Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kadınları Etkilemenin Özü ve The Game Eleştirisi

Gerek bu mecrada gerekse çeşitli PUA,TRP forumlarında cinsel çekimle alakalı yerli yersiz birçok tavsiye yer almakta;

"Kadınlar esprili erkeklerden hoşlanır"
"Eğlence ararlar"
"Buluşmada en fazla 3 defa gül"
"Mesajlaşırken emoji kullanma" gibi gibi...

Bu tavsiyeleri verirken unuttukları şey, bunun özü nedir? Her kızda işe yarar mı? Herkes böyle mi olmalı?

Bu üstte saydığım tavsiyelere neden kulak asıyorsun? Belki senin gülme takıntın vardır diye kız etkileyemeyecek misin?
Veyahut kendini mesaj ile ifade edemiyorsan emoji kullanmak daha iyi değil midir?

Oyunun 'O' sundan haberi olmayıp o kadar kız etkileyenler var ki...
Sen burada Neg, İLİ diye aklını yorarken adam beş dakikada kızı kendine bağlayıp çok güzel ilişki yürütebilir.
Neden biliyor musun?

Çünkü adam GÜÇLÜ
Çünkü adam ÖZ GÜVENLİ

Sen neyi söylemen gerektiğini düşünürken o adam duruşu ile etkiledi. Sen mesaja otuz dakika geç cevap vererek cool olacağını düşünürken o adam kızla gerçek hayatta buluşup gerçek öz güveni ile etkiledi. Sen kıza neg atacak bir şey düşünürken o sahip olduğu ortam ile güçlüyüm mesajını verdi.

David Beckham'ı bir kadının karşısında çekici yapacak olan şey oyun argümanları değildir. Sahip olduğu GÜÇTÜR

Konu fazla dağılmasın

GEN BENCİLDİR

Bütün canlılar en iyi şekilde hayatta kalmak ve üremek için varlardır. Richard Dawkins'in ilgili kitabını okuyunca daha iyi anlayacaksınız. İnsan imparatorluğu güç üzerine kuruludur, bencillik de cabası. Kadınlar ise daha güçlü olabilmek için erkekler arasından en güçlüklerine seçmeye programlanmışlardır (bkz: hipergami). Peki güç nedir?

Modern çağda gücü tanımlamak gerekirse, yaptırım, faaliyet kuvvetidir. Parası olanın en iyisine sahip olması
Bilgili olanın daha çok saygı görmesi, öz güvenli olanın daha rahat davranması gibi...

Cinsel seçilim de sınırlı sayıda üretilen yumurta hücrelerinin en iyisine gitmesidir. Yani kadınların güçlüyü seçmesi

Yani SEN DOSTUM, güzel espri yapamayabilirsin ama öz güvenin ve rahat tavırların ile gücünü gösterebilirsin. Yakışıklı olmayabilir ama çevrende gördüğün saygı ile dişiyi etkileyebilirsin. Bu arada espri, yakışıklı olmak da güçtür ama başka bir güçlü yanınla bunun arka planda kalmasını sağlayabilirsin.

Yani dostum, neg, oyun, açılışlar yerine kendinizi güçlü kılmaya yönelik faaliyetleriniz sizi kadınlar konusunda daha avantajlı yapacak.

Ben neg atamıyorum, mesajlaşamıyorum, üç iki ileri bir geri konusunda başarılı değilim diye bahane üretmene gerek yok. Bunları bilmeyip ne hatun götürenler var. İnan bunlar üzerine senin kadar düşünmüyorlar

OYUN KİMLER İÇİN VARDIR?

Oyun, kadınların dünyasında henüz yeni giren, yarım erkek olduklarını kabul edenler için vardır. Bunca zamandır, cinselliğe programlanmış dişi ile etkileşime geçemeyen öz güvensiz kişilerin bu işi daha kolay halletmeleri, hayatlarına daha iyi adım atmaları için ortaya çıkarılmış ticari, sistematik bir eylemler bütünüdür. Yine de işe yarar ve etkileyiciydir farklı kılar. Bu yönü ile de iyidir.

PUA makaleleri okuyarak akranlarınıza kıyasla kadınlarla daha zor etkileşime geçtiğinizde kabul etmiş olursunuz ve iyi bir adımdır. Yine de bu makaleler yüzünden analiz paralizine kapılıp başarısız olan, gözünde büyütmek istemeseler de büyüten, neg atmayı yanlış yaparım diye adım atamayan çok kişi var. Burada veya başka mecralarda o kadar şey okuyup düşünmeye gerek yok.

Öz güvenini inşaat et, çevrende saygı görülen adam ol, kendini fiziksel olarak en iyi hale getirmeye bak. Bunlar kadar etkili afrodizyak veya oyun var mıdır? Gerekirse şaka yapama ama duruşun güç versin, gerekirse kızla tarot falı oynama ama çevredeki saygı ile kızın ilkel duygularını ele geçir.

Her türlü etkileşiminizi bekliyorum

Son düzenleme:
Red pill bilip kız tavlayanla bilmeden kız tavlayanın yaptıkları aynıdır aslında. Birisi mesela "kıza kino yaptım" , "kızı negledim" derken ötekisi "kıza dokundum" , "kızla dalga geçtim" der. Red pill bilmeyip kız tavlayan kişi, doğal özgüvenli olduğu için bizim terimleştirdiğimiz şeyleri istemsiz yapar.

mükemmel bir konuya açıklık getirmişsin. burda çoğu insan, başka insanların koyduğu alfa maddelerine sıkışıp kalıyor, oysa baskın olduğumuz yönlerimizi geliştirerek yine ortamı elimizde tutarız. Her ortamda görmüşsünüzdür; bir adam vardır sürekli güler, espri yapar dikkat çeker ve tabiki özgüvenlidir. bir adam vardır o da ciddi tavırlar alır, espri gücü yüksek değildir ama ortamda fazlasıyla saygı görür ve tabiki özgüvenlidir.

Oyun moyun hikaye herşey güç dediğin gibi kendini yetiştirip geliştirmenle alakalı o da bizde yok nie çünkü tembeliz mk

Gerek bu mecrada gerekse çeşitli PUA,TRP forumlarında cinsel çekimle alakalı yerli yersiz birçok tavsiye yer almakta;

"Kadınlar esprili erkeklerden hoşlanır"
"Eğlence ararlar"
"Buluşmada en fazla 3 defa gül"
"Mesajlaşırken emoji kullanma" gibi gibi...

Bu tavsiyeleri verirken unuttukları şey, bunun özü nedir? Her kızda işe yarar mı? Herkes böyle mi olmalı?

Bu üstte saydığım tavsiyelere neden kulak asıyorsun? Belki senin gülme takıntın vardır diye kız etkileyemeyecek misin?
Veyahut kendini mesaj ile ifade edemiyorsan emoji kullanmak daha iyi değil midir?

Oyunun 'O' sundan haberi olmayıp o kadar kız etkileyenler var ki...
Sen burada Neg, İLİ diye aklını yorarken adam beş dakikada kızı kendine bağlayıp çok güzel ilişki yürütebilir.
Neden biliyor musun?

Çünkü adam GÜÇLÜ
Çünkü adam ÖZ GÜVENLİ

Sen neyi söylemen gerektiğini düşünürken o adam duruşu ile etkiledi. Sen mesaja otuz dakika geç cevap vererek cool olacağını düşünürken o adam kızla gerçek hayatta buluşup gerçek öz güveni ile etkiledi. Sen kıza neg atacak bir şey düşünürken o sahip olduğu ortam ile güçlüyüm mesajını verdi.

David Beckham'ı bir kadının karşısında çekici yapacak olan şey oyun argümanları değildir. Sahip olduğu GÜÇTÜR

Konu fazla dağılmasın

GEN BENCİLDİR

Bütün canlılar en iyi şekilde hayatta kalmak ve üremek için varlardır. Richard Dawkins'in ilgili kitabını okuyunca daha iyi anlayacaksınız. İnsan imparatorluğu güç üzerine kuruludur, bencillik de cabası. Kadınlar ise daha güçlü olabilmek için erkekler arasından en güçlüklerine seçmeye programlanmışlardır (bkz: hipergami). Peki güç nedir?

Modern çağda gücü tanımlamak gerekirse, yaptırım, faaliyet kuvvetidir. Parası olanın en iyisine sahip olması
Bilgili olanın daha çok saygı görmesi, öz güvenli olanın daha rahat davranması gibi...

Cinsel seçilim de sınırlı sayıda üretilen yumurta hücrelerinin en iyisine gitmesidir. Yani kadınların güçlüyü seçmesi

Yani SEN DOSTUM, güzel espri yapamayabilirsin ama öz güvenin ve rahat tavırların ile gücünü gösterebilirsin. Yakışıklı olmayabilir ama çevrende gördüğün saygı ile dişiyi etkileyebilirsin. Bu arada espri, yakışıklı olmak da güçtür ama başka bir güçlü yanınla bunun arka planda kalmasını sağlayabilirsin.

Yani dostum, neg, oyun, açılışlar yerine kendinizi güçlü kılmaya yönelik faaliyetleriniz sizi kadınlar konusunda daha avantajlı yapacak.

Ben neg atamıyorum, mesajlaşamıyorum, üç iki ileri bir geri konusunda başarılı değilim diye bahane üretmene gerek yok. Bunları bilmeyip ne hatun götürenler var. İnan bunlar üzerine senin kadar düşünmüyorlar

OYUN KİMLER İÇİN VARDIR?

Oyun, kadınların dünyasında henüz yeni giren, yarım erkek olduklarını kabul edenler için vardır. Bunca zamandır, cinselliğe programlanmış dişi ile etkileşime geçemeyen öz güvensiz kişilerin bu işi daha kolay halletmeleri, hayatlarına daha iyi adım atmaları için ortaya çıkarılmış ticari, sistematik bir eylemler bütünüdür. Yine de işe yarar ve etkileyiciydir farklı kılar. Bu yönü ile de iyidir.

PUA makaleleri okuyarak akranlarınıza kıyasla kadınlarla daha zor etkileşime geçtiğinizde kabul etmiş olursunuz ve iyi bir adımdır. Yine de bu makaleler yüzünden analiz paralizine kapılıp başarısız olan, gözünde büyütmek istemeseler de büyüten, neg atmayı yanlış yaparım diye adım atamayan çok kişi var. Burada veya başka mecralarda o kadar şey okuyup düşünmeye gerek yok.

Öz güvenini inşaat et, çevrende saygı görülen adam ol, kendini fiziksel olarak en iyi hale getirmeye bak. Bunlar kadar etkili afrodizyak veya oyun var mıdır? Gerekirse şaka yapama ama duruşun güç versin, gerekirse kızla tarot falı oynama ama çevredeki saygı ile kızın ilkel duygularını ele geçir.

Her türlü etkileşiminizi bekliyorum
Bilader kızlara göre şekil alırsan şekilsiz ibnenin biri olup çıkıverirsin. Sen oyunu kendine entegre et sana uyan kızlar varsa hallet ama eğer espriden hoşlanmayan kız varsa bu kız bana göre değil diyip nextlemek gerek. Bu söylediklerim esprili adam için geçerli.
Ayrıca kaliteli adam zaten güçlü olur zaten özgüvenli olur Başkasına ben böyleyim sikik kabullen diyecek kapasitede olan kişidir kaliteli yani alfa erkek. Espri bu işin eğlenceli casual tarafı. Şimdi sen oyun bir sike yaramıyor diye kestirip atamazsın. Buradaki çoğu insan hayattaki başarısızlıklarından dolayı burda. Gerek kız alanında olsun gerekse hayat alanında. Oyun kızlarla alakalı olduğu için kız alanında olan başarısızlıklardan söz edecem. Şimdi bilader dediğin gibi özgüvenli diğer erkekle bunları içgüdüsel yapıyor. Ee böyle olmayan adam hayata küsüp intihar mı etsin. Oyun bir yol göstericidir hayata olan eklentidir. Hayatın kendisi değil. Hayatın kendisi dediğin gibi kendini geliştirip özgüveni inşa etmektir. Neyse konumuza dönelim. Şimdi doğal çapkın olmayan bir erkek var burada ve içinden yakınıyor lan şu Shine niye böyle,nasıl yapıyor nasıl kızlarla bu kadar iyi vs. Sonra internete yazıyor Nasıl kız tavlarım? Ve karşısına binlerce saçma sapan tırıvırı bilgi çıkıyor. Kıza şiir yazın masasına bırakın kaçın. Ona sevdiğinizi söyleyin,güller alın, ayağını koklayın vs. Şimdi bizim doğal çapkın olmayan erkek gidiyor bunları yapıyor. Sonuç? Hüsran. Diyelim olmadı bi kız buna yeşil ışığı yaktı. Doğal çapkın olmayan erkek diyelim ismi yusuf olsun.(yoruldum valla aq yazmaktan doğal çapkın olmayan erkek diye)her neyse bizim yusuf kendisine ilgi gösteren ilk kıza deliler gibi sarılıyor. Kız onu köpeği ediyor ama yusufumuz kör bilmiyor çünkü. Eninde sonunda yusuf kızı Shine'ın altında görüyor. Dünyası başına yıkılıyor ağlıyor zırlıyor. İnternete sarılıyor. Tesadüfen karşısına bu site çıkıyor ne lan bu diye giriyor ki doğru sandığı her şey yanlış. Önce bu yanlışlarını fark edip kendini duvarlara atmak istiyor ama geçici olan bu dönemi atlatıp oyunu öğrenmeye başlıyor. Ama bu bilgileri sonradan öğrendiği için içselleştirmesi biraz zaman alıyor. Velakin içselleştiriyor. Ve burada kocaman bir AMa var AMa yusuf sadece oyunu öğreniyor bunun yanında kendini hiç geliştirmiyor. Spor yapmıyor kitap okumuyor beden dili bilmiyor. Daha sonra yusuf set açmaya karar veriyor. O da ne geni kötü olan yusuf oyunu iyi bilmesine rağmen kızlar onu siklemiyor. Eve üzgün dönen yusuf düşünmeye başlıyor ve en sonunda oyun ve kendini geliştirmenin iç içe olduğunu farkediyor. İkisi bir bütündü ve birbirinden ayrı tutmak imkansızdı( MGTOW'cular ses ver :) ) velhasılı kelam oyun bu hayatın tatlısıydı ve yemeğin yani kendini geliştirmenin üstüne iyi giderdi. Buradaki şeker hastaları kim biliyorsunuz zaten ;) Bu arada cümle alıntılamayı bilmiyom ama şey yazmışın. Bunları bilmeyip tonla hatun götüren var. Bunları terimsel olarak bilmeyen ama içgüdüsel olarak yapan ve tonla hatun kaldıram var ama bunları içgüdüsel olarak bilmeyen ve terimsel olarak da bilmeyen (bknz:nargile kafe adamı bırakın gözünüzde canlansın o közcü kıro) siksen hatun kaldıramaz anca parayla o da s*x işçisidir ( yeni öğrendim bunu baya egzotik bi terim) diyeceklerim bu kadar. Bol gülmeli günler :))))

Güçlü olmak avantajdır. Ama en büyük güç para deseler bile aslında en büyük iletişimde uzmanlaşmaktır. Ne zengin herifler var iki kelimeyi bir araya getiremeyen. Yani diyeceğim iletişimde ne kadar uzmanlaşırsanız hayatınız o kadar kolaylaşır. Oyunda bunun için var.

İnsanlar karakter çizmesi konusunda haklısın. Mesela "kızlarla konuşacak konun olsun" gibi saçmalıklar öneriyorlar(kültürlü olun ama kıza yaranmak için konu arayan herif gibi görünmeyin) eğer güçlüyseniz sizin yerinize kadın konu arayacaktır. Güç konusunda @theyusuf_ a katılıyorum.

Cpdnizi yükseltin. Mümkünse rahip moda girin. 1 yıl kızlardan uzak durun gelişime odaklanın.(uzak durundan kastım hergün set peşinde koşarak vaktinizi ziyan etmeyin. Haftada bir iki gün ideal.)

Son düzenleme:
Güçlü olmak avantajdır. Ama en büyük güç para deseler bile aslında en büyük iletişimde uzmanlaşmaktır. Ne zengin herifler var iki kelimeyi bir araya getiremeyen. Yani diyeceğim iletişimde ne kadar uzmanlaşırsanız hayatınız o kadar kolaylaşır. Oyunda bunun için var.

İnsanlar karakter çizmesi konusunda haklısın. Mesela "kızlarla konuşacak konun olsun" gibi saçmalıklar öneriyorlar(kültürlü olun ama kıza yaranmak için konu arayan herif gibi görünmeyin) eğer güçlüyseniz sizin yerinize kadın konu arayacaktır. Güç konusunda @theyusuf_ a katılıyorum.

Cpdnizi yükseltin. Mümkünse rahip moda girin. 1 yıl kızlardan uzak durun gelişime odaklanın.(uzak durundan kastım hergün set peşinde koşarak vaktinizi ziyan etmeyin. Haftada bir iki gün ideal.)
İletişim çağında olduğumuzu söyleyen onlarca kişi var, o yüzden iletişim çok büyük bir güçtür, öz güveni yansıtır. Sana katılıyorum

Ayrıca, yeterince güçlü ve öz güvenli birisi (kız da ondan hoşlanıyorsa eğer) burada söylenenlerin aksine "Seni seviyorum" demesinin de sakıncası olmaz.

İletişim çağında olduğumuzu söyleyen onlarca kişi var, o yüzden iletişim çok büyük bir güçtür, öz güveni yansıtır. Sana katılıyorum

Ayrıca, yeterince güçlü ve öz güvenli birisi (kız da ondan hoşlanıyorsa eğer) burada söylenenlerin aksine "Seni seviyorum" demesinin de sakıncası olmaz.
Tabi seni seviyorum demesinde sakınca olmaz. Kanuninin hürreme dediği seni seviyorum lafıyla, bir kölenin hürreme dediği seni seviyorum lafı aynı laf değildir. Kadına karşı ilgili olmalıyız ama muhtaç bir şekilde bunu göstermemeliyiz.

Tabi seni seviyorum demesinde sakınca olmaz. Kanuninin hürreme dediği seni seviyorum lafıyla, bir kölenin hürreme dediği seni seviyorum lafı aynı laf değildir. Kadına karşı ilgili olmalıyız ama muhtaç bir şekilde bunu göstermemeliyiz.
Fikirleriniz beni etkiledi. Sizin sayenizde bildiğimiz oyunun artık geçerliliğini yitirdiğini düşünmekteyim. Bence herkes kendi oyununu kendisi bulmalı. Ben en iyi oyunun güç olduğunu düşünmekteyim.

Mesela, kıza niyetini belli etme diyorlar, ben bunu yanlış anladığımdan (daha doğrusu beceremediğimden) başarısız olduğum zamanlar oldu. Yazılarınızın üzerine biraz düşündüm ve anladım ki oyunu biz kendimize göre yaratmalıyız

Fikirleriniz beni etkiledi. Sizin sayenizde bildiğimiz oyunun artık geçerliliğini yitirdiğini düşünmekteyim. Bence herkes kendi oyununu kendisi bulmalı. Ben en iyi oyunun güç olduğunu düşünmekteyim.

Mesela, kıza niyetini belli etme diyorlar, ben bunu yanlış anladığımdan (daha doğrusu beceremediğimden) başarısız olduğum zamanlar oldu. Yazılarınızın üzerine biraz düşündüm ve anladım ki oyunu biz kendimize göre yaratmalıyız
Aynen öyle güç olursa oyunda kolaylaşır. Cpdem yüksek olduğu zamanlar daha az red yiyorum.(Oyunda beden dili, göz teması,diksiyon ve tok ses önem verilir. Önem verilmesinin sebebi bu etmenler sizi güçlü gösterir. Güçlü gösterdiği için setten red yemezsiniz.) sünepe gibi gittiğim zamanlarda kızlar beni anketçi sanıyordu ne sorucaksın gibi laflar söylüyorlardı. Oyun aslında bizim en büyük gücümüzü yükselten etmen yani iletişimde ustalaştıran bir etmen. güç çeşidi. Erkek olarak Güç denilen herşeyi kovalamamız gerekir. Tip(değiştirilebilir olanlar), Kariyer,oyun,Alışkanlık ve bağımlılık bunları hallettikçe güçleniyoruz . Sadece oyunla olmuyor çoğu şey oyunu oynarken yanına birşeylerde katmak gerekir. Oyun geçerliliğini yitirmedi. Hayatında oyundan başka elinde bir güç bulunmadığında kadınlardan ters tepki görmek normal bir durum. Oyunun yanında diğer güç çeşitlerinide kovalamak lazım.

Kadınların işi güç konusunda daha rahattır. Bizde güç denince zibilyon tane seçenek çıkarken. Kadının bir yerde sözü geçebilmesi için genç ve güzel olması yeterlidir. Yani Kadının sadece fiziksel olarak güçlü olması yeterlidir ama erkeğin böyle değil fiziksel güç, zihinsel güç ve enstrümanları(sahip oldukları ve kendisini nasıl eğittiği) ile değerlendirilir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8