirsin fakat Güven ve Çekiciliğini kadına çok ciddi manada empoze etmen lazım. Bunu başaramazsan "beğenmiyorsan siktir git" diye bir yanıt alabilirsiniz. Belirli bir tecrübeye ulaşmadan yapmanızı önermem.

Twitter : @NirusRealist

En basit örnek olarak saçlardan vermek istiyorum. Saçılarını hiç beğenmiyorum ... şeklinde yapmak sana daha çok yakışırdı kız veya buna benzer bir kaç cümle daha. Zamanında çok yakın bir arkadaşımdan şöyle bir söz duydum , bu sözü asla aklından çıkarma ;

"Ne söylediğin değil , nasıl söylediğin önemli olan"

Kadına istediğin şekilde laf söyleyebilirsin fakat Güven ve Çekiciliğini kadına çok ciddi manada empoze etmen lazım. Bunu başaramazsan "beğenmiyorsan siktir git" diye bir yanıt alabilirsiniz. Belirli bir tecrübeye ulaşmadan yapmanızı önermem.

Twitter : @NirusRealist
Eski sevgilime bilmeden sık uyguladığım bir taktikmiş o zaman. Gayette işe yaradı kıza saçlarını kestirmiştim. En son muhtaçlık kokan hareketler yapmasaydım ilişkim iyi gidiyordu aslında :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8