Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kadınlar nlp tanrısıdır

Kızlar Nlp tanrısıdır

Bu açık ve net yine örnek veriyorum

Bir erkek
İsmi Ömer
1.60 boyunda
Dersleri iyi
Lanet olası bir beta

Büyuk ihtimalle okulda böyle kısa bir arkadaşınız olmuştur sizde bilirsiniz ki surekli boylarından yakınırlar,uzun boylu arkadaşlara "ulan keşke bende senin kadar uzun olsaydım derler"
Vücut geliştirmeye gider boyunun kısalığından yakınır
Beden dersinde basket atamaz boyum kisa der
Espri dönen bir ortamda kendi boyuyla ilgili espri yapar vb.
Bu nedir Erkeklerde kısa Boyu kötüleme

Birde kızlara geçelim

Bir kız
Adı melisa
Boy 156
Dersler yar*ak gibi
Herhangi bir yeteneği yok

Bu kız orda burda sanalda reelde "Ay 1.50 kızlar çok tatlı oluyor" tarzı bir akım başlatıyor ve bu yayılıyor şu an eminim ki aramızdan bile minnoş kiz fetişi olan vardır açıkçası bende bu tuzağa düşüp bir cüceye çakmıştım garip hissettim amk 190 adamim bu ne amk
Neyse...
Bakın olaya bakın hele Kısa kızlar birden uzunlardan sıyrıldı daha güzel,tatlı,sempatik ve ERKEKLERİN İLGİ ODAĞI oldu
Oysa ki
Uzun bır kızın bacaklarını beline dolaması
Ya da Yala yala bitmeyen bir vücudu varken
(Titredim amk)
Neden 150 kısa afedersiniz ama sikimi soksam ağzından çıkacak bir kızla sevişiyim ki ben

Şimdi yine açıklamam lazim umarım forumda okuma bilen arkadaşlar yorumlarda beni eleştirir
Bu bir örnekti sizin şu an ki sevgiliniz kısa olabilir kısa kızlardan hoşlaniyor olabilirsiniz banane amk bu uzun kızların daha taşakli olduğu gerçeğini değiştirmez

Örneklere devam ediyorum

Meselaaa...

"Gamer kız" olayına gelelim bu ne sikiş amk
Gamer oyuncu demek değil mi herkes açsin bilgisayarını geçsin ne oynuyorsa oynasın bize ne amk kızlar oyun oynayamaz mı illa barbie mi giydirsinler
Ama birden şu olay çıktı

"Abi gamer kiz adamdir diğerlerinin amk yaa"
Abicim nedeen
Niye amk
Kız lan altı üstü fazlası yok eksiği var
Neden bu kadar baş tacı yapılıyor ki amk
(Nlp)
Kız yayın açıyor ya da LoL oynarken bir şekilde iletişime geciyor kız olduğunu belirtiyor
Daha sonra sağolsun Boktan instagram sayfaları
Abii gamer kız şöyle
Gamer kız Sadık oluyor
Köpek mi bu or*spu cocuğu
....
Kızlar topluma daha fazla ilgi görmek için daha masum olan kızları yakıyor
Mesela ben 1.70+ kızları daha kolay düşürüyorum amk kızda yıkacağım çok az ego kalmış cünkü o bekliyor ki Her erkek kısa kız sever auduaisijs

Siz deli olun bu nlp lere kanmayın nerde yeni bir akım çıkarsa emin olun işin başında bir kadın vardır

Mesela siz erkeklerin Lan şöyle erkekler tas gibidir beni sikse ses etmem tarzı akımlarını duydunuz mu hiç

Yok neymiş
Esmer erkekler taş gibiymiş (Kız)
Sakallı erkekler daha maskülenmiş (kız)
Gamzesi olan erkeklere veriyorlarmış (kız)
Hepsi kiz nlpsi amk

Aslında erkeklerin denediği bir nlp vardı zamanında
ÜNIVERSİTEDE KIZLAR TEKLİF EDİYOR
Ben eminim ki bu olayın ilk çıktığı zamanlarda eli yüzü düzgün bir alfa erkeğine cidden kızlar teklif ediyordu
Ama sonra One**o olsun Saçma face grupları youtube sayfaları olsun
Bu akımla dalga geçtiler ve bitti yine taht kadınlara kaldı

Siz papatyadan tacınızı takın ve kendi düşüncelerinizle kalın
Kızların yönlendirmesine izin vermeyin

Son yazı felan demiştim de dayanamıyorum amk

Tam yazıyı bitirdim facede takılırken şu cıktı karşıma

"Kıvırcik her kız güzel olmak zorunda mı"
Bakın anlatmaya gerek yok
or*spu çocukları herşeyi yönetiyor amk

Poligami olayı var erkekler o yüzden kısa kızlardan hoşlanıyor. Ama belki de poligami de kadınlarının manipülasyonlarının sonucunda erkeklerde tezahür ediyordur. Çünkü uzun boylu kadınlar da gayet kadınsı olabiliyor.

Gamer kız bulma merakı şundan kaynaklanır:

Sen aciz kilolu,gözlüklü lol oynayan ezik bir betasın diyelim.Zamanının çoğunu evde 31 p*rno ve lolle geçirirsin diyelim.E o zaman sende şişko lol oynayan ezik bir "Gamer Girl" İstersin değil mi ?

Kadınları dünyanın merkezi yapan beta ibneleri olmasa,İnstada onay motoru olan kızlar bu beta asalaklarının yüzünden Alfalara verme onurunu yaşayamıyorlar.

Kardeşim erkeklere yönelik akımlar da var merak etme sen. Azıcık sikik instagram sayfalarında kızlara özel olan yok ayrılınca çikolata mendil vs. tarzı sayfalarda erkek fotoğrafları atıp altına yorum atan binlerce kızlar oluyor. Ya da yok erkek şöyle olmalı şu erkek on adım önde vs. tarzı paylaşımlar oluyor. yani akımlar iki taraflı da işliyor rahat ol o konuda. Burada sen kızların lehine olanı ön plana çıkarıp sanki erkeklerin lehine bir bok yokmuş gibi bir algı yaratmışsın ama öyle değil o mevzu. Ama sorun da burada asıl hem kızların lehine olan hem de erkeklerin lehine olan yok şu erkek on adım önde gibi sikik akımlara kendini kaptırıp onlara benzemeye çalışmaktan da akıl işi değil tabi. Önemli olan bunların hepsini görmezden gelip insanın ucu bucağı olmayan gelişimini sürdürebildiği kadar sürdürmesi.

insta keşfete bakıyım dedim bir video vardı şişko kız dans ediyor sen her halinle güzelsin yazmışlar, altta da herkes üst yoruma iltifat etsin diyor xd

Kardeşim erkeklere yönelik akımlar da var merak etme sen. Azıcık sikik instagram sayfalarında kızlara özel olan yok ayrılınca çikolata mendil vs. tarzı sayfalarda erkek fotoğrafları atıp altına yorum atan binlerce kızlar oluyor. Ya da yok erkek şöyle olmalı şu erkek on adım önde vs. tarzı paylaşımlar oluyor. yani akımlar iki taraflı da işliyor rahat ol o konuda. Burada sen kızların lehine olanı ön plana çıkarıp sanki erkeklerin lehine bir bok yokmuş gibi bir algı yaratmışsın ama öyle değil o mevzu. Ama sorun da burada asıl hem kızların lehine olan hem de erkeklerin lehine olan yok şu erkek on adım önde gibi sikik akımlara kendini kaptırıp onlara benzemeye çalışmaktan da akıl işi değil tabi. Önemli olan bunların hepsini görmezden gelip insanın ucu bucağı olmayan gelişimini sürdürebildiği kadar sürdürmesi.
Bak Ya okuma Yazma bilmiyorsun ya da okuduğunu anlamıyorsun
Şöyle erkekler bilmem kaç adım öndedir olayı erkeklerin yararına mı ?
Bu nlpde kızların işiniz gücünüz fitne fesat yemin ediyorum
Sırf konuşmak için mesaj yazıyorsun

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8