Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

KADINLARIN BİRİNCİ SÜZGECİ!

Merhaba gençler. Merak edilen bir konuya açıklık getirmek amaçlı bir yazı olacak.

Biz erkekler cinsel çekim konusunda çokta fazla süzgece sahip değiliz biliyorsunuz. Kalçası güzel mi, göğüsleri güzel mi, yüzü güzel mi, bitti. Bu kadar :)) Tek süzgeç yani. Fiziksel özelliklere çekiliyoruz içgüdüsel olarak.

Fakat hatunda olay farklı baba. Süzgeç süzgeç üstüne. Yakışıklı mı , uzun mu , zengin mi , çevresinde saygı duyulan biri mi , maskülen mi… Böyle uzar gider işte hep anlatıyoruz zaten neler olduğunu.

Bu süzgeçlerden ilk olanı tahmin edebileceğiniz gibi dış görünüş. Sonuçta kız sizi tanımıyor. İsterseniz astronot olun. Hatunun ilk süzgecini geçemedikten sonra o sizin ne olduğunuzla açıkça çokta ilgilenmez dostlar.

Bu süzgeci geçmeniz için dikkat çekici durmanız şart. Hayatta her konuda gerçekçi olun. Bu konuda da öyle. Dışarı çıktığınız bir gün bir aynada kendinize bakın. Sonrada çevredeki diğer erkekleri gözlemleyin. Eğer sizde herkes gibiyseniz, korkarım ki daha iletişime geçmeden kaybettiniz. Ya sizi kullanır, ya da sizi kullanmaz bile. Kibar bir şekilde siktir çeker

Yakışıklı, uzun, fit olmak büyük avantaj. Doğuştan avantaj hemde. Eğer bu özelliklere sahipseniz şanslısınız. Eşofmanın altına kahverengi bot giyip gezseniz bile ilk süzgeci geçersiniz He yinede bunlarla yetinmeyip birde üstüne iyide giyinirseniz zaten o zaman hatunların büyük çoğunluğunun ilk süzgecini geçersiniz. Sinyallerde de bariz bir artış gözlenir.

Ama çirkinseniz, kısa boyluysanız yada ortalama bir görünüme sahipseniz iyi giyinmek zorundasınız.

Dış görünüş bir vitrindir dostlar. Vitrin güzelse kız mağazaya girmek için can atar Vitrini beğenmezse oradan uzaklaşır. İşte iyi giyinmek bu yüzden iyidir. Vitrininiz hoş gözükür. Kız içeri girmek için can atar. Bu yüzden bir tarz oluşturmalısınız. Klasik en iyisidir.

Bunu bir ödevle kanıtlayayım. Çoğunuz yazın tişört, kışında kazak giyiyor. Herkes böyle zaten.

Göreviniz kendinize güzel bir gömlek almak. Kot zaten vardır. Kemer yoksa kemerde alın. Sonra giyin gerisini ben anlatmayacağım. Sadece gözlemleyin.

Ben bu konularda sizi daha fazla aydınlatmaya devam edeceğim gençler.

He bu arada ortalama veya çirkin olan erkek, alfa özellikleri sağlıyorsa, yakışıklı ama sünepe erkeği tokatlar. Bu da aklınızda olsun. :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Doğuştan en iyi sahip olduğum özellik: yeşil gözümdür. Asker abilerden tutun sınıfın en güzel kızının hatta erkek arkadaşlarımın bile söylediği şeyler gözümün süper olduğu ve kendilerinde istiyorlar.
Bide 185 boy var üstelik 16 yaşındayım.
Kıyafet olmadığımda kimsenin baktığını göremiyorum. Ben de bakmam güzel olsun fiziği olsun kıyafetine önem vermesin önemsemem açık ve net. Kıyafet çok önemli bence. Git tonla para harca demiyorum ama bütçen nekadarsa en iyisini al. Gerekirse bütçeyi arttır.

Sonda kaynak verilmiş benim ilk aklıma gelen şey sitesine backlink için alfolojiyi kullanan bir insan olduğun. Umarım haksızımdır. Yazıya lafım yok.

Doğuştan en iyi sahip olduğum özellik: yeşil gözümdür. Asker abilerden tutun sınıfın en güzel kızının hatta erkek arkadaşlarımın bile söylediği şeyler gözümün süper olduğu ve kendilerinde istiyorlar.
Bide 185 boy var üstelik 16 yaşındayım.
Kıyafet olmadığımda kimsenin baktığını göremiyorum. Ben de bakmam güzel olsun fiziği olsun kıyafetine önem vermesin önemsemem açık ve net. Kıyafet çok önemli bence. Git tonla para harca demiyorum ama bütçen nekadarsa en iyisini al. Gerekirse bütçeyi arttır.

Sonda kaynak verilmiş benim ilk aklıma gelen şey sitesine backlink için alfolojiyi kullanan bir insan olduğun. Umarım haksızımdır. Yazıya lafım yok.

Yazıyı alıntıladığım site ile hiçbir bağlantım yok ayrıca diğer postlarıma bakarsan yalnızca bu sitenin yazılarını paylaşmadığımı fark edersin.

************ ve erkekadam siteleri benim hayatımda çok önemli değişikliklere yol açtı. Beğendiğim ve bu forumda ki herkesin okuması gerektiğini düşündüğüm yazıları bu şekilde paylaşıyorum backlink yapmıyorum yani. :)

Yazıyı alıntıladığım site ile hiçbir bağlantım yok ayrıca diğer postlarıma bakarsan yalnızca bu sitenin yazılarını paylaşmadığımı fark edersin.

b*ycentilmen ve erkekadam siteleri benim hayatımda çok önemli değişikliklere yol açtı. Beğendiğim ve bu forumda ki herkesin okuması gerektiğini düşündüğüm yazıları bu şekilde paylaşıyorum backlink yapmıyorum yani. :)
Özür dilerim kötü düşündüm :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8