• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Kadınların 4 ilgi türü.

brendon

Üye
Katılım
26 Nisan 2018
Mesajlar
158
Yaş
24
Şehir
Ankara
Eminim bir kadın baş başayken sana çok ilgi göstermiştir . Telefonunu tereyağdan kıl çeker gibi alırsın. Lakin mesaj atarsın cevap vermez. Gel buluşalım dersin, gelmez. Peki ne oluyor da seninleyken bu kadar ilgi gösteren kadın sen gittğinde bu kadar değişebiliyor.
Kadınların ilgi türlerini anlayarak ne zaman yolumuza devam etmemizi ne zaman üzerine düşmemizi anlayabiliriz.

AKTİF İLGİSİZLİK
Burada aktif ilgisizlik bildiğimiz baştan çıkarma tekniği olarak kullanılmadı. Aktif ilgisiz kadın gerçekten sizinle ilgilenmeyen kadındır ve bunu yüzünüze – bazen acımasız olarak – söyler. Bu duruma düştüğünde genellikle iyi çocuksundur ve etkileme işlemi başarız olmuştur.

NASIL GÖZÜKÜR?
Kız direkt olarak seni tınlamaz. ‘ Siktir ‘ çeker.
FAYDASI:
Burada reddedilmeye alışmamız avantajımız olabilir. Amatörler burada pes ederler ve kadınların yakışıklı ve zengin erkekleri seçtiğini düşünmeye başlayabilirler. Burada sağlam durarak gelecekteki iletişimlerimiz için güç toplayabiliriz.
STRATEJİ:
Gülüp geçin. Hayatınıza devam edin. Kendinizi üzmeyin. Belki kötü bir gün geçirmiştir. Bilemezsiniz.

PASİF İLGİSİZLİK
Kız senin farkında ve ondan hoşlandığını biliyor ama tipi olmadığın için ya da onu etkileyemediğiniz için seni çıkabilecek birisi olarak görmüyor. Seni umursamıyor. Seninle konuşur . Belki mesajlaşır ama gol olmaz
NASIL GÖRÜNÜR?
Seni dinler. Gülümser ama çevredeki sapları kesmeye devam eder. Cep telefonu sürekli elindedir ve mesajlaşır.
FAYDASI:
Böyle kadınlarla tanışmaya gittiğinde aslında tanımadığın bir kızla tanışmanın o kadar kötü bir şey olmadığını fark edeceksin. Özgüvenin gelecek. Farkındaliğin artacak. Güzel bir antrenman olacak.
STRATEJİ:
Tecrübe kazan ve telefon numarası almaya çalış ama sana cevap vermesini bekleme.

PASİF İLGİ
Burada başarılı olabiliriz. Esprilerine güler ya da sana telefonunu verir. İsmini sorabilir . Ne iş yaptığını sorabilir. Burada durumu aktif ilgiye dönüştürme şansımız var ama en ufak hata işi ilgisizliğe götürebilir.
NASIL GÖRÜNÜR?
Seni dinler. Seninle konuşurken saçına bile dokunabilir ama hala gözleri dışardadır. Bir arkadaşının dışarıdan çağırması onu senden uzaklaştırabilir. Gündüz oyununda telefonunu alabilirsin ama cevap verme ihtimali tamamen senin oyun yeteneğine kalmış.
FAYDASI:
Tecrübe ve özgüven konusudna faydalı olur. Başarının yakın olduğunu hissedersin. Oyunun iyiyse yatağa bile atabilirsin.
STRATEJİ:
Arkadaşlarından mutlaka uzak tut. Telefonunu kapatmasını sağla. Sürekli hayatının ne kadar iyi olduğuna dair hikayeler anlat. Eğlenceli ol. Kaba ol . İlgisiz ol. Duygusal karmaşa yaşasın. Dokun. Başka kızların sana ilgi gösterdiğini görsün.

AKTİF İLGİ
İşte işimize yarayan kısım. Etkileme bölümü çoktan bitmiştir. Beceriksiz değilsen sıcak bir yatakta uyursun.
NASIL GÖRÜNÜR?
Sana yaslanır. Sürtünür. İçeceğini verir. Seni elinden tutar ve dans pistine götürür. Hakkında bir sürü soru sorar. Sana masaj yapmak bile isteyebilir. Kendini över. Senin ilgi duyduğun herşeye ilgi duyduğunu gösterir. Mesaj attığında hemen sana geri döner. Ne dersen yapar.
STRATEJİ:
Burada kendini akışa bırak. Onunla yat ve 2 gün boyunca arama.Burada değerimizi arttırıyoruz. Daha sonra kız kendi kendine aşık olacak ve sana sadık kalacak. Tek problem kızdan ayrılmak gibi gözüküyor : )

SONUÇ:
Aktif ilgi genellikle sosyal statü , yakışıklılık ve bir çok değişkene bağlıdır. Ortalama bir oyuna ve sosyal beceriye sahipseniz çoğu kadın pasif ilgili kategorisindedir. Bunu değiştirmek sizin becerinize kalmıştır.
Pasif ilgi can sıkabilir çünkü sonuca yakın olduğumuzu bilmemize rağmen kaleyi ele geçiremiyoruz.
Aktif ilgisizlik ve pasif ilgisizlik yeni başlayanların belalılarıdır ama emeklemeden yürüyemeyiz. Bunu sürecin bir parçası olarak görüp devam etmemiz gerekiyor.
Doğru becerilerle ve yeterli zamanla her erkek istediği kadını etkileyebilir. Ne yazık ki çoğumuzun yeteri zamanı yok. Bu yüzden aktif ve pasif ilgi gösteren kızlara odaklanın . Gerisini unutun.

Johnny D.
 

Kasrqaa

Fahri Üye
Katılım
5 Nisan 2018
Mesajlar
773
Yaş
21
Şehir
Eskişehir
Bu yazıyı seviyorum. Size tavsiyem lafla seviyorum ölüyorum ayakları çeken pasif ilgilileri direkt aktif ilgili yapmaya oynayın. Aktif ilgili kızlarında size yatırım yapmasını sağlayın.
 
Üst