• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Kadınlar

Bukowskii

Üye
Beyler bu baslıga gelmemızın amacı genel olarak kadın ama ben kadınları etkılemek ıstemıyorum ıcımden gelmıyor onları sıklemıyorum bıle ben basarı ıstıyorum gercek anlamda bı amacım var onu basarmak ıstıyorum sadece kadınlarla bazen konustugumda hep ya TCMA'nın yazdıkları gelıyor yada aklıma tyler druden replıgı gelıyor
''Biz kadınlar tarafından büyütülmüş bir erkek nesliyiz , başka kadının aradıgımız sey oldugunu hiç sanmıyorum..'' bu replık kafamda donuyor dolasıyor bır cozum bulamadım

kafayı yemek uzereyım bı kac gundur eskı nesem yok artık hayata daır kafamda sureklı nasıl davranmam gereklı onu dusunuyorum ya da

Sutcliffe

Üye
Nasil davrandigini dusunerek sifonu cekersin soyleyeyim Tyler Durdenin repligini ilk duydugum da bu olaylardan haberim yoktu sonra olaylari ogrendikten sonra filmi izleyince tesadufen gordum ve tuylerim diken diken oldu. Dostum erkek milleti analog basit dusunur mantik arar nasil davranacagim der. Farkettiysen kizlar ve sosyal konularda usta olan insanlar nasil davranacagim korkusuyla hareket etmezler. Karsindaki kiz dusmanin degil onu bir deney araci gibi gor o seni reddetse bile dunyada 4 milyar kadin var bu da 4 milyardan fazla tecrube demek.

Apollo

It's all about power.
Fahri Üye
Son dönemlerde ben de aynı şekilde düşünmeye başladım. Red Pill’i alıp Alfa olmak için çabalamaya başladığımdan beridir hayatım daha rasyonel ve kaliteli bir hâl almaya başladı, ancak canım sahaya çıkmak veya PUA pratikleri yapmak istemiyor, tüm bu Alfalaşma sürecini hayatımın başarısı için istiyorum ve gönül eğlendirmek amaçlarımdan birisi değil.

Shine

Üye
Son dönemlerde ben de aynı şekilde düşünmeye başladım. Red Pill’i alıp Alfa olmak için çabalamaya başladığımdan beridir hayatım daha rasyonel ve kaliteli bir hâl almaya başladı, ancak canım sahaya çıkmak veya PUA pratikleri yapmak istemiyor, tüm bu Alfalaşma sürecini hayatımın başarısı için istiyorum ve gönül eğlendirmek amaçlarımdan birisi değil.
Bence korktuğundan dolayı beynin bahane uyduruyor. Set açtın mı daha önce?

healts1

Üye
Set açtım, ilişkiye girdim, problem bunlar değil. Yapabiliyor olmakta problem yok, sadece istemiyorum.
artık görev yapmak için,kızlarla konuşmak için özel bir çabaya ihtiyacın yok.
artık yolda gördüğün veya hoşlandığın herhangi bir kızla tanışıp numarasını alabilecek ve devam edecek duruma gelmişsin.
bütün olay da bu zaten fazlası değil.
artık yapman gereken,kendine bir hedef hazırlayıp onun uğrunda yürümek.
Kadın erkek ilişkisini anlamaya çalışmanın tek amacı sizi ve beyninizi boş yerlere sapmasını engellemektir, bunu başardığına göre kafan rahat ve abazalıktan kurtulmuş olacaksındır.
o yüzden durma ve hedefine doğru yürü
yaşam amacın kadın-erkek ilişkileri olmasın.