• Forumda soru soracağınız zaman sadece Soru-Cevap kategorisine konu açmalısınız. Soru-Cevap kategorisi harici kategorilere soru sormak için konu açan kişiler forumdan uzaklaştırılacaktır.

Kadınların Alfa Erkeklere Gösterdikleri İlgi İşaretleri

captainmavi

Kaptan
Üye
Katılım
8 Mayıs 2018
Mesajlar
17
Şehir
İstanbul
Kadınların İlgi İşaretleri

Bugün size, bir kadın alfa karakterinde bir erkek tarafından yanaşıldığında otomatik olarak nasıl davranışlar sergiliyor bundan bahsedeceğim.

''Otomatik olarak'' kısmı kadınlar için müthiş bir tanımlama. Çünkü doğru şartlar sağlandığında kadınlar alfa karakterli bir erkeğe dayanamıyorlar. Kadınlar alfa'nın istediği şeyleri kabul etmeye programlanmışlardır.
Eğer alfa s*ks istiyorsa, kadının s*ks ile ilgili bir isteği olmasa bile bunu ona sağlayacaktır. Kadının evli olması, aşık olması veya akıllı olması bir şeyi değiştirmez. Kadının zihninden geçen aksiyonlar psikolojik seviyededir. Diğer bir deyişle, kadınlar, çevresinde bir alfa erkek varken hayvansal içgüdüleri ile hareket etmeye meyillidir. Seksüel olarak kendini kanıtlamış bir alfa erkeğin yeni tanıştığı kadınlar tarafından beğenilmesi ve ''özgüvenli'' olarak kabul edilmesinin sebebi budur.

Kadınların Alfa Erkekler ile ilgili Kriterleri Hakkında
Kadınların birbirine göre küçük değişiklikler gösterebilmekle birlikte, belli alfa erkek kriterleri var. Eğer erkek bu kriterleri sağlarsa veya testleri geçerse ona s*ks sağlamak / onun çevresinde olmak için kadınlar her şeyi yapacaklardır.

-Birlikte takıldıkları grup içinde insanlar o erkeğe saygı duyuyor mu?
-Grup içerisinde insanlar o erkeği takip ediyor mu, liderlik vasfı var mı?
-Erkek, yönettiği grubu koruyucu ve kollayıcı şekilde davranıyor mu?
-Erkek, yönettiği grubu koruyabilir mi, bu yeteneği var mı?
-Bu erkek diğer insanların söylediği şeyleri dinliyor ve anlıyor mu?
-Erkek, başka bir kız onun kişisel alanına girdiği zaman rahat davranıyor mu?
-Onu seksüel olarak kovalıyor mu?
-Başka kadınlar o erkek ile seksüel olarak ilgileniyor mu?
-Erkek, bu kadın tarafından kışkırtılabilir mi veya gözdağı verilebilir mi?

Benim tecrübelerime göre ortamda başka bir alfa yoksa, kadın her zaman ortamda bulunan alfayı seçecektir ve yakışıklılığına dikkat etmeyecektir. Eğer bir alfa yarış varsa, kadın sizin de bildiğiniz gibi yakışıklı olanı ve diğer özellikleri barındıranı seçecektir. Fakat, yukarıdaki gibi yazılanlar ile birlikte basit gereklilikler görünüş ve para'dan daha da önemlidir.
Bunun nedeni, kadınların girdikleri her grup için duygusal durumlarını hızla değiştirmesidir. Bir gruptaki tek alfa sizseniz, o gruptaki kadınların çoğu cinsel isteğinize iyi tepki verecektir. Bir sürede erişebilecekleri tek kişi olduğunuz sürece, yaşamlarında başka alfalar olup olmadıkları önemli değildir. Alfalar nadirdir ve örneğin bir kadının erkek arkadaşı varsa, fizyolojik olarak erkek arkadaşının üstünde bir alfa çocuğu olmasını ister, bu yüzden bunun gerçekleşmesi için her türlü fırsatı değerlendirir.

Kadınlar Bilinç Altı Eylemlerle Alfalara Uygun Sinyaller Gönderir

Öncelikle bunları gördüğünüz an kadın benden hoşlanıyor hemen yatağa atacağım yaşasın diye düşünmeyin. Tecrübesizseniz yanlış yargılayacaksınız. Fakat kadınlar, bir erkekten hoşlandıkları zaman gerçekleştirdikleri bazı bilinçaltı eylemler vardır:

Salınan”: bir kadın, bir erkeğin görüş alanında durmak veya “bir şeye bakmak” gibi yakın bir yerde durmak için bir bahane bulacaktır. Genellikle adamın görüş alanına girer, sonra görüşün ortasında ölü durur ve aynı yöne devam etmeden önce etrafına bakar. Direkt olarak adama bakmak yerine, genellikle adamın tam tersi yönde bakacaktır.
Bir arkadaşına bakıyormuş gibi yapmak, tam önünde durup bir şey izliyormuş gibi yapmak, özellikle önünden yürürken başka şeylerle ilgileniyormuş gibi yapmak vs.

''Ayak Oyunu'': Kadınlar, beğendikleri bir erkeğin yanında oturuyorlarsa, çok fazla dolaşırlar ayaklarını sallarlar, bacak bacak üstüne atıp sürekli pozisyon değiştirirler. Bunun nedeni, ayağının erkeğin bakış açısından olması ama geri kalanının gözükmemesidir.

''Füzeler'' Adamın gözüne girmek ve dikkatini çekmek için, kadın kollarını yukarı uzatacak ya da göğüslerini dışarı iterek saçlarıyla oynayacaktır. Özellikle bilinçsiz yapıyormuş gibi gözükürler fakat gece kulüplerinde en çok gördüğüm eylemlerden birisidir.

''Ayak Uçlarındaki Balerin'': siz onun yönüne baktığınız zaman, başka bir yöne bakıyor olsa bile ayak parmak uçlarına yükselecek. Bazı kızlar pıt pıt zıplar bile. Konserlerde vs çok bariz bir bahaneleri vardır. Fakat okul ortamında hatta iş yerinde bile parmak uçlarına kalkanlara rast gelebilirsiniz.

''Çiçek açmak'': Kadın, ilgilendiği erkeğin görmesi için, görünüşünü sürekli olarak zamanlayacaktır.

''Her zaman aklımda'': kadınlar genellikle hoşlandığı veya beğendikleri erkekten bahsetmek için zaman kollarlar. Arkadaş ortamında siz yokken sizden çok bahseden bir kız olduğunu öğrenirseniz o kız sizden muhtemelen hoşlanıyor demektir.

''Gereksiz yere dokunma'': yanlışlıkla elinize çarpmak veya konuşma sırasında herhangi bir şekilde size dokunmak.

''Kontrol edilemeyecek kadar zayıf'': Sıcak bir ortamda titriyorsa ya da onunla konuşurken sırtını ya da bacaklarını esnetiyor, bir yere yaslanma veya oturma ihtiyacı duyuyorsa vs...(eğer bir kadın bunu yaparsa, muhtemelen onu tam orada tuvalete götürüp sevişebilirsiniz.) Daha önce onunla konuşmamış olsanız bile.Kız arkadaşınızın bu şeyleri başka bir adama yaptığını fark ederseniz sinirlenmeyin, isteyerek yapmıyor. Artık onun o adamın yanında olmasına izin vermeyin yeter.

Çav.
 
Üst